Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RİCHA NASA ELDİVEN HAKKINDA ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Herkese selam ;
    Richa'nın nasa modeli nasıldır ? Soğuktan korur mu ? Denizlideyim kış biraz çetin geçiyor motorumuda kaldırmak istemiyorum. Ellerimin üşümemesini istiyorum sadece .

Kullanan yada kullanmış olan var mı ? Çevresindekilerden yorum almış olanlarda olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen yıl prosev m102 eldiven aldım, 90 TL ye, çok memnunum. Dün akşam eve dönerken 7 derece falandı, abartısız elim hafiften terliyordu. Tek ufak bir sıkıntısı var, kavrama zayıf. Bir de alırken normal eldiven ölçünüzün bir büyüğünü alın.
    blk_pasa bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Bende richanin bir kışlık eldiveni var ama modelini tam bilmiyorum.Eldivenden genel olarak memnunum yalniz cok kalınca hissiyat düşüyor. Richa kaliteli bir markadir zaten montum ve yazlik eldivenim de ayni marka sorunsuz kullaniyorum

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Arkadaşım bu eldiveni iki kıştır kullanıyorum. Malzeme kalitesi güzel, hafif bir kazam oldu görevini yaptı. Ben İstanbul'da ikamet ediyorum derece 10 un altına düştüğünde ellerde, özellikle parmak uçlarında üşüme başlıyor. Goretex eldiven kullanan arkadaşlar da 7-8 derecenin altında üşüme olduğunu belirtiyorlar. Ben de o yüzden yeni eldiven almak yerine tucano urbano elcik koruma aldım sıcacık gidip geliyorum. 400-500 Tl ye eldiven almak yerine 100-150 Tl lik bir eldiven ve alacağın neopren elcik korumalar kışın seni fazlasıyla rahat ettirir.

Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı ernaltnts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu eldiveni iki kıştır kullanıyorum. Malzeme kalitesi güzel, hafif bir kazam oldu görevini yaptı. Ben İstanbul'da ikamet ediyorum derece 10 un altına düştüğünde ellerde, özellikle parmak uçlarında üşüme başlıyor. Goretex eldiven kullanan arkadaşlar da 7-8 derecenin altında üşüme olduğunu belirtiyorlar. Ben de o yüzden yeni eldiven almak yerine tucano urbano elcik koruma aldım sıcacık gidip geliyorum. 400-500 Tl ye eldiven almak yerine 100-150 Tl lik bir eldiven ve alacağın neopren elcik korumalar kışın seni fazlasıyla rahat ettirir.
    iyide usta benim motosiklet için bir elcik koruma yok ki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)