Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

r6 hakkında bi soru

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Yakın çevremden birisi motorunu satıyor motor r6 2014 model 28 bin km, fiyat olarak uygun, bende motorlarımı satıp üzerini de tamamlayıp alsam mı? diye şöyle bi düşünüyorum acaba ne yapmalıyım?

Ortalama 25-30 bin arası tecrübem var. Hız yapan biri değilim, hiçbir motorumda daha son hız denemedim.
    Teker felan yapan biri değilim. Sakin kullanıcıyım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    E nihayetinde ss amaç hız yapmak, piste girmek. Madem yapmıyorsan ne gerek var? Cbr 500 yazıyor profilinde. Yetmemi ? Mesela git cillop gibi ekipman al eğer halihazırda yok ise.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Gerçekten bilinçli ,sınırlarının ve kabiliyetlerinin farkindaysan hic kacirma . Alirsan da gazci tayfaya bulaşma

Bir dünya motosiklete bindim ve kesinlikle en keyifli ve * konforlu * yolculuklarimi racing makinelerle yaptım. Tek dezavantajı bagaj kapasitesi ama benim için sorun değil .

Makine temiz,fiyat uygun ve için kıpır kipirsa kaçırma

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Yanlış hatırlamıyorsam hacı sen 500 R'a korktuğumdan binmiyorum filan diyordun R6'ya nasıl bineceksin?

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    hız yapmam vs.. bunlar kandırmaca. Altında ki alet seni kullanıyor zaten sen onu kullanmamaya gayret göstersende. cbr 500 iyi hoş sakin makina bence onunla devam et.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Elime R6, 600RR Vs. motorlar geçse vallahi ölmeden bırakmam.
    (Övünmek gibi olsun, ciddi ciddi gider bi yerde patlar ölürüm yani.)
    zekeriyaimam, GT250rAlanya ve Quad87 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam hacı sen 500 R'a korktuğumdan binmiyorum filan diyordun R6'ya nasıl bineceksin?
    Öyleydi ama fiyatı çok uygun ve tanıdığım birisi nasıl kullandığını biliyorum motoru ve kaçırmak istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elime R6, 600RR Vs. motorlar geçse vallahi ölmeden bırakmam.
    (Övünmek gibi olsun, ciddi ciddi gider bi yerde patlar ölürüm yani.)
    Aman hocam Allah korusun, ben aslında korkuyorum ama kaçırmakta istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten bilinçli ,sınırlarının ve kabiliyetlerinin farkindaysan hic kacirma . Alirsan da gazci tayfaya bulaşma

Bir dünya motosiklete bindim ve kesinlikle en keyifli ve * konforlu * yolculuklarimi racing makinelerle yaptım. Tek dezavantajı bagaj kapasitesi ama benim için sorun değil .

Makine temiz,fiyat uygun ve için kıpır kipirsa kaçırma
    Yok benim her zaman gezdiğim 3-5 arkadaşım var onlar dışında takılmıyorum.
    Makine temiz kullananı tanıyorum, fiyatıda uygun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Alıntı Sercan_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E nihayetinde ss amaç hız yapmak, piste girmek. Madem yapmıyorsan ne gerek var? Cbr 500 yazıyor profilinde. Yetmemi ? Mesela git cillop gibi ekipman al eğer halihazırda yok ise.
    Herşeyim var ekipman olarak. :D Paramı ekipmana harcıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız yapmam vs.. bunlar kandırmaca. Altında ki alet seni kullanıyor zaten sen onu kullanmamaya gayret göstersende. cbr 500 iyi hoş sakin makina bence onunla devam et.
    Yok ya ben öyle değilim, bu güne kadar 120 yi geçmem çok nadirdir.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ben de motorum olduğu zamanlar sakın kullanır fiti fiti gezerdim , hız yapmayı da sevmezdim .

Bigun 600 rr kullanma fırsatım oldu hemen 2 tur atıp arkadaşa verdim . ' dedim olum ben bununla kendimi öldürürüm al şunu '

Sesi olsun , devirlenmesi olsun , dengesi olsun . O makina her türlü bas gaza aşkım bas gaza diye kulağına fısıldayan bı makina . 500 r öyle mi değil 500 r çiçek , 500r efendi , 500r tam bir kanka .

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyleydi ama fiyatı çok uygun ve tanıdığım birisi nasıl kullandığını biliyorum motoru ve kaçırmak istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Aman hocam Allah korusun, ben aslında korkuyorum ama kaçırmakta istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

Yok benim her zaman gezdiğim 3-5 arkadaşım var onlar dışında takılmıyorum.
    Makine temiz kullananı tanıyorum, fiyatıda uygun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Herşeyim var ekipman olarak. :D Paramı ekipmana harcıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Yok ya ben öyle değilim, bu güne kadar 120 yi geçmem çok nadirdir.
    O zaman al başkan motordan da eminsen.Sonuçta tüm olay sende bitiyor.Sen gazı açıp kapatıyorsun.

Motosikleti
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de motorum olduğu zamanlar sakın kullanır fiti fiti gezerdim , hız yapmayı da sevmezdim .

Bigun 600 rr kullanma fırsatım oldu hemen 2 tur atıp arkadaşa verdim . ' dedim olum ben bununla kendimi öldürürüm al şunu '

Sesi olsun , devirlenmesi olsun , dengesi olsun . O makina her türlü bas gaza aşkım bas gaza diye kulağına fısıldayan bı makina . 500 r öyle mi değil 500 r çiçek , 500r efendi , 500r tam bir kanka .
    Bende kullandım bi kaç kez ama hiç öyle basasım gelmedi ben yüksek süratten korkan biriyim, ben şekli ve sesi için alıcam alırsam.
    Yüksek sürat derken bulunduğum yola göre deyim daha doğru olur.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ooo tamam sen kafaya koymuşsun alacaksın , o zaman sana hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin .

Motosikleti
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman al başkan motordan da eminsen.Sonuçta tüm olay sende bitiyor.Sen gazı açıp kapatıyorsun.
    Aslında öyle bi hayalim yoktu ama motoru bi görsen o kadar güzel duruyoki, bu fıratı kaçırmamam gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo tamam sen kafaya koymuşsun alacaksın , o zaman sana hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin .
    Teşekkürler, hayırlısıyla bi alalım fotoğraflarını atarım
    RoofRoof bunu beğendi.

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Mantıken hız yapmıyorsan alma çünkü o alet benzin harcamıyo bildiğin içiyo hocam ticaret amaçl falan ise alabiirsin.

Motosikleti
    Alıntı MotoRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantıken hız yapmıyorsan alma çünkü o alet benzin harcamıyo bildiğin içiyo hocam ticaret amaçl falan ise alabiirsin.
    Benzini hiç hesaba katmadım aslında ben :D

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hız yapmayacaksanız, apaçilik yapmayacaksanız, ille de racing tipli 4 silindir bi yamaha alıcam diyorsanız, xj6 diversion f yi önerebilirim.

Motosikleti
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız yapmayacaksanız, apaçilik yapmayacaksanız, ille de racing tipli 4 silindir bi yamaha alıcam diyorsanız, xj6 diversion f yi önerebilirim.
    Buralarda bulamamki hocam :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla tipi sesi oturma şekli yüzünden 80 90 km hız ile sağa sola gidemezsin.illaki biri az gaz ver kardeş diye kulağına fısıldicak.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    4 silindir makinalar zarardan başka birşey değil, AVE 13.8 L...

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla tipi sesi oturma şekli yüzünden 80 90 km hız ile sağa sola gidemezsin.illaki biri az gaz ver kardeş diye kulağına fısıldicak.
    Bizde kulağımızı kapatırız

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fisiltiya aldanmayacak SS kullanan bir babayigit varsa piyasada hemen gidonununa nazarlik asalim..

Veya bu yorum kenarda dursun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde kulağımızı kapatırız
    Kardeşim istedigin yeri kapat.o ses ne yapar eder duyurur kendini..

Kisaca buna içses diyorlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)