Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım edebilir misiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhaba 1 sene para biriktirdikten sonra ilk motorumu alacağım güne iyice yaklaştım aklımda cbr 250 var ve malum sitede 8.250 tl'ye yanında ekipmanlarını dahi veren birine rastladım fiyatıda tam bütçeme göre motor 2012 model 41.xxx km'de 2014 yılında 3.000 liralık bir hasar geçmişine sahip. Şu an ki sahibine sorduğumda motor 6 aydır bende dedi 700 km önce tüm bakımlarını yaptırdım biniyorum dedi önceki sahibinin 3000 liralık kaydı var plakadan sorgulatabilirsin dedi plakadan sorgulattım ve sadece 3.000 tl kaza kaydı olduğunu gördüm ardından değişen parçalarına baktım ve hepsi orijinalleriyle değiştirilmiş hatta bi kopyasını en alta yapıştıracağım önemli parçalar mı diye. Size sormak istediğim bu motor 8.250 tl'ye alınır mı başıma dert almış olur muyum çevremde motordan anlayan, sorup danışabileceğim kimse yok kandırılmak istemiyorum bu yüzden size soruyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Mesaj: (1/2) MOTORSIKLET HONDA CBR 250 R markali arac 1 adet kazaya karismistir. KZ1: 16/05/2014 ERP-Carpma 2950TL EK BILGI: ERP

Mesaj: (1/3) ***HONDA CBR 250 R markali araca ait 16.05.2014 kaza tarihli eksper rapor bilgileri: KM: 1, Iscilik Toplam Tutar: 300TL, Parca Toplam Tutar: 2650TL, Degisen Parca Bilgileri: SOL ON AMORTISOR(1 adet, Orijinal), SAG ON AMORTISOR(1 adet, Orijinal), FAR(1 adet, Orijinal), ALT MESNET(1 adet, Orijinal), SAG ON GRENAJ(1 adet, Orijinal), SOL ON GRENAJ(1 adet, Orijinal), SAG ON SINYAL(1 adet, Orijinal), SAG BASAMAK(1 adet, Orijinal), KAPAK SUSTURUCU(1 adet, Orijinal), SCREEN WIND(1 adet, Orijinal), ON GRENAJ(1 adet, Orijinal), BRIDCE COMP FORK(1 adet, Orijinal), B002

Mesaj: (2/3) SAG AYNA(1 adet, Orijinal), SOL ALT KAPAK(1 adet, Orijinal), SAG ALT KAPAK(1 adet, Orijinal), SOL FAR GRENAJI(1 adet, Orijinal), SAG ON FAR GRENAJI(1 adet, Orijinal), GIDON KOMPLE(1 adet, Orijinal), KAPAK EKSOZ(1 adet, Orijinal)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende aynı senin gibiyim ilk motorumu alıcaktım baya araştırdım 2.el cok riskli oldugun için biraz daha araştır kazasız al çünkü 2.elde bildiğinden daha cok sahtekarlık dönüyor bide şeyi düşün ilerde paraya ihityacın olur satmak falan zorunda kalabilirsin atıyorum satcağın zamanda kazalı malı cok rahat satamassın diye düşünüyorum tabiki daha tecbrübeli olanlar daha cok yardımcı olurlar sana bende 5-6 ay beklicem askerlik var gelince alıcam motoru allah nasip ederse

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    On amortisörler değişmiş ve kimse on amortisörü değişmiş motor almak istemez... Aklına insanın direk ağır kaza yaptığı gelir satmak isterken de çok zor satarsın

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Sabredebilirsen biraz daha bekle kar çöksün biraz daha düşer fiyatlar..Ayrıca arkadaşın dediği gibi önden darbeli motor..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    amotisör yada gidon değişti diye çok büyük kaza yapmış anlamına gelmez.. üzerine binip gezmek ve gözle incelemek lazım şasede birşey varmı diye.. motorla önden vurursan garenj,sinyal ve amotisörün değişmesi normal. ilk bunlar temas ediyor.. tamir yerine direk değişmişlerdir.. suç motorda olsa amortisörleri düzelttirilirdi belkide.. karşı tarafın sigortasından alıyoruz diye direk değişmişte olabilir. bilgili birisi incelesin motoru almadan önce.. yada al motoru bir tamirciye götür baktır.. önce sen git tamirciye derdini anlat, sonra motoru götür.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    8.000 liraya alacağın bütün cbr 250'ler bu durumda olacaktır zaten. Test et sağa sola çekme yapmıyorsa al. Yok illa kazasız istiyorum dersen ya japon almayacaksın ya da 125lik alacaksın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler