Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R 25 lastik Önerisi farklı marka lastik kullanan arkadaşlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    tolgakızılgü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar. Hiç uzatmadan konuya gireyim rosso2 istemiyorum çünkü fiyatı biraz pahalı ve km performansı düşük,pilot street istemiyorum çünkü beğendiğim bir lastik değil güven vermiyor gereksiz pahalı. Mitas sport force fiyatı uygun geliyor kullanan varsa fikir alabilirim. Onun harici anlaş içinde fikirlerinize ihtiyacım olacak. Harici bir marka kullanıp önericek olan varsa da fiyAt ve ortalama km performansı belirtirlerse memnun olurum. Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Böyle bir konu açmıştım. Ben Mitas Sport Force aldım çok memnunum.

Farklı lastikler kullanan ve Mitas ı değerlendiren kullanıcıları bu başlık altında bulabilirsin

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ort-force.html

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tolgakızılgü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Hiç uzatmadan konuya gireyim rosso2 istemiyorum çünkü fiyatı biraz pahalı ve km performansı düşük,pilot street istemiyorum çünkü beğendiğim bir lastik değil güven vermiyor gereksiz pahalı. Mitas sport force fiyatı uygun geliyor kullanan varsa fikir alabilirim. Onun harici anlaş içinde fikirlerinize ihtiyacım olacak. Harici bir marka kullanıp önericek olan varsa da fiyAt ve ortalama km performansı belirtirlerse memnun olurum. Teşekkürler...
    Km performansı düşük derken?

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km performansı düşük derken?
    çabuk bitiyor lastikler demek istedi

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Arkadaşima kavga dövüş aldirdim r25 ine mitas mc50 soft olanindan gidip baskasina uyup cikma rosso taktirmis 450 tl gibi rakama ama lastikler cöp bitik lastigi itelemisler sonra gittik zor bela metzeler ile oda cikma degistirdik ama dot u eskiydi kullandim idare ederdi bana gore ama arkadas hakim olamadi pek lastige ebatta buyuktu zaten bir kac kere virajda salinca cikma lastikten bir cacik olmayacagini anladi sonra rosso diye tutturdu.
    Mc50soft al dedim zatwn rosso alacak butceside yoktu gittik aldik bir suru afra tafralastik degisiminden sonra ben gectim kullanmaya 500 metre ilerde sola cok guzel viraj geldi baktim motor stabilesini koruyo verdim coskuyu arkamda feryad figen dusuyoruz salacak kaza yapacaz neyse kullandi rodaj falan bitti ufak ufak viraj yapmaya basladi cok memnun kaldi 20 gun sonra falan bende taktirdim kendi motorumda kullaniyorum sportforce lar daha iyi ama mc50 soft da cok guzel lastik tavsiye edeeim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)