Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Motor İçin Hero Thriller Uygun Mu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaiser3461 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Ehliyeti 1,2 ay içinde alacağım. İlk motor düşük cc düşünüyorum. Hero Thriller'ı gözüm ısırıyor. Ama sıfır fiyatları 6bin küsür. Oyüzden 2.el almayı düşünüyorum. Kronik sıkıntıları, kullanıp beğenmeyenler veya 2.el de kullanılabilir bir motor mu siz üstadlarıma da bi danışayım dedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sirius_black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Vulture +Pulsar 150NS
    Hero bayilerinin servis konusunda sorun çıkarttığını bir arkadaşımdan duymuştum. Her yerde aynı olay olacak diye bir şey yok. Kendim kullanma fırsatı buldum. Başlangıç için seni kolay kolay yolda bırakmaz. Erken gelen tatlı bir torku var. Yapılı emsali motorlara göre. Tavsiyem 2. el alacaksan bir ustanın yanına gidip göstermeden alma.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Evet bende öyle düşünüyorum herhangi bir motor alırken de göstermeden almayacağım. Ama hero thriller 2.el piyasası pek canlı değil, 2,3 motor bulabildim onlar da bana baya uzak. Napsam bilmiyorum yani zam gelmeden al almak istiyorum.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    glamour,apache,kuba cr1s,bajaj ns150 bunlarında 2. ellerine bak birde sahibinden.com da filtreleme yap fiyatına göre max km yi yaz sonra incele marka modelleri

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    glamour,apache,kuba cr1s,bajaj ns150 bunlarında 2. ellerine bak birde sahibinden.com da filtreleme yap fiyatına göre max km yi yaz sonra incele marka modelleri
    Glamour a baktım. Bende onu düşünmeye başladım. Bide Discover düşünüyorum. Pulsar 150 fiyatları 200e çok yakın oyüzden ilk etapta onu düşünmüyorum hocam.

Motosikleti
    Alıntı Kaiser3461 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Glamour a baktım. Bende onu düşünmeye başladım. Bide Discover düşünüyorum. Pulsar 150 fiyatları 200e çok yakın oyüzden ilk etapta onu düşünmüyorum hocam.
    sahibinden.com a bak senetle vade farksız taksit yapanlar var yarısını peşin veriyorsun kalanını kartsız taksit yapıyorlar ben olsam öyle yapardım

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    sahibinden.com a bak senetle vade farksız taksit yapanlar var yarısını peşin veriyorsun kalanını kartsız taksit yapıyorlar ben olsam öyle yapardım
    Motor sahipleri mi yapıyormuş onları. Bilgim yok o konu hakkında. Buarada bi discover buldum https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-2015-bajaj-150f-discovery-aksesuarlariyla-501822716/detay aksesuarları falan da var. Ne diyosunuz. Gerçi başlıkla uyuşmadı ama çok kararsızım..

yedimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Msx 125
    Hero’nun Ümraniye’de showroomu var. Çiçek gibi servisi var. Oranın dışındaki bütün servisleri paragöz. Diğer bayilerin eğitimlerini ve yetkili servisliklerini veren ana bayisi oraya gidin gidecekseniz tavsiyem. Sanırım baktığınız motorun ikinci el piyasası canlı değil fakat glamurun piyasası daha iyi diye biliyorum. Karizma kullandım motor kalitesi olarak beni üzmedi. Diğer modellerinde benzeri kalitede olacagını umuyorum.

Motosikleti
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...48926319/detay vade var sanırım ama anlaşırsın birazını peşin verirsin filan ara konuş bence

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Alıntı yedimsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero’nun Ümraniye’de showroomu var. Çiçek gibi servisi var. Oranın dışındaki bütün servisleri paragöz. Diğer bayilerin eğitimlerini ve yetkili servisliklerini veren ana bayisi oraya gidin gidecekseniz tavsiyem. Sanırım baktığınız motorun ikinci el piyasası canlı değil fakat glamurun piyasası daha iyi diye biliyorum. Karizma kullandım motor kalitesi olarak beni üzmedi. Diğer modellerinde benzeri kalitede olacagını umuyorum.
    Aynen öyle hocam kötü yorum çok az. Motoru bi alayım servis işlerini araştırırım dediğin yer aklımda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...48926319/detay vade var sanırım ama anlaşırsın birazını peşin verirsin filan ara konuş bence
    Sıfır burdakiler hocam. Ben sıfır düşünmüyorum ilk etapta. İlk motorum olacak. Her nekadar bu zamana kadar kullanmış olsam da kendi motorumda farklı olur düşer kalkarım ben sıfırı ziyan etmeyeyim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Başlanır, sorun da çıkmaz ama motorda titreşim var. 125 - 150 cc bütün Hint malı motorlarda titreşim var. Ayrıca bence alacaksan Hunk al, öbürleri çok tutulmadı.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlanır, sorun da çıkmaz ama motorda titreşim var. 125 - 150 cc bütün Hint malı motorlarda titreşim var. Ayrıca bence alacaksan Hunk al, öbürleri çok tutulmadı.
    13 tork. Sevdim onu da ama pahalı üstad pahalı. Durumum pek iç açıcı değil

Motosikleti
    Bende hero ve tvs arasında kalmıştım şuan tvs apacheye döndüm hem daha çok tutuldu

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Bende hero ve tvs arasında kalmıştım şuan tvs apacheye döndüm hem daha çok tutuldu
    Tutulması benim için okadar önemli değil. Milletin ne düşündüğü veya ne aldığıyla pek ilgilenmem. Yarı yolda bırakmasın kronik sıkıntısı olmasın veya servisleri iyi olsun benim için yeterli.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    discover alma kalktı üretimden, bir de devirli kullanıyorsan contalardan kronik yağ kaçırma sorunu var. Devirli kullanmaya gelmiyor alet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler