Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sigorta Yaptıramıyorum .

Motovento
    REKLAM ALANI
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Sigorta düzenlemesi hatırladığım kadarıyla bir senelikti yılbaşından sonra yine bin li binbeşyüzlü rakamları görürüz.Hatta bu sene içinde kestikleri pirimlerin acısınıda çıkarırlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

Biraz önce Qick sigortadan 380 tl ye yaptırdım.Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni aldığım ikinci el 2016 kuba cr1 150 yi 206 tl ye sigorta yaptırdım,

Yaşım 26 sigortam.netten yaptırdım

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet bana da oldu. 300 fiyat veriyor ama onaylamıyor. Buna yol yardımı, bilmem ne işe yarayacak yaramayacak ek paketler ekleyince onay veriyor ama fiyatta 450yi falan buluyor, böyle olunca. Çakal bunlar çakal...

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    quick sigortadan online yaptırmayı deneyebilirsin, acenteden daha ucuz fiyat verebiliyor.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta düzenlemesi hatırladığım kadarıyla bir senelikti yılbaşından sonra yine bin li binbeşyüzlü rakamları görürüz.Hatta bu sene içinde kestikleri pirimlerin acısınıda çıkarırlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

Biraz önce Qick sigortadan 380 tl ye yaptırdım.Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.
    sorunun çözülmesine sevindim biraz reklam gibi gozukebilir fakat Quick sigorta piyasaya yeni girdi farkli vizyonu var digerlerine göre firsatcilik yapmiyor ve diger sigortalarin extra fiyatla sattigi seyleri kendi policesinde barindiriyor police detaylarini okursaniz ne demek istedigimi anlayacaksiniz bu duruma lansman fiyati gibide bakilabilir eger bu duruslarini bozmazlar ise piyasayi siler supururler gibi gorunuyor yada diger acentelerde kendilerine çeki duzen verirler belkide
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Quick sigortaya girdim, zorunlu trafik sigortası teklifi alamadım, Ekstralı olarak yine 683 çıktı, bir farkı yok. Sistem beni sigortasızlığa itiyor.

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Quick sigorta sürekli hata veriyor, 2 gündür teklif alamıyorum.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SBM den fiyat alın en ucuzdan en pahalı acentaya doğru gidin ve teklif isteyin. 300 tl lik poliçe kesmez ise 305 tl olan kesiyor, 305 kesmez ise 310 kesiyor. Firmalardan da her yıl bir tanesi uygun fiyat veriyor. Geçen yıl quick sigortadan kestirmiştim en ucuz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)