Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAJAJ FİYATLARI

Motovento
    REKLAM ALANI
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli viper08; eğer İzmir'de ikamet ediyorsunuz aşağıdaki adrese test sürüşü için gidebilirsiniz. Selamlar...

SERKAN KİRTİL-KARŞIYAKA MOTORS
    ADRES: ALABEY MAH. 1675 SK. NO:167 B KARSIYAKA IZMIR
    TELEFON: 232 3729822

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Dominar 400 satılmıyor algısı acaba nereden değerli fkambay? Eylül ayı tuik verilerine göre 200 cc ve üzeri tüm sport modellerin içinde (107 model var) DOMİNAR 400 10 ncı sırada yerini aldı.

2018 yılında ilk beşi zorlayacağını bekliyoruz. Gayet de mümkün görünüyor.

Bu konu başlığında söylemiş olduğum hususu tekrar bütün samimiyetimle ifade ediyorum. Şu andaki fiyatlar çok çok avantajlı.
    ekrem abi merhaba

satılmıyor algısı bayilerin elinde bir çok motor hala geldiği gibi durduğundan pulsar 200 ün ilk piyasaya çıktığı zaman ile kıyaslarsak etrafta neredeyse hiç göremediğimden (sebebi pulsar ın piyasaya uygun fiyat ve kaliteli motor olarak girmesi ) ve en önemlisi çok beğendiğim hevesle almayı beklediğim ancak fiyatı konusunda beni hayal kırıklığına uğrattınğından geliyor..

Şu motor biraz uygun bir fiyat ile girseydi piyasaya zaten boşluk vardı kanımca kesinlikle 0 km dominar 400 zor bulacaktık..

sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    arkadaşlar ben pahalı demeyi bıraktım çoktan.
    bakın, maaşlarımıza enflasyon (gerçek enflasyon) oranın çok altında zam yapıldığı için artık hobilerimiz için ayıracak paramızı da çok çok kısıtladık. "bazılarımız için motosiklet mecburi ulaşım aracı olabilir ama büyük bir çoğunluğumuz hobi amaçlı keyif için motosiklet kullanıyoruz."
    şimdi realiteye bakarsak tüm motosiklet markaları ki başta aslında japonlar gelir zam yaptılar ve yapmaya da devam ediyor. örnek olarak tracer 900 ü verebilirim. sadece 1,5 yılda 36-38 bin liradan yaklaşık 60 bin liraya yükseldi.
    yani, bu durum şirketlerin daha çok kâr etmek için yaptıkları zam mantığından öte birşey. gerek vergilerin artışı ve yeni gümrük vergisi gerek te dövizdeki bu inanılmaz yükseliş ve birkaç neden daha bu fiyatların hortlamasına yol açtı.
    gelelim motosiklet distüribütörlerine. öyle bir konuşuyoruz ki sanki onlar bize mal satmak istemiyorlar! zam üstüne zam yapıp bayilerin kepenk kapatmasını mı istiyorlar sanıyorsunuz? ben zannetmiyorum böyle bir lüksleri yok. tabiri caizse kendi ayaklarına mı sıkacaklar!?
    peki bizim tarafımız (yani tüketiciler) ne yapabiliriz? öncelikle gürültü patırtı yapmak, "pahalı bu!" "ne bu fiyatlar!" demek pek çözüme katkı sağlamıyor. bişeyler yapmalıyız derseniz ben size marjinal birşey söyleyeyim:
    "kimse sıfır motosiklet alamayacak arkadaş!"
    işte çözüm...
    sonucunu siz düşünün. biz 1 yıl motosikletsiz kalırız ama sektörü düşünün nasıl zor durumda kalırlar? alınamayan vergileri satılamayan benzinleri düşünün...
    saygılar...
    emrb bunu beğendi.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Boykot kulturu olsa, 1 hafta kimse benzin almasa bile neler olabilir, ama olmuyor.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    msx 125 13 bin oldu da biz ona ucuz mu dedik ? o da pahalı kardeşim.
    Pahalı değil. Bizim vatandaşın alım gücü düşük. Vergiler yüksek. Honda 125ccyi 13bine satarken bajaj 400cc ve gayet donanımlı bir motosikleti 16bin gibi bir fiyata satmasını beklemek saçmalık olur. 18bine satılıyorsa 6-7 bin lirası zaten vergi. Bunları göz önünde bulundurmak lazım. Bu firmalar da sonuçta para kazanmak için motosiklet satıyorlar. Amme hizmeti yapmıyorlar. 2018 mart nisan gibi japonlar hepten uçacak benden söylemesi. Şu anki fiyatlarla %50 gibi farklar olabilir. Bajaj ne yapar bilemem. Ama dominar için de ns200 için de fiyatlar güzel. Bu arada ben bajaj hayranı değilim. As150 kullanıyorum ve bazı sorunları pişman etti. O yüzden de dominar almaktan vaz geçtim. Üzerine 5bin daha koyar 250lik honda alırım. Bu fiyat performans açısından iyi olduğu gerçeğini değiştirmez. Sadece tercih meselesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boykot kulturu olsa, 1 hafta kimse benzin almasa bile neler olabilir, ama olmuyor.
    Şu an istanbulda 2araçtan 1i şirket arabası. Benzin çoğu insanın umurunda değil. Motosikletçiler benzin almasa da çok birşey fark etmeyecek. Havalar soğuk diye 3gündür arabayla çıkıyorum. Günde 20km yol yapıyorum. Motosikletle haftada 30lira gidiyor, istediği kadar zam gelsin benzine. Ama arabada 3 günde 50 lira uçtu gitti. Boykotla da bir şey değişmez. Birkaç yıl önce cocacola israil malı falan muhabbetine boykot vardı. Şimdi ne oldu cayır cayır satıyor adamlar.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Herkes şunu unutuyor.Dominar 400cc yani %37 vergiye tabi +Abs (Örnek: yamahada mt125’in abs’lisi ile abs’sizi arasında 3 bin TL fiyat farkı var.) +kaydırmalı debriyaj ve lastik değişiminede ihtiyaç duymuyor.(En azından benim için)
    Allah korusun,R25 in bi ayak fren pegini 150 liraya değiştirmişken,dominarda ise fiyatı 50 lira.3‘te 1 fiyat farkı var.5000 bin km de bir bakımı var ve yine bakımda diğer japonlara göre 3’te 1 fiyatı var.Yakıt desen yine diğerlerine göre az ve bileğinizdeki gücü çok rahat hissediyorsunuz.Argo tabiriyle yapıştırıp gidiyorsunuz.

Millet titreşim titreşim deyip duruyor.Test etmedim.Fiyat ve özellikleri cezbettiği için aldım.1 ve 2.viteste 5 bin deviri geçince sağ ayak peginde hafif bir zırıltı oluyor ama bilmiyorum ben rahatsızlık duymadım.Uzun yola da çıktım.problem yaşamadım.Hatta bazıları abartmış,yok gidon titriyor yok bilmem ne.Yok öyle bir şey.Gidip test edin.Ama fiyat performans olarak dominar bence 1 numara.Ve benim bulunduğum yerdeki bayiilerde ellerinde 1 veya 2 tane kalmış.Yollarda görüyorum bayağı.

Velhasıl bu fiyata kaçmayacak bir motor.Ocaktan sonra fiyatın ne olacağını söyledi Ekrem Ata.Şu an pulsar gibi piyasada yer edinmeye çalıştığı için fiyat buralarda bence.Ve sağlam yer edinecektir.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli viper08; eğer İzmir'de ikamet ediyorsunuz aşağıdaki adrese test sürüşü için gidebilirsiniz. Selamlar...

SERKAN KİRTİL-KARŞIYAKA MOTORS
    ADRES: ALABEY MAH. 1675 SK. NO:167 B KARSIYAKA IZMIR
    TELEFON: 232 3729822

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Dominar 400 satılmıyor algısı acaba nereden değerli fkambay? Eylül ayı tuik verilerine göre 200 cc ve üzeri tüm sport modellerin içinde (107 model var) DOMİNAR 400 10 ncı sırada yerini aldı.

2018 yılında ilk beşi zorlayacağını bekliyoruz. Gayet de mümkün görünüyor.

Bu konu başlığında söylemiş olduğum hususu tekrar bütün samimiyetimle ifade ediyorum. Şu andaki fiyatlar çok çok avantajlı.
    Anladığım kadarıyla bildiğiniz bir şey var.Daha açık yazarsanız faydalı olur.

Motosikleti
    Honda NC700S
    Ekrem bey bugün koydum cebime 16500tl gittim karşıyaka motors a , adam 18900 dedi , bir lira da inmedi . Belki haklı belki değil ama satış isteniyorsa böyle olmamalı. Daha 1 saat önce satıştan Murat Bey in de orada olduğunu ve fiyatların her bayide aynı olacağını belirtti. Durum böyle iken yine ikinci ele mı yonelelim bilemedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

En son alan arkadaş ne kadara anlaştı acaba ? Ben mi çok düşük bekledim acaba

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı viper08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey bugün koydum cebime 16500tl gittim karşıyaka motors a , adam 18900 dedi , bir lira da inmedi . Belki haklı belki değil ama satış isteniyorsa böyle olmamalı. Daha 1 saat önce satıştan Murat Bey in de orada olduğunu ve fiyatların her bayide aynı olacağını belirtti. Durum böyle iken yine ikinci ele mı yonelelim bilemedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Kardeşim ara beni, bi bayi arkadasim var o rakama yakin veriyor diye biliyorum.
    0553 739 28 54

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Bajaj scooter motor ne zaman satmaya başlayacak?

Alıntı zekizeki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj scooter motor ne zaman satmaya başlayacak?
    2018 yılı ilk yarısında olabilir hedefindeyiz değerli zekizeki.

Motosikleti

Ben aldım Manisa’dan o fiyata.Ve bir arkadaşta bana ulaştı bayiinin numarasını verdim,aradı.Bana sattığı fiyattan 16.600’den anlaştı.

Motosikleti
    Honda NC700S
    Manisa'da hangi bayi acaba , telefon no var mı acaba ? Pzts hemen gidip bakmak ve anlaşmak isterim o rakamlar ise. Bugün hevesim çok kırıldı , yarın doğum günüm ve ailem bir şekilde o rakamı denklestirip bana sürpriz yapacakmış . Test sürüşü diye gidip alıp cikacaktik ama olmadı.

Motosikleti
    Manisa'da hangi bayi acaba , telefon no var mı acaba ? Pzts hemen gidip bakmak ve anlaşmak isterim o rakamlar ise. Bugün hevesim çok kırıldı , yarın doğum günüm ve ailem bir şekilde o rakamı denklestirip bana sürpriz yapacakmış . Test sürüşü diye gidip alıp cikacaktik ama olmadı.
    Mesaj attım.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2014)
    Ekren Bey, 2017 model sarı renkli NS 200 satışı var mı şu anda?

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Ekrem hocam üst postta arkadaşın belirttiği gibi Bajaj 'ın yüksek hacimli scooter eksiği ne zaman bitecek?Chopper Cruiser eksiği avanger le bir nebze giderildi gibi ama mesela 250 cc ve üstü Scooter beklentimiz devam ediyor.Saygılar

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yorumlarda bahsi geçmiş,

Öncelikle,Ns ve Rs 200´ün 199cc değilde 249cc uretilmesi zor olmasa gerek?bu şekilde daha verimli olacagi görüşundeyim.sonuçta ayni vergi bandinda olacak.

İlave olarak 97cc vergiden muaf yari otomatik cub modeli. ve emekliye,esnafa,ögrenciye,ilçede,küçük şehirde A.noktasindan B noktasina gitmeye 49cc L1 kategorisinde vergiden ve sigortadan muaf B sinifi ehliyete uyumlu 14-15´´teker ebatli bozuk ve kostebek çukurlu yola gelen scooter modeli.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Motor fiyatı 11.830 TL. Buna sigorta, plaka, ruhsat, mtv ekle 12.500 TL eder. Arka çanta demiri, arka çanta, tur camı, orta sehpa ekle 13.000 TL yi geçiyor. Ha ilk çıktığında o kadar reklam yapıldı ki millet almak için kuyruk oldu. İlk satış fiyatı 7300 TL ydi. Şimdi bunu alacağıma gider suzuki veya honda, yamaha alırdım

Motosikleti
    Honda NC700S
    Baktım da inazuma bayi fiyatı 16500 civarında. Suzuki sonuçta ve commuter sınıfında en rahat makina. Dominar a alternatif olabilir mi sizce ? Önerilerinizi göre bir iki güne kadar karar vereceğim .

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Baktım da inazuma bayi fiyatı 16500 civarında. Suzuki sonuçta ve commuter sınıfında en rahat makina. Dominar a alternatif olabilir mi sizce ? Önerilerinizi göre bir iki güne kadar karar vereceğim .
    İnazumayı epey araştırdım. Herkes çok rahat motor diyor. Bazı gruplarda sadece normal bakım dışında ekstra masraf çıkarmadan 100.000 km yi gören vardı. Motoru yakından da inceledim. 2 silindirin vermiş olduğu güzel egzoz sesi var ama biraz fazla yakıyormuş. ikisi arasında kaldıysan kesinlikle inazuma derim
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Alıntı Gassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem hocam üst postta arkadaşın belirttiği gibi Bajaj 'ın yüksek hacimli scooter eksiği ne zaman bitecek?Chopper Cruiser eksiği avanger le bir nebze giderildi gibi ama mesela 250 cc ve üstü Scooter beklentimiz devam ediyor.Saygılar
    Scooter hedefimiz 2018 yılı ilk yarısında inşallah sektörde olmak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı Serdar Baba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekren Bey, 2017 model sarı renkli NS 200 satışı var mı şu anda?
    Serdar bey, sarı renk PULSAR NS200 şubat ayında 2018 model olarak hazır olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)