Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAJAJ FİYATLARI

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese.
    EKREM BEY sizi burda bulmuşken sormak istiyorum: pulsar Ns 160 ile Ns 200 fiyatları birbirine çok yakın değil mi? Çok fazla sayıda farklı eleman barındırdığı halde fiyat farkı sadece %10 gibi birşey.
    Merak ettiğim diğer bir konu da, NS200 motoru 2018 de değişecek mi? Yani dominar ve Ns 160 da kullanılan yeni nesil motorlardaki gibi tork ve gücünü daha alt devirde veren bir motora dönüşecek mi?
    Ilgi, yardım ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.
    Değerli Reo; NS 200 ile NS 160 arasındaki yakın fiyat farkını biliyoruz. 2018 yılında belki biraz daha fark açık olabilir. Motor değişikliği ile ilgili herhangi bir bilgi yok ve olacağını da zannetmiyorum.

Selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Tencereye zam gelmiş :D
    Ekrem ata bey napsın artık ya o da para kazancak tepki göstermeyin lüffen.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Donumuzuda alın kıçımızdan, bitsin bu iş hükümete domalacak yakında

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    İnan anlamadim yazdiklarini

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Telefondan yazım hatası yapmışım.
    İşin aslı şu olacak.
    Kıçımızdan yakında donumuzu alacaklar. Donumuzda vergilere gidince domalacaz olacaktı.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    koşullar bizim için sürekli kötüye gidiyor. ne zaman iyiye gidecek? kızgınlığımın az kısmı yokluktan ve çoğu adaletsizlikten.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Ekrem bey dominar 400 ün fiyatı makul olsaydı almayı planlıyordum ama kuralkan ın dominar 400 konusundaki yanlış fiyat politikası ortada bayilerde durmaktan başka bi işe yaramıyor aletler.

bu fiyatlarda alamıyorsak ocak şubat ta gelecek olan zamlarla hiç alamayız

saygılar efendim..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koşullar bizim için sürekli kötüye gidiyor. ne zaman iyiye gidecek? kızgınlığımın az kısmı yokluktan ve çoğu adaletsizlikten.
    mesele yokluk değil. yokluk olsa hep beraber çekelim.

mesele birinin günde 12 saat it gibi çalışıp işe gidip gelmek için cg motora binmesi ,
    diğerinin de
    bedava passatı beğenmeyip bedava mercedese binmek istemesi (düzce kaymakamı mıydı neydi)
    45 milyon dolar rüşvet alıp 300 bin euroluk saat takması.
    arabasıyla adam ezip öldürüp hapse bile girmemesi.

herkes zannediyor ki bu muhalifler kuduruk.
    halbuki bunun açlıkla bir alaksı yok.

benim istediğim şey basit. ben işe metro ile gidiyorsam , milletvekili de gidecek. ingilteredeki gibi. bu kadar basit.
    Osm@n, mgora, oggomoggo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Neyseki eğhonomi çoğgh eyi de fazla şeetmiyorum. Yoksa çok kızdımdı. Rüya bitti, artık uyanıyorsunuz galiba.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bedava passatı beğenmeyip bedava mercedese binmek istemesi (düzce kaymakamı mıydı neydi)
    Düzce Belediye Reyizi.

Motosikleti
    CRF 250
    İzmir'de Bajaj satan yere gittim yetkili bu arada. Para cepte günlerce araştırmışım alacam koydum kafaya. Bu ekran sorununu da biliyorum, çok rahatsız olmazsam alıcam.
    Sordum elamana çalıştırabilir miyim ekranı görmek istiyorum?
    Dedi ki ekranın sigortası takılı değil. Alırsan takar veririm usul böyle dedi.
    Arkama bakmadan çıkıp gittim.

Motosikleti
    Honda NC700S
    Bajaj sitesinden defalarca test sürüşü başvurusu yapmama rağmen bir Allah in kulu dönüş yapmadı. Dominar test Edip almak istiyorum ama adamlardan tık yok. Demek ki baya satıyorlar , gelen gelir gelmeyen zaten bizim olmamıştır mantığı var sanırım. Ekrem Bey 16.000 TL den verilirse sanırım 50 ye yakın kişi direk alır. Ben başı çekerim İzmir de 😀
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı viper08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj sitesinden defalarca test sürüşü başvurusu yapmama rağmen bir Allah in kulu dönüş yapmadı. Dominar test Edip almak istiyorum ama adamlardan tık yok. Demek ki baya satıyorlar , gelen gelir gelmeyen zaten bizim olmamıştır mantığı var sanırım. Ekrem Bey 16.000 TL den verilirse sanırım 50 ye yakın kişi direk alır. Ben başı çekerim İzmir de 😀
    16500 zaten satan yerler var bu motor 16 olsa da satmaz kafadan 14-15 bandında olmaliydi yanlış fiyatlandırma ile girdi piyasaya. Sonra Türkiye turu attirdilar motora sağlam motor alabilirsiniz diye ama bu motor artık uzaya çıksa bu fiyata satilamayacagi aşikar bir de Ekrem abi ocak şubat ta daha pahalı olacak dedi Ekrem abinin samimiyetine güvenerek söylüyorum o zamdan sonra da direk müzeye kaldırabilir bayiler motoru.

Titreşim beni çok rahatsız ediyor:(

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16500 zaten satan yerler var bu motor 16 olsa da satmaz kafadan 14-15 bandında olmaliydi yanlış fiyatlandırma ile girdi piyasaya. Sonra Türkiye turu attirdilar motora sağlam motor alabilirsiniz diye ama bu motor artık uzaya çıksa bu fiyata satilamayacagi aşikar bir de Ekrem abi ocak şubat ta daha pahalı olacak dedi Ekrem abinin samimiyetine güvenerek söylüyorum o zamdan sonra da direk müzeye kaldırabilir bayiler motoru.
    dostum kol gibi zam gelecekmiş 20 üstü rakamlar dönüyor ortalıklarda bırak 16500 ayrıca diğer firmaların 2018 fiyatları daha ortaya çıkmadı yani kıssadan hisse o fiyatada bu motorun alıcıları çıkacaktır

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim beni çok rahatsız ediyor:(
    galiba dominarınız var çok mu rahatsız ediyor ?

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Fiyatlar uygun bence. Bu fiyata bu motoru alamayanlar sıfır motor bakmasınlar. Msx125 13bin olmuş siz neyden bahsediyorsunuz.
    Ros1n2 bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar uygun bence. Bu fiyata bu motoru alamayanlar sıfır motor bakmasınlar. Msx125 13bin olmuş siz neyden bahsediyorsunuz.

msx 125 13 bin oldu da biz ona ucuz mu dedik ? o da pahalı kardeşim.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Motor alacak küçük TÜRK bebesi

ooooo çok hızlı gitsin
    Parçaları kaliteli olsun mümkünse JAPON olsun hatta uzun seneler hiç masraf etmeden bineyim
    Fren baltaları bile uzun ömürlü olsun debriyajı bitmesin lastikleri ROSSO olsun

ama UCUZ olsun , yakıt maliyeti çok az olsun ama top speed 200 250 yapsın

Bizim beklentimiz bunla kimse inkar etmesin :D

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    msx 125 13 bin oldu da biz ona ucuz mu dedik ? o da pahalı kardeşim.
    İşte ucuz bir şey kalmadı.Bizim pahalı dememiz bir şey değiştirmiyor.Pahalı ama neye göre pahalı.Muadili ucuz seçenek olsada buna pahalı desek anlaşılabilir.Ama kalmadı öyle bir seçenek.Bizim alım gücümüze göre pahalı o da başka bir konu.

Alıntı viper08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj sitesinden defalarca test sürüşü başvurusu yapmama rağmen bir Allah in kulu dönüş yapmadı. Dominar test Edip almak istiyorum ama adamlardan tık yok. Demek ki baya satıyorlar , gelen gelir gelmeyen zaten bizim olmamıştır mantığı var sanırım. Ekrem Bey 16.000 TL den verilirse sanırım 50 ye yakın kişi direk alır. Ben başı çekerim İzmir de ��
    Değerli viper08; eğer İzmir'de ikamet ediyorsunuz aşağıdaki adrese test sürüşü için gidebilirsiniz. Selamlar...

SERKAN KİRTİL-KARŞIYAKA MOTORS
    ADRES: ALABEY MAH. 1675 SK. NO:167 B KARSIYAKA IZMIR
    TELEFON: 232 3729822

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Dominar 400 satılmıyor algısı acaba nereden değerli fkambay? Eylül ayı tuik verilerine göre 200 cc ve üzeri tüm sport modellerin içinde (107 model var) DOMİNAR 400 10 ncı sırada yerini aldı.

2018 yılında ilk beşi zorlayacağını bekliyoruz. Gayet de mümkün görünüyor.

Bu konu başlığında söylemiş olduğum hususu tekrar bütün samimiyetimle ifade ediyorum. Şu andaki fiyatlar çok çok avantajlı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)