Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

BAJAJ FİYATLARI

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    On karakter(silindi)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1998 electra glide
    Bajaj fiyat konusunda 100 adım önde 2018 de en çok motor satan model olabilir fiyat nedeniyle maluk r25 25.000 E doğru giderken Cbr 250 20.000 e doğru gidiyor Kawa ve Suzukiden bahsetmiyorum bile

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı CanAydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj fiyat konusunda 100 adım önde 2018 de en çok motor satan model olabilir fiyat nedeniyle maluk r25 25.000 E doğru giderken Cbr 250 20.000 e doğru gidiyor Kawa ve Suzukiden bahsetmiyorum bile
    Şimdi kıymetlendi bajaj

Kuralkan’ın hyosung ve diğer markalardaki hayal kırıklığını Bajaj’da yaşatmadı.Ceo’nun ve ekibinin etkisi büyük sanırım.Dönemi çok iyi takip ediyorlar.İnternet reklamları,youtuber toplantıları,Facebook paylaşımları,forumlar vs.Bunlar bu çağda önemli hareketler...Ekip genç sanırım.Tebrikler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Bu bir fırsat değil. Stoklarda kalan motosikletler bitene kadar mecburen vereceksiniz. Yamaha honda ve suzukinin fiyatları tavan yapmasıyla mecburen bajajda üretim maliyetlerinden ve hammaddeden ötürü zam yapıyor ve yapacak. Ocaktan sonra sadece bajaj değil tüm motosiklet markalarının fiyatları uçacak. Özellikle önümüzdeki yaz 250 cc motorlar dizel otomatik araç fiyatına satılacak.

Tabi şunu unutmamak gerek şu an 10 liraya alınacak bir ns160 muhtemelen yaz gibi 15 liraya doğru yaklaşacak fiyatıyla alan kişiyi kar ettirecek. Ama yine dediğim gibi bajaj yerine yamaha alan emin olun 2 katı kar edecek :D

Motosikleti
    Honda NC700S
    Bir bayi ile konuştum , 16.600 TL nakit ile anlaştık . Salı alacağım Dominar ı, mürdüm rengi

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı viper08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bayi ile konuştum , 16.600 TL nakit ile anlaştık . Salı alacağım Dominar ı, mürdüm rengi
    Hayırlı olsun.Facebook grubuna felan bakıyorum acayip alıcısı var.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bir fırsat değil. Stoklarda kalan motosikletler bitene kadar mecburen vereceksiniz. Yamaha honda ve suzukinin fiyatları tavan yapmasıyla mecburen bajajda üretim maliyetlerinden ve hammaddeden ötürü zam yapıyor ve yapacak. Ocaktan sonra sadece bajaj değil tüm motosiklet markalarının fiyatları uçacak. Özellikle önümüzdeki yaz 250 cc motorlar dizel otomatik araç fiyatına satılacak.

Tabi şunu unutmamak gerek şu an 10 liraya alınacak bir ns160 muhtemelen yaz gibi 15 liraya doğru yaklaşacak fiyatıyla alan kişiyi kar ettirecek. Ama yine dediğim gibi bajaj yerine yamaha alan emin olun 2 katı kar edecek :D
    18 binden kaktıramadık değil de dominar fırsatı

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    r25 sıfırı yaklaşmış 25 milyara , ikinci eli 16 milyar veren olmuyor kafadan 10 bin zarar ettiriyor adama , zamanında 7 milyara sıfır pulsar alan 8.500 liraya satıyor hala marka kötülüyosunuz. Piyasa bu arkadaşlar artık alışın. Her hafta benzine zam , ota zam moka zam... 12 milyara 200ns almayan gitsin cbr 125 alsın 15 milyara tercih sizin.
    Motorum 125 cc , 2 kişi yokuşta çekmiyor , pulsardan 5 10 beygir daha düşük , üsteilk bir kaç milyar daha pahalı , abs felan hiç birşey yok ama Honda abii dersiniz ))
    fatih.met bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 sıfırı yaklaşmış 25 milyara , ikinci eli 16 milyar veren olmuyor kafadan 10 bin zarar ettiriyor adama , zamanında 7 milyara sıfır pulsar alan 8.500 liraya satıyor hala marka kötülüyosunuz. Piyasa bu arkadaşlar artık alışın. Her hafta benzine zam , ota zam moka zam... 12 milyara 200ns almayan gitsin cbr 125 alsın 15 milyara tercih sizin.
    Motorum 125 cc , 2 kişi yokuşta çekmiyor , pulsardan 5 10 beygir daha düşük , üsteilk bir kaç milyar daha pahalı , abs felan hiç birşey yok ama Honda abii dersiniz ))
    14.600 oldu
    Dolardan hızlı fırladı fiyatı
    Yedek Parça fiyatları desen uçtu gitti
    Artık f/p ürünü değil o eskidendi
    Artık motor fiyatı olsun yedek parça fiyatı olsun öpme politikası uyguluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor daha 8 binde

1-Sanzıman değişti

2-Motor açıldı

3-Motoru aldığın ikinci günü korna bozuldu

4-Ön kısımdaki titreşim

5-Defalarca yazılım atmama rağmen stop etme sorunu

6-Km saati resetlemesi

7-Motor boğulması

8-Performans kaybı

9- Arka frene sert basınca arka takımdan sert sesler gelmesi

10- Stop etme sorunundan dolay çok büyük tehlikeler atlattım

11- Farları yetersiz

12- Aynalar omuzu gösteriyor

13- Lastikler berbat

14- Sağ ayaklı koyma yerinde titreşim fazla

15- Motor civarından yağ akıttığın

16- Motordan conta araçlardan yağ akıttığın

17- Sanzımandan sesler geldi

18- Sanzıman vites boşa atıyor

19- Koruma demirlerinde vidaları düşmesi 2 defa düştü titreşimler

20- Kafa kısmında vidaları gevşemeyin her hafta sıkıyorum

21- Km saatinin saat ayarladığınızda geri kalması

22- Soğuk havalarda motorun zor çalışması

23- Artçı selesi sert

24-Malzeme kalitesi kötü yakından baktığımda bir çok yerinde fabrikasyondan kaynaklı çapak kaynak görüyorum

25- Motorum yakıştırmalar iyi değil dökülebiliyor

26- Benzin hortumu çıktı benzin akıtıyor az kalsın motorum ve ben benzinde uyuyorduk

27- Fren disklerin paslanmaz

28- Yağmurda frenler çok yetersiz

29- Motor soğuk iken titreşimi fazla

30- Zincir ses yapıyor

Daha motor 8 binde efendiler 8 binde 22 aylık

BAJAJ PULSAR 200NS VE BİTMEYEN SORUNLARINI OKUDUNUZ ARKADAŞLAR

Hiç sorunum yoktur diyeni inanmam arkadaşlar

Olmaz olsun bajaj
    Bajaj mı bir daha tevbe
    Bir o kadarda sorunlu bir motor

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Adamlar 16.900'e 400cc 35hp/torklu ABS'li Enjeksiyonlu Kaydırmalı debriyajlı sağlamlığı aşikar motor satıyorlar DALGAMI GEÇİYORSUNUZ? Gidin 18'e cb125 alın madem.
    fatih.met bunu beğendi.
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar 16.900'e 400cc 35hp/torklu ABS'li Enjeksiyonlu Kaydırmalı debriyajlı sağlamlığı aşikar motor satıyorlar DALGAMI GEÇİYORSUNUZ? Gidin 18'e cb125 alın madem.
    merak etme onlar ne kadar çabalasa da aklı başında olan insanlar doğru karar verecekler. misal ben 250cc motor alacak olsam ne piyasaya nede millete bakarım.

daelim roadwin 250 alırım. aynı şekilde dominar 400 ün avantajlarını bilen ve motoru beğenen birisi bence fazla sağa sola takılmayacaktır.

euro 4 normlarına uygun 400cc bir motor ve bu kadar sağlamlıkta başka motor var mı? varsa millet ona yönelebilir.

.................

piston; o dediklerin pulsar 200ns de mi oldu? yalan söylemediğin ne malum? öyle ise de bu konu pulsar konusu değil.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme onlar ne kadar çabalasa da aklı başında olan insanlar doğru karar verecekler. misal ben 250cc motor alacak olsam ne piyasaya nede millete bakarım.

daelim roadwin 250 alırım. aynı şekilde dominar 400 ün avantajlarını bilen ve motoru beğenen birisi bence fazla sağa sola takılmayacaktır.

euro 4 normlarına uygun 400cc bir motor ve bu kadar sağlamlıkta başka motor var mı? varsa millet ona yönelebilir.

.................

piston; o dediklerin pulsar 200ns de mi oldu? yalan söylemediğin ne malum? öyle ise de bu konu pulsar konusu değil.
    cf 400 nk derim bajajı harcarım

Motosikleti
    MT-07
    Benim pulsar 2016 model. 8500km civarlarında satın aldım. şuan 25500km civarlarında.

Alır almaz lastiğimi değiştirdim o yüzden sorun yaşamadım.

Stop etme sorunu var ne yazıkki ama bunu 1.vites ve durma seviyesine gelmeden yada sert frenlerde arka teker kilitmeden yapmıyor.(Bu arka tekeri stop edince şanzımandan dolayı kendiside kitliyor. Debriyaj'ı unutmayın böyle durumlarda. mazallah.)

Bana göre güzzel lastik ile frenleri güzel dozajlanıyor.

Titreşim var. 5000-7000 devir arası ekonomik götürtmüyor. 8000-9000 devirlerde kullanıyorum. 9500den sonra gene titriyor bu sefer zevk meselesi olma durumu oluyor.

Sağından solundan hiç yağ atmadı. Zinciri fazla yağladığım için yağ attığını sandık meğerse atmamış.

Katır gibi sağlam şöyleki vurduğun yeri göçertiyor kendisi sağlam kalıyor enteresan bir şekilde.

Evet aynalar dandik ya alışacaksın ye değiştireceksin mecburen.

Saat resetliyor ve hatta garantiden km sayacım bozulduğu için 25000km de yenisi ile değiştirdiler garantiden.

Zincirinden ses gelir çünkü hem dandik hemde çabuk bollaşıyor ama değiştirilebilir başka bir zincir ile.

Şuanki Türkiye piyasasında sıfır motor alacak olursam ya Dominar 400 yada CF MOTO 400NK alırım. Dominar kendini ispatladı kullanıla kullanıla.

Onu bunu eleştireceğimize önce FAKİR olduğumuzu kabul edelim. Sonra her FAKİR gibi tartımızı doğru tartalım ve ona göre alacağımızı alalım. Ben Pulsar'ı almadan önce Honda CBF 150 almak zorunda kalacaktım ama İstanbul'un bir başından diğerine giderken tırların da arkasında kalmayayım die aldım ve memnunum. İnanırmısın artık değiştirmek bile istemiyorum. Bir yerden voleyi vurursam da gidip Dominar alırım herhalde.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    2. Pulsar 200ns'imi kullanıyorum.(1. çalındı bulundu motor ve şase no kazınık öylece duruyor - Çözüm önerilerine açığım), 2. Bajaj Pulsarımla 26000 km yaptım , Fethiye,Bartın,Sinop,Kastamonu,Karabük vb gezdim , yerde kar olmadığı her gün kullanıyorum, memnunum.En az 30000 km daha ekstra bir durum olmazsa değiştirmeyi düşünmüyorum.

Benzerleri artsın , çünkü rekabet iyidir, hepsi kendini geliştirmek zorunda kalır yoksa Japon Japon dersek adama cub motoru 10000 liraya itelerler.(Devletimiz sağolsun,yönetenler ve yandaşları doymuyor paranın çoğunu onlar alıyor,itibardan tasarruf etmiyor,vatandaş olarak bizler itibarımızdan tasarruf etmek zorundayız).

Bu arada 14.500 ciddi bir rakam bu sene motor alsam muhtemelen alamaz ertelerdim.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. Pulsar 200ns'imi kullanıyorum.(1. çalındı bulundu motor ve şase no kazınık öylece duruyor - Çözüm önerilerine açığım), 2. Bajaj Pulsarımla 26000 km yaptım , Fethiye,Bartın,Sinop,Kastamonu,Karabük vb gezdim , yerde kar olmadığı her gün kullanıyorum, memnunum.En az 30000 km daha ekstra bir durum olmazsa değiştirmeyi düşünmüyorum.

Benzerleri artsın , çünkü rekabet iyidir, hepsi kendini geliştirmek zorunda kalır yoksa Japon Japon dersek adama cub motoru 10000 liraya itelerler.(Devletimiz sağolsun,yönetenler ve yandaşları doymuyor paranın çoğunu onlar alıyor,itibardan tasarruf etmiyor,vatandaş olarak bizler itibarımızdan tasarruf etmek zorundayız).

Bu arada 14.500 ciddi bir rakam bu sene motor alsam muhtemelen alamaz ertelerdim.

Geçmiş olsun şahsi fikrim bu motoru sıfır alanlar taca çıkabilirler yani 1 sene sonra sıfırını 12.000 gibi bir rakama satıp 14.500 gibi fiyattan alanlara baya bir zarar verebilirler. Bu firmanın fiyat politikasını beğenmedim beğenmeyeceğim.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    MT-07
    Kendi şahsi fikrim şu. %8'den %22'ye çıktığında gene ötv. Siz o zaman görün 3kuruşa aldılar 8kuruşa satmağa çalışıyorlar. Aldıkları yanında kar kaldı. bla bla bla laflarını

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)