Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda fiyat listesini güncellemiş :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    2 kuruş zam geliyor diye hemen konu açıyorsunuz alamıyorsanız bekleyin 2023ü dev atılım gerçekleşicek önümüz tamamen açılıcak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    yaa hepbirlikte hareket etsek kimse sıfır motor almasa bak nasıl düşecek fiyatlarrr

düşer di mi arkadaşlar

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Anlayamadığım konu 2018 de euro 4 zorunlu olacaksa neden tekrar gelmeyecek motosikletlere zam geliyor şurda kaldı 2018 e 1ay ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kuruş zam geliyor diye hemen konu açıyorsunuz alamıyorsanız bekleyin 2023ü dev atılım gerçekleşicek önümüz tamamen açılıcak.
    Lozan'daki gizli maddeler kaldırılınca sürekli indirim gelecek.
    Bir motor bir lira olacak.
    burak burk bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yurtdışındaki fiyatlara baktığımızda aslında çoğu firma burada vergiler ve kurlar nedeniyle neredeyse zararına satış yapıyor.Bazı firmalar kurlar artınca fiyatları arttırıp kurlar düşünce fiyatları düşürmeme çakallığını yapıyor ama genel olarak kurlardan ve soygun gibi vergilerden bu hale gelen fiyatların asıl sorumlusunu herkes biliyor ama burada söylemeyelim siyasete girer.

Bu arada yine bu tarz konularda yaptığım "ekonomi iyiye gidiyor" esprileri yapacaktım ama almayı planladığım NC 750 X in fiyatının 40 binleri geçtiğini görünce içime oturdu. Bunun üstüne ben soğuk bir bira daha açayım ve şu anki motosikletim ile nikah kıymak için pazartesi ilk iş nikah dairesinden sıra alayım.

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Ulan ne kadar cahil varsa toplanmış. Sen ne başardın da ne istiyosun? Dünya çapında "şunda markayız" diyebileceğiniz dandik plastikten bir motor çantası üretmek kadar dahi olsa bir başarın var mı sanayici olarak? Üretmez tüketirsin, utanmadan bi de bu vergiler niye çok diye şikayet edersin. Kendini bilmemkaç birim paraya motosiklet alabilen ülkelerle kıyaslarsın. Adama demezler mi, mal herif, o ülkelerin her alanda 50 tane markası var. Onların devletleri mi yaptı bunları? MErcedes, BMW, Honda, Suzuki, Rollys Royce, Givi, SHOEI, Bosch, Siemens, Philips, Samsung, Apple, Youtube, Facebook, Yandex aklınıza gelebilecek tüm markalar, hangi biri devletin? Adamlar dürüst. Para kazanma odaklı değil, insanların güveni odaklı çalışıyor. Üniversitede okurken de bugün hangi arkadaşa söylesem de yerime sahte imza atsa da dersi kırsam, kopyayla mopyayla, hocaya yavarmayla bi şekilde geçeyim yeter diye değil, en iyi nasıl öğrenirim diye oturuyorlar o üniversite sıralarda. Bizde bırak üreticiliği, mal pazarlayan esnaflıkta bile dürüstlük yok. Doğru söyleyene düşmanlık eden, 9 köyden kovan bi milletiz. Dükkana hangi enayiyi çeksem de çinden getirdiğim 1 dolarlık ürünü 5 dolara kakalasam hesabından başka bi bok bildiğimiz yok millet olarak ama kendimizi dev aynasında görüp bilmemkaç birim parayla motosiklet alan ülkelerle kıyaslamaya gelince mangalda kül de bırakmıyoruz. Devlet sana üniversite veriyor sen derse girmeyip kantinde batak oynuyosun. Bırak cahilleri sınav kazanıp gelen üniversiteli gencin bile bu kadar ahlaksız ve üçkağıtçı. Hayatı idame ettirmeyi üretmek yerine üçkağıda bağlar, bi yandan da sürekli tüketirsen dolar 5 lira da olur, 10 lira da. Hem ahlaksız, hem cahil, hem de bunların farkında olmayacak kadar salak bi milletiz. Hiç birimiz el arabasından fazlasını hak etmiyoruz.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    biraz daha sabredin 2023 de kendi motosikletimizi kendimiz üreteceğiz 1500 cc motosiketler bile 2000 tl olacak benzin 50 kuruş olacak

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Hondanın taktiğini anlayan tek ben miyim? Yamaha bütün zamı bi anda koyuyor honda ise yavaş yavaş arttırıyor sonuç olarak ikisi de aynı mokoko

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Cloumb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ne diyeyim ya? Şu fiyatlara bakın ya 30.000 birim paraya millet H2 alıyor biz aynı birim paraya, hatta 2500 birim daha fazlasına CB500F alabiliyoruz.

https://i.hizliresim.com/WGv7BE.png
    Fiyatlardan çok reklam olmuş bu. MOTORİSK Hiç okunmuyor birazdaha büyük yazsaydınız keşke :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurtdışındaki fiyatlara baktığımızda aslında çoğu firma burada vergiler ve kurlar nedeniyle neredeyse zararına satış yapıyor.Bazı firmalar kurlar artınca fiyatları arttırıp kurlar düşünce fiyatları düşürmeme çakallığını yapıyor ama genel olarak kurlardan ve soygun gibi vergilerden bu hale gelen fiyatların asıl sorumlusunu herkes biliyor ama burada söylemeyelim siyasete girer.

Bu arada yine bu tarz konularda yaptığım "ekonomi iyiye gidiyor" esprileri yapacaktım ama almayı planladığım NC 750 X in fiyatının 40 binleri geçtiğini görünce içime oturdu. Bunun üstüne ben soğuk bir bira daha açayım ve şu anki motosikletim ile nikah kıymak için pazartesi ilk iş nikah dairesinden sıra alayım.
    Dış Mihraklar ?

Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan ne kadar cahil varsa toplanmış. Sen ne başardın da ne istiyosun? Dünya çapında "şunda markayız" diyebileceğiniz dandik plastikten bir motor çantası üretmek kadar dahi olsa bir başarın var mı sanayici olarak? Üretmez tüketirsin, utanmadan bi de bu vergiler niye çok diye şikayet edersin. Kendini bilmemkaç birim paraya motosiklet alabilen ülkelerle kıyaslarsın. Adama demezler mi, mal herif, o ülkelerin her alanda 50 tane markası var. Onların devletleri mi yaptı bunları? MErcedes, BMW, Honda, Suzuki, Rollys Royce, Givi, SHOEI, Bosch, Siemens, Philips, Samsung, Apple, Youtube, Facebook, Yandex aklınıza gelebilecek tüm markalar, hangi biri devletin? Adamlar dürüst. Para kazanma odaklı değil, insanların güveni odaklı çalışıyor. Üniversitede okurken de bugün hangi arkadaşa söylesem de yerime sahte imza atsa da dersi kırsam, kopyayla mopyayla, hocaya yavarmayla bi şekilde geçeyim yeter diye değil, en iyi nasıl öğrenirim diye oturuyorlar o üniversite sıralarda. Bizde bırak üreticiliği, mal pazarlayan esnaflıkta bile dürüstlük yok. Doğru söyleyene düşmanlık eden, 9 köyden kovan bi milletiz. Dükkana hangi enayiyi çeksem de çinden getirdiğim 1 dolarlık ürünü 5 dolara kakalasam hesabından başka bi bok bildiğimiz yok millet olarak ama kendimizi dev aynasında görüp bilmemkaç birim parayla motosiklet alan ülkelerle kıyaslamaya gelince mangalda kül de bırakmıyoruz. Devlet sana üniversite veriyor sen derse girmeyip kantinde batak oynuyosun. Bırak cahilleri sınav kazanıp gelen üniversiteli gencin bile bu kadar ahlaksız ve üçkağıtçı. Hayatı idame ettirmeyi üretmek yerine üçkağıda bağlar, bi yandan da sürekli tüketirsen dolar 5 lira da olur, 10 lira da. Hem ahlaksız, hem cahil, hem de bunların farkında olmayacak kadar salak bi milletiz. Hiç birimiz el arabasından fazlasını hak etmiyoruz.
    Yani sen diyorsun ki ekonomi 16 yıldan beri bu ülkeyi yönetenler yüzünden değil de vatandaş yüzünden bu hale geldi.Zaten bu soygun gibi vergileri de vatandaş kendi kendine koyuyor değil mi.
    Vatandaşı suçlayacağına git bu ülkeden milyar dolarları yurtdışına kaçırıp ekonomiyi batağa sürükleyenleri suçla.Türkiye'yi 90 milyar dolar dolandıran Reza'yı savunan adam gelmiş burada milleti cahillikle ve salaklıkla suçluyor.

Forumların en güzel yanı yazılan her şey olduğu gibi yerinde duruyor olması.Hani söz uçar yazı kalır o hesap.

Bu arkadaş şu konuda Türkiye'yi dolandıran Reza'yı savunmaya çalışmış.Hatta konuyu bizzat kendisi açmış.
    http://www.motosiklet.net/forum/gund...ml#post3324092

Çok mükemmel bilgili herkesi cahillikle suçlayan bu arkadaş şu konuda da bilgisi fazla gelmiş olacak ki,ekonomi,internet ve benzin fiyatları ile ilgili sorularımı baş örtüsüne bağlamış,verecek cevap bulamadığından Bimer'e sor demiş konuyu kapatmış.
    http://www.motosiklet.net/forum/gund...210-artti.html

Bu arada Türkçe klavye almışsın sonunda.Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Norton772, sailor33 ve odo bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    hayinnnllerrrrr kılışlar oğlu sekegayı batırdııııı kılışlaarrrrrrrr
    işin ucuz hep bize hep bize arkadaşlar

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani sen diyorsun ki ekonomi 16 yıldan beri bu ülkeyi yönetenler yüzünden değil de vatandaş yüzünden bu hale geldi.Zaten bu soygun gibi vergileri de vatandaş kendi kendine koyuyor değil mi.
    Vatandaşı suçlayacağına git bu ülkeden milyar dolarları yurtdışına kaçırıp ekonomiyi batağa sürükleyenleri suçla.Türkiye'yi 90 milyar dolar dolandıran Reza'yı savunan adam gelmiş burada milleti cahillikle ve salaklıkla suçluyor.

Forumların en güzel yanı yazılan her şey olduğu gibi yerinde duruyor olması.Hani söz uçar yazı kalır o hesap.

Bu arkadaş şu konuda Türkiye'yi dolandıran Reza'yı savunmaya çalışmış.Hatta konuyu bizzat kendisi açmış.
    http://www.motosiklet.net/forum/gund...ml#post3324092

Çok mükemmel bilgili herkesi cahillikle suçlayan bu arkadaş şu konuda da bilgisi fazla gelmiş olacak ki,ekonomi,internet ve benzin fiyatları ile ilgili sorularımı baş örtüsüne bağlamış,verecek cevap bulamadığından Bimer'e sor demiş konuyu kapatmış.
    http://www.motosiklet.net/forum/gund...210-artti.html

Bu arada Türkçe klavye almışsın sonunda.Hayırlı olsun güle güle kullan.
    hocam senin sitem ettiğin arkadaş belli bir noktaya kadar haklı. kendim de dahil olmak üzere, hazırcı, hazırı seven, her şey ayağımıza gelsin isteyen bir toplumuz. tembeliz yani. tembel olduğumuz kadar lüks yaşamak isteyen bireyleriz. yani biz çalışmayalım ama lüks yaşayalım.
    e tabi biz böyle olunca, yönetimi de aynı oluyor. yöneticiler milletin aynasıdır. böyle olunca da dev bir çıkmaza, devasa bir kısır döngüye mahkum oluyoruz.
    biz yönetim bizi iyiye götürsün istiyoruz, yönetim halk çalışsın istiyor. kimse elini taşın altına koymak istemiyor. kimse bedel ödemek istemiyor.
    bu sebepten arkadaşın dediği gibi bize mobylette bile lüks. üretim ülkesi değiliz çünkü, daha fazlasını hakettigimizi sanmıyorum...

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam senin sitem ettiğin arkadaş belli bir noktaya kadar haklı. kendim de dahil olmak üzere, hazırcı, hazırı seven, her şey ayağımıza gelsin isteyen bir toplumuz. tembeliz yani. tembel olduğumuz kadar lüks yaşamak isteyen bireyleriz. yani biz çalışmayalım ama lüks yaşayalım.
    e tabi biz böyle olunca, yönetimi de aynı oluyor. yöneticiler milletin aynasıdır. böyle olunca da dev bir çıkmaza, devasa bir kısır döngüye mahkum oluyoruz.
    biz yönetim bizi iyiye götürsün istiyoruz, yönetim halk çalışsın istiyor. kimse elini taşın altına koymak istemiyor. kimse bedel ödemek istemiyor.
    bu sebepten arkadaşın dediği gibi bize mobylette bile lüks. üretim ülkesi değiliz çünkü, daha fazlasını hakettigimizi sanmıyorum...
    O arkadaş sözde eleştirdiği zihniyetin en büyük temsilcilerinden biri olduğu için yazdıkları pek samimi gelmiyor.Bir de kendi savunduğu şeyler eleştirilince forum kullanıcıları için "Ulan ne kadar cahil varsa toplanmış." diyerek lafa başlaması ne tarz bir insan olduğu konusunda sanırım bir fikir verir.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Güncelleme değil kazık

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncelleme değil kazık
    Zamcık desek?

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamcık desek?
    sjsjsjsjsjjs

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkedeki mevcut düzende baş hırsız devlet iken vatandaş ne yapsın? Gözünü açar açmaz yapıştırmaya başlayan bir yönetim zihniyeti ile vatandaş ne olduğunu anlamadan dımdızlak kalıyor. Can havliyle de ne bulsa saldırıyor. Bu kadar fahiş vergi ile ne üretip satacaksın? Alım gücü yok bir defa en başta. 30 kişiyi dolandıran biri yakalanıp tekrar salınıyorsa insanlar kime güvenip ne iş yapacak? Eğitim yerlerde, ekonomi yerlerde çünkü üretim yok yada eski teknoloji üretim var, adalet yok. Nasıl olacak peki? Ben eşek gibi çalışıyorum ve kıçı kırık arabamı iki yıldır sedan ve biraz daha modelli bir araç alma hayalini bile neredeyse kuramıyorum ama vatandaş 45-50 milyon euro rüşvet vermiş birini koruyor, kurgu diyebiliyor. Oysa ki rüşvet verdiği bakan kolunda 700 bin tl'like saati ile pişti olmuş aylar önce ve madem dürüsttü niye bakanlıktan alındı? Yani neresinden tutsanız elinizde kalan bir durum varken suçlu yine vatandaş tabi. Elimde para mı var da üretim yapabileyim? Yazacak şey çok ama hep suçlu eşek gibi çalışan vatandaş. Vur kırbacı

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Ben tembelim, ben aptalım, ben beceriksizim, bende iş ahlakı yok, ben 3 günde bana dönecek paranın peşindeyim demek yerine devleti suçlamak, imkan yok demek psikolojinizi rahatlıyor olabilir. Cebinde para yoksa cebine parayı devlet koyacak değil. Bilakis devlet seni savunmak, eğitmek, yönetmek, iyileştirmek için çok yüklü miktarda paraya ihtiyacı olan bir kurum. Senin vatandaş olarak üretici değil tüketici isen, topraklarının altında fışkıran petrollerin yoksa vergi yükünün altında ezilmeye de muhtaçsın. Artan ihtiyaçlarla ithalatın da artacağı için her geçen gün de daha fazla ezileceksin. Hükümet devlet bütçesini götünden karşılayacak değil. Marka olduğun, insanların tercih ettiği ülkeye para kaynağı olan tek bir ürün, hatta internet sitesi bile üretmemişsin ve üretmiyorsun toplum olarak. Hala kendini 30.000 birim paraya H2 aldığın ülkelerle kıyaslıyorsan kafana bir huni geçirip otur. Ben hakikatleri yazdım. Lakin gelen cevaplar, üretilen bahaneler zaten yazdıklarımın kanıtı olmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)