Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yohe Markalı Kasklar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mikail19o5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200NS
    Herkese s.a internette gezinirken yohe marka bi kask buldum fiyatı baya ucuz ve youtube da biraz video filan izledim sizce 200cc için alınır mı? Korunaklı olur mu? Daha önce kullanan tecrübe eden var mı?Testlerine bakılırsa fiyatına göre çok iyiye benziyor.

Kask Linki: https://urun.n11.com/kask/yohe-966-s...let-P123540159

Test Videosu : https://www.youtube.com/watch?v=b2bv_xZMy54

Test Videosu 2 :https://www.youtube.com/watch?v=hv6hvLlvmoI

Fabrikasını filan gösteriyor burdada : https://www.youtube.com/watch?v=yk7UM815dYY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben ehliyet kursundayken pistte turladigimizda bu marka kask vermislerdi hocaya sormustum ne markaso diye piyasadaki en ucuz kask demisti pek biseye benzemiyordu ben guvenemem acikcasi

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    nerden baksan falso. 50 daha koy ls2 al.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

test vidyosunu kaçırmayın. Anime tadında.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    olan karpuzlara olmuş

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Satıcıdan 5 yıldız almış
    velizrsln bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alsam mı acaba, kullanan var mı aranızda?

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alsam mı acaba, kullanan var mı aranızda?
    Hocam merhaba, 500r gibi bir motor alabildiyseniz böyle bir kaskı alma niyetinizin olması bence yanlış. Normalde tavsiye etmem ancak ls2 ve MT markalarına bakın bari.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Baslangic motoru icin kask diye bir sey yok. Imkanlar dahilinde en iyi kaski almalisin. Ybr'ye binende arai giyebilir 600rr'a binende.

Mt al az daha koyup.

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Başın iki türlü belaya girebilir. Bir alabildiğin en kaliteli kaskı al. İki üzerindeki baskı çok manidar bu günlerde.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba, 500r gibi bir motor alabildiyseniz böyle bir kaskı alma niyetinizin olması bence yanlış. Normalde tavsiye etmem ancak ls2 ve MT markalarına bakın bari.
    Benim zaten kaskım varda artçı için bi kask arıyorum aslında.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    arkadaşımla bu tarz bir kask vardı geçen gece önüne köpek çıkması sebebiyle düşük hızda iken düşmüş. hiçbirşeyi yok sadece kask anlını kesmiş 6 dikiş atmışlar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben buna para vericeğime bu kadarda param varsa yani daha üstüne çıkamıyorsam gider ikinci el bir nolan shoei agv artık o paraya ne alabiliyorsam tertemiz güzel bir kask alırdım ister 3 yaşında ister 4 yaşında olsun bilirdimki benim yada artçımın kafasındayken bir şey olursa o almayı düşündüğün kaskdan çok daha iyi korıycakdır..

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Nolandan iyi ls2 ve mt den kötü :D

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim zaten kaskım varda artçı için bi kask arıyorum aslında.
    Benim görüşüm, artçı kaskının daha sağlam ve kaliteli olması yönünde. Taşıdığınız candır, sizin kask korur da artçının kask işe yaramazsa kendinizi asla affetmezsiniz. Artçı için ucuza kaçmayın derim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Sedotti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim görüşüm, artçı kaskının daha sağlam ve kaliteli olması yönünde. Taşıdığınız candır, sizin kask korur da artçının kask işe yaramazsa kendinizi asla affetmezsiniz. Artçı için ucuza kaçmayın derim.
    ben onu yazıcaktımda uzatmak istemedim..

konuyu açan arkadaşa yazmıyorum genele yazıyorum sen ölürsen motorda motor sürüyordu öldü derler yani kendi etti kendi buldu derler..

senin yüzünden arkandaki insan ölürse onun vicdan azabı vebali ile artık nasıl yaşarsın bilemem..o arkadaşının ailesinin yüzüne nasıl bakarsın .. yani artçının canı bence sürücününkünden bana görede daha değerlidir..

ben 20 yılı aşkın motor sürerim o vebalden korktuğum için arkama artçı olarak aldığım insanlar çok sayılıdır.. bana bir şey olsa sıkıntı yok arkamdan en fazla motor sürüyordu su testisi su yolu derler.. ama arkamdaki Allah göstermesin artçım ölse ben yaşasam ben o vicdan azabı suçluluk ile nasıl yaşardım bilemiyorum kendimi katil gibi hissederdim herhalde..

Arkadaşım bu konudan o kask için "kalitelidir" yorumu çıkmaz. Dünyanın en güzel kaskı olsa bile kaska en +500 lira vermiş olan bizler 150 liralık kaska "Bir o kadar kaliteli" diyemeyiz. İntihar sebebidir.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nolan o kadar kötü mü ? :D Bu nasıl bir yorum böyle :D

Zephyros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Ben Yohe'nin 952 modelinin medium bedenini 2 yıldır kullanıyorum. Aldığım zaman bu fiyat aralığında güneş vizörü olan kask yoktu (250) ve aynı fiyat aralığındaki LS2 kasklardan daha kaliteli gelmişti bana. İzmir'de kışlık olarak kullanıyorum bu kaskı, bu sene 3. kışı olacak. Rüzgar izolasyonundan, güneş vizöründen, çıkarılabilir padli olmasından çok memnunum. Eksi yönünü sorarsanız belki ağırlığı diyebilirim çünkü diğer kasklara göre biraz ağır gibi gelmişti bana aldığım zaman, birde özellikle soğuk havalarda ışıklarda beklerken ya da düşük hızda seyrederken buğu problemim oluyordu onu da Raleri Antifog kaplaması ile çözdüm harika oldu. Bu fiyat aralığında kask alacak olursam kesinlikle gene bu modeli alırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)