Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

www.motoekipman.store - Kabuto kask hakkında ne düşünüyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaskı bilmemde arkadaş gelmiş bütün eleştirilere ılımlı cevaplar vermiş.
    Canınız isterse alın dememiş. Tebrik ederim onu.
    Hayırlı işler dilerim
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı plaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasklar garantili mi hepsi mevcut mu?
    Websitede gördüğünüz bütün ürünler mevcut. Ürünler fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskı bilmemde arkadaş gelmiş bütün eleştirilere ılımlı cevaplar vermiş.
    Canınız isterse alın dememiş. Tebrik ederim onu.
    Hayırlı işler dilerim
    Hayırlı işler temenniniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bende motosiklet kullanıyorum, bu işe girme sebebim de aşağı yukarı herkesin yakındığı ve memnun kalmadığı şeyler. Bu iş benim gelir kaynağım artık bu işletmeyi hepimizin olarak görüyorum, müşteri memnun ve tatmin olmadıktan sonra çok bir önemi yok açıkcası. Çok daha kolay para kazanılabilecek bir sürü sektörde var, dolayısıyla temel hedefim sattım bitti değil asla, bazı hedeflerim var umarım hepsi gerçekleşir hep birlikte görürüz.
    mrt20 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı işler,bol şans ve kazançlar dilerim.

Motosikleti
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı işler,bol şans ve kazançlar dilerim.
    Çok sağol Uğur abi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ben de girişiminizi yürekten tebrik ediyor,hayırlı işler,bol kazançlar dilerim.başlangıç çizginizi bozmadan devam ederseniz piyasada yer edineceğinize inanıyorum.keşke istanbul'da olsam da bunları sizle sohbet ederken söyleyebilseydim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada belirtmek isterim ki bu ise girme amacim cok farkli. Allah izin verirse ithalat islerini 2 sene icerisinde sonlandiracagim. Tamamen yerli ve firma bunyesinde uretim amacim.

Bir abimiz ile yerli kot uretimini tamamladik bir serimiz cikti, daha iyisini dizayn ettik 2018 sezonda 3 farkli modelle cikacagiz kismet olursa. Kadinlara civil civil renklerde kanvas korumali kot, erkekler icin yine kot ceket, motosiklet montu sevmeyenler icin standart mont icine veya sweat shirt ustu sokak tipi body armor.

Teknik tarafta 3d printer ile carbon parcalar. Cnc ve aluminyum bandinda koruma demirleri ve topuzlari. Onumuzdeki 2 yil icin hedefler ve fikirler bu dogrultuda bakalim
    Windstopper ürünler de üretilebilir ülkemizde.Buff,içlik şeklinde.Markalı ürünler inanılmaz pahalı

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Subliminal takılıyorsunuz?

Motosikleti
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Windstopper ürünler de üretilebilir ülkemizde.Buff,içlik şeklinde.Markalı ürünler inanılmaz pahalı
    Kot pantolon icine degisik bir tasarim yaptik. Mont uretilince onun yaninada bir calisma organize etmeye calisalim. Fiyat konusunda haklisiniz oldukca yuksek seviyelerde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de girişiminizi yürekten tebrik ediyor,hayırlı işler,bol kazançlar dilerim.başlangıç çizginizi bozmadan devam ederseniz piyasada yer edineceğinize inanıyorum.keşke istanbul'da olsam da bunları sizle sohbet ederken söyleyebilseydim.
    Tesekkur ederim abicim, buyuklerimizin nasihatleri onemli. Yolunuz duser gorusuruz belki veya bizim yolumuz sizin oralara duser

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Subliminal takılıyorsunuz?
    Hangi konuda ?
    adanalı bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    giriş ve gelişme konusunda

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    yolunuz açık olsun diyorum ben de.hem sizin,hem de ekipman arayanların yüzü güler umarım fiyat ve performans olarak.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Bir çok farklı ürün alış verişi yapıyorum ve genelde internetten oluyor. Deneyerek almak güzel ama benim bulunduğum çevrede deneyebileceğim dükkan genelde yok. Pateni, dış katman ceketimi, botumu hep ölçüler alıp sipariş ettim. Bir çoğu olmadı kargoyla geri yolladım ve sağolsunlar hep ilgilenip değiştirdiler. Ben memnun kaldım ve hala aynı insanlardan alıyorum ihtiyaçlarımı.

Kask için de benzer durum söz konusu. Eş dost kullanan biri bile olmadığı için çevremde herşeyi tek başıma hallediyorum. Forumda çok yardımcı oluyor. Ürün yorumunu okuyorum, test ve sertifikalarına bakıyorum, sonra beğendiğim ürünün en uygun fiyatlısını arıyorum. Fiyatı uygunsa tamamdır. Şimdi bu sitede yer alan ürünü diğer mağaza ve sitelerden ucuza bulduysam sevinirim, ama bunun hakkı 200 300 dür demiyorum. "Beğenmiyorsan alma gardaşım !" lafını güzide İlimizde yaşarken bolca duyuyorum zaten.. Parayı zaten veriyoruz ama ilgiyi alakayı bulmak zor.

Vesselam ben de eksiklerini gördüm ama henüz çok yeni olduğu için sık kullanılanlara ekledim ve günlük bir göz atıyorum. Scrambler ürünleri için pusudayım

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    beklerim her zaman oğuz kardeşim,ADANA KEBABI'nız ve ŞALGAM'ınız her zaman hazır.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kabuto ff5v kasko 2 haftadır kullanıyorum
    Fotoğraf da ekleyerek bir iki yorum yazacağım. İşten fırsat bulamadım. Eski kasklarim ile kiyaslayacagim.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada belirtmek isterim ki bu ise girme amacim cok farkli. Allah izin verirse ithalat islerini 2 sene icerisinde sonlandiracagim. Tamamen yerli ve firma bunyesinde uretim amacim.

Bir abimiz ile yerli kot uretimini tamamladik bir serimiz cikti, daha iyisini dizayn ettik 2018 sezonda 3 farkli modelle cikacagiz kismet olursa. Kadinlara civil civil renklerde kanvas korumali kot, erkekler icin yine kot ceket, motosiklet montu sevmeyenler icin standart mont icine veya sweat shirt ustu sokak tipi body armor.

Teknik tarafta 3d printer ile carbon parcalar. Cnc ve aluminyum bandinda koruma demirleri ve topuzlari. Onumuzdeki 2 yil icin hedefler ve fikirler bu dogrultuda bakalim
    Kardesim ürünleri sizden alacaktım siteden bana uygun kıslık mont ve pantolon bulamadım. Bir süre idare edecektim fakat soğuk oluyor diye almak durumunda bulundum.

Motosikleti
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim ürünleri sizden alacaktım siteden bana uygun kıslık mont ve pantolon bulamadım. Bir süre idare edecektim fakat soğuk oluyor diye almak durumunda bulundum.
    Hayırlısı olsun, düşünüpte yazmanız yeterli. Kazasız belasız güle güle giyinin.

Bende kışlık mont alacağım. Bekliyorum sabırsızlıkla gelmesini

Birde çene açılır kask alacağım. Güzel modeller bekliyoruz oğuz bey duy sesimizi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler