Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Biri bana arkadan çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    20 yle islakta onu kitledi tıkladı hafif plaka lambam kırıldı orjinale 150 vermek istemiyorum nasıl hallederim?
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Işıkta arkadan çarpmış hatalı cebinden neden ödenecek?

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Akias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işıkta arkadan çarpmış hatalı cebinden neden ödenecek?
    Tanıdık 50 tl aldim ama bayiye gidince is degisti

Motosikleti
    MT-07
    Katlanır alacaksın mecburen çinden...

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlanır alacaksın mecburen çinden...
    Baska motorunki uymazmi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    oğlum bu nasıl başlık nasıl konu lan? mülakat sınavi gibi konuyu bi başından bi götünden anlatmışsın. düzgün cümle kurma kabiliyetin yoksa binme o motosiklte
    ewo, peyloride, IRau ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R25
    Karsindakini tanimiyorsun bile duzgunce uyarman yeterli olurdu bence. Ayrica motorla ne alakasi var ?

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha mt125 plaka lambasını elli lira sanman şaşırtıcı. Geçmiş olsun.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Adamdan 150 yi isteyip orjinal takıcaktın kabul etmezse tutanak tutucaktın he olan olmuş,150 vermej istemiyosan yan sanayi filan bişey bul

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karsindakini tanimiyorsun bile duzgunce uyarman yeterli olurdu bence. Ayrica motorla ne alakasi var ?
    hayırdır? sen onun avukatı mısın? avukatı isen şu 150 lira meselesini çöz adamın da işi görülsün.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamdan 150 yi isteyip orjinal takıcaktın kabul etmezse tutanak tutucaktın he olan olmuş,150 vermej istemiyosan yan sanayi filan bişey bul
    Iste bulamadim acaba pulsarinki olurmu

Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 yle islakta onu kitledi tıkladı hafif plaka lambam kırıldı orjinale 150 vermek istemiyorum nasıl hallederim?
    Alp Er Tunga öldü mü
    Issız acun kaldı mı
    Felek öcün aldı mı
    Şimdi yürek yırtılur
    mombohunter bunu beğendi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    virgül nedir, nasıl kullanılır?
    MeRİchJane ve TAYFUNBORA bunu beğendiler.

Kaza yaptım. Tutanak tutuldu. 150 tl exper dosya parası ödendi. 150 liralık şeye tutanak tutsan 150 de exper parası verecektin. Bide bi dünya beklicektin ver gitsin direk bayiye işin çözülsün.

Motosikleti
    R25
    Alıntı hadibakalim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır? sen onun avukatı mısın? avukatı isen şu 150 lira meselesini çöz adamın da işi görülsün.
    Tamam sen biliyon

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladığım kadarıyla sana arkadan çarpmışlar. Fakat tanıdık biriymiş. O zaman seçenekler şunlar;

a) Nasıl olsa adam tanıdık. Git paranın kalanını al.
    b) Adam tanıdık. Ayıptır. Parayı cebinden öde.
    c) Git Çin malı plaka aydınlatması al. Hem motor bi şekil olur.
    d) Plaka aydınlatması olmasa da olur. Hafif kusurla muayeneden bile geçer. Bırak dağınık kalsın.
    e) Hiçbiri.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla sana arkadan çarpmışlar. Fakat tanıdık biriymiş. O zaman seçenekler şunlar;

a) Nasıl olsa adam tanıdık. Git paranın kalanını al.
    b) Adam tanıdık. Ayıptır. Parayı cebinden öde.
    c) Git Çin malı plaka aydınlatması al. Hem motor bi şekil olur.
    d) Plaka aydınlatması olmasa da olur. Hafif kusurla muayeneden bile geçer. Bırak dağınık kalsın.
    e) Hiçbiri.
    Ben olsam c veya d şıkkı üzerinde düşünür, büyük ihtimalle d yi seçerdim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    tüv de kalırsın .. gözümün önünde çocuk yamaha gsxr orjinal motorun kendi aftermarket led li sinyallerinden taktı diye adamlar bıraktı git orjinalini tak gel dediler.. düşünkü o parça birde o model için üretilmiş..

kaldıki yanlış anlamada olumsuz bir şey için demiyorum ama sen daha bu motorun bir ampülünün parasını ödiyemiyorsan saatli bir bombanın üstündesin onu bilesin hadi yan yatırdın deposu ezildi çatladı ,grenajı kırıldı , farı çatladı oldu oldu kul yapımıdır yıkamada ekranı su aldı arıza yapdı kadranı o zaman ne yapıcaksın..

işte ondan diyorum motoru almak kolay genel giderlerini idame ettirmek zor işdir.. sonra böyle bajajınkinimi taksam , kanuninkinimi taksam diye sohbetler geçiyor kaldıki satarkende kötü imaj oluşturur ben şahsen mt25 alıcak olsam senin motoruna gelsem bajaj,kanuni v.b sinyal yada stopunu görsem almam adam daha bir sinyali ampülü alamıyor bu motora hiç bakamamışdır motor bitikdir derim.. emin ol pek çok insandada aynı izlenim olur.

Tekrar ediyim Yanlış anlama bunları anlaman için diyorum olumsuz negatif anlamda demiyorum..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüv de kalırsın .. gözümün önünde çocuk yamaha gsxr orjinal motorun kendi aftermarket led li sinyallerinden taktı diye adamlar bıraktı git orjinalini tak gel dediler.. düşünkü o parça birde o model için üretilmiş..

kaldıki yanlış anlamada olumsuz bir şey için demiyorum ama sen daha bu motorun bir ampülünün parasını ödiyemiyorsan saatli bir bombanın üstündesin onu bilesin hadi yan yatırdın deposu ezildi çatladı ,grenajı kırıldı , farı çatladı oldu oldu kul yapımıdır yıkamada ekranı su aldı arıza yapdı kadranı o zaman ne yapıcaksın..

işte ondan diyorum motoru almak kolay genel giderlerini idame ettirmek zor işdir.. sonra böyle bajajınkinimi taksam , kanuninkinimi taksam diye sohbetler geçiyor kaldıki satarkende kötü imaj oluşturur ben şahsen mt25 alıcak olsam senin motoruna gelsem bajaj,kanuni v.b sinyal yada stopunu görsem almam adam daha bir sinyali ampülü alamıyor bu motora hiç bakamamışdır motor bitikdir derim.. emin ol pek çok insandada aynı izlenim olur.

Tekrar ediyim Yanlış anlama bunları anlaman için diyorum olumsuz negatif anlamda demiyorum..
    Şirket aracının plaka lambası yanmıyor ama her yıl muayeneden geçiyor hafif kusur.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirket aracının plaka lambası yanmıyor ama her yıl muayeneden geçiyor hafif kusur.
    araba tüvü bilmem ben maslakda ki motorsiklet tüve gittim , önümde gsxr vardı çocuk sinyallerini değiştirmiş gene gsxr için üretilmiş aftermarket led li sinyal takmış hatta orda tartışdı adamla bu motor için üretildi çakma parça değil bu falan dedi adam ben anlamam orjinalini tak gel geçiriyim dedi..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)