Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Müjde mi?. Eyvah mı? : Riva Yolu Bisiklet Şeritleri Düzenlemesi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Cuma günü akşam canım hava almak istedi. Riva'ya gittim. Riva yolunda büyük değişiklikler yapılmış.Yol üç eşit parçaya bölünmüş. Giderken sağ tarafa birden fazla bisiklet şeridi ayrılmış. Sanıyorum biri gidiş diğeri geliş olur. Hava karardığı için fotoğraf çekmedim. Araçlara ayrılan bir gidiş, bir geliş şeridi gidiş yönünde sol tarafa çekilmiş. Ve şeritler kesintisiz çizgi ile ayrılmış. Bunun ne manaya geldiğini sürücüler henüz sökememiş. Bir iki kere bisiklet şeridine kaçmak zorunda kaldım. Az daha kavga edecekken trafik polisine dönen kardeşimiz gibi sakata gelecektim. Yine de beni ezmeye çalışan sürücülere el kol hareketleri yapmaktan kendimi alamadım. Bilim bakalım ne yaptılar? Tabii ki üzerime gelmeye devam ettiler. Benden söylemesi. Riva yolunda kaza haberleri duymaya hazır olun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cumartesi bizde rivaya gittik çok saçma bir bisiklet yolu olmuş ben giderken direk bisiklet şeridinden gittim karşıdan gelenin altında kalmak istemem , dediğin gibi kaza haberleri gelebilir , aklı olan bisiklet kullanıcısıda okadar açıktan gitmez , giden olursada kesin ezilir bence

Motosikleti
    KTM DUKE 250 ABS 2017
    Pazar günü ben de gittim, yolda bir sürü anlamsız çizgi var, ayrıca bisiklet yolu ile araç yolu arasındaki sarı taş büyüklüğündeki şeyler düşürebilir, dikkatli olalım.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bisikletle motosikletin denk gelme ihtimali yüksek. yorumlar da doğrular nitelikte

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Aradan 1 hafta geçmedi. İlk kaza haberi geldi.
    https://www.izlesene.com/video/beyko...izlesene_embed
    Üstelik şerit düzenlemesi sırasında. Düzenlemeler bitince burası potansiyel kaza bölgesi haline dönüşecek. Bu işi yapanlar bunu göremiyor mu? Yoksa umurlarında değil mi?

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisikletle motosikletin denk gelme ihtimali yüksek. yorumlar da doğrular nitelikte
    Aynen geçen hafta bizde 3. köprüden rivadan cıktık, yol cok manasız bir şekile bürünmüş,, bütün gazcılar rivadan köprüye doğru süren bisikletlileri altına alır gibi geliyor.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Sacma sapan olmuş. O beyaz cizgilerde virajda filan kaydirir millet gazliyordu oralarda. Cok sinir bozucu olmuş. Cok lazimdi sanki. Motosikletliler bitti butun problemler cozuldude bi bisiklet kalmisti yani.
    Sevdigim yollardan biriydi artik eskisi kadar rahat olamiyorsun. Tedirgin edici olmuş cok sinir oldum

Motosikleti
    Şu an yok..
    evet her pazar gittim yol .
    artık gitmem sanırım :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)