Arkadaşlar öneriler için teşekkürler 50 cm de değilmiş maalesef 60 cm Yükseklik.2 Uzun kalasla denedim baktım olacak gibi değil, eğim kalastan cıkmak için korkutucu, kayma vs tehlikesi fazla.İnerken durum daha sıkıntılı olurdu.Telefonum kameralı olmadığı için fotograf atamıyorum deponun kapısı sac kepenk ,her sabah asma kiliti açıp ,garc gurc kepengi indirip düzenek kurmak (kimi zaman takım elbiseyle )uygun düşmedi.Gözle bakınca 60cm az gibi duruyor ancak arkadaşlarında ifade ettiği gibi kalası koyunca ciddi sıkıntılı yükseklik.Motoru kaldırmayı öneren dostlar;motoru hafta içi hergün sabah akşam o şekilde temiz iş kıyafetiyle indirip kaldırmak pratik değil.(aslında ben bunu birkez güç bela ancak yaparım o ayrı ) En son artık çalarlarsa çalsınlar deyip kepenge zincirliyorum.Not:Bu arada hortumu kesip benzini çalmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Bu arada 1 aydır Birecikteyim inanin 20 kişi motorunu çalarlar dedi o kadar kaniksamislar olayı.Lan motoru satmaya kalksan 1000 tl etmez milletin haline bak dedim ertesine kalmadı benzini çalmışlar.Gerci daha tasinmanin ertesi günü bisikleti çalmışlar sonraki gün polis aradı; telefonu açınca hayırdır memur bey bugun de motoru mu çaldılar dedim. Polis arkadaşlar Hayır biz sokaktayiz gelin bi evraginiza bakalım dediler indim aşağıya; yabancı plaka olunca soralim hırsızlık çok oluyor, motorun bu vaziyette calinmmamasi mucize dediler.( ilk iki gün kilitsizdi).
Not ; Çanakkale de 2 yıldır kilitsizdi duruyordu her yerde.Tenezzul etmez kimse diye düşünüyordum.