Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scottoiler Otomatik yağlayıcının ucuz alternatifi

Motovento
    REKLAM ALANI
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alibaba da gezerken gördüm Scottoiler in ucuz yollusunu arayana https://tr.aliexpress.com/item/2017-...StoreLevelAB=0
    siyahus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt-25
    bu çok gerekli birşey mi. zinciri yağlamak 3 dk bile almıyor.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereklilik demeyelim de, tercih diyelim ona biz. Şahsen ben motorun her yerini temizlerken, yağlarken keyif alıyordum, buna zincir de dahil. Dolayısı ile benim işime yarayacak tarzda bir ürün değil.

Ancak, yoğunlukla uzun yol kullanımı olan, elini kirletmekten hoşlanmayan arkadaşların işine yarayabilir. Uzun yol ne alaka diyecek olursanız, yolda durup zincir yağlamak benim de işime gelmez.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol yapanlar için büyük kolaylık, üstteki arkadaşın dediği gibi uzun yolda mola verdiğinde kimse zincirle uğraşmak istemez.

Kışın yoğun kullananlar içinde büyük kolaylık, çünkü kışın yaza göre daha sık yağlamak gerekiyor.

Elinizden iş geliyorsa aslında kendiniz bile yapabilirsiniz, basit mantığı olan bir şey bu. Merak edenler forumun "DIY Kendin Yap" bölümüne bakabilir, ben dahil bazı arkadaşların örnekleri var.
    sey_47, semamca ve babaçi bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

benim bildiğim bu sistem de yağ daha verimli kullanılıyor mesela atıyorum kafadan siz 1 şişe yağ ile 10 kez yağlıyorsanız bu oran bununla iki katına kadar çıkabiliyor çok ekonomik verimli bir aparattır emin olun avrupa versiyonu bu kadar pahalı olmasa Türkiyede bir çok insan bu aparatı alır kullanırdı

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Zincir ve oringler sıcakken yağlama yapacağından, durduğu yerde yağlama yapmaktan daha verimli olacaktır.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Valla aradigim urunu buldum :D var mı daha önce kullanan montaj nasıl yapılıyor ve tek kullanımlık mı yani ömrü ne kadardır

ürün tek kullanımlık değil yağ haznesi var bitince dolduruyorsun yalnız kendin kullanmadım ama avrupa versiyonunun videoları youtube da vardır oradan fıkır edınebılırsınız

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Haznedeki yağ bittikçe yağ ekler kullanırsınız, çok ekonomik ve çok daha iyi bir yağlama sonucuna ulaşılır. Dolayısıyla zincir ve dişli ömürleri de uzayacak ordan da ekonomik kar edersiniz.

Fakat cantınızı ve lastiğin sol yanağını yağ ile kirlenmekten kurtaramazsınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)