Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eldiven önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    https://m.n11.com/venom-deri-eldiven-9023-motorsiklet-eldiveni-P213115270?Beden+Seçeneği=L&cid=604001&gclid=Cj0KC QiAgNrQBRC0ARIsAE-m-1wNyN2K0jubTfcKFGJlrwg7y3o8uUyypWnkdD1mPGgECtLqo_1 NogoaAqe2EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

1 senedir kullaniyorum, ben 75-80 ₺ ye almistim.Bu paraya cok iyi bir eldiven.Nokta soguk gecirmez,kendini salmaz ve hissiyat tam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiveni kullanmaya devam edicem tabiki ama sinyal veremedim ilk gün o derece sıkıntılı hissiyatı
    Çok iyi anlıyorum sizi. Ben de ilk giydiğim zamanı hatırlıyorum freni tam ayarlayamadığım için düşüyordum neredeyse. Kaç sene geçti yine yaz bitip sonbahar başladığı zaman yazlık eldiveni kaldırıp kışlığı giydiğim ilk gün aynı şeyleri yaşarım. Ama 1-2 gün içinde tekrar kışlık eldivene alışırım.
    07

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Venom u bende çok seviyorum kaskım montum dizliğim eldivenim balaklavam felan hep venom kullanıyorum daha pişman etmedi.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi anlıyorum sizi. Ben de ilk giydiğim zamanı hatırlıyorum freni tam ayarlayamadığım için düşüyordum neredeyse. Kaç sene geçti yine yaz bitip sonbahar başladığı zaman yazlık eldiveni kaldırıp kışlığı giydiğim ilk gün aynı şeyleri yaşarım. Ama 1-2 gün içinde tekrar kışlık eldivene alışırım.
    darısı başımıza
    Fr.Sante bunu beğendi.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

Mechanix markasını tek geçerim..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    scoyco mc15 aldım ben 2 yıldır kullanıyorum gayet iyi hiç yıpranmadı su geçirmiyor kışlık tekstil eldiven. Tavsiye ederim. Aliexpresste 20 dolar falan . Kendi normal bedenimde aldım tam oldu. Bence büyük almayın bu model için söylüyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)