Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 motorlarda ki fiyat farkı neden?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90531524/detay arkadaşlar 5850 fiyat yazmışlar üstelik arka frende disk diyor buna bile fark alıyor bayiler ben bugün aynı motoru 6700 e sordum hero bayisiydi sorduğum yerde burada neden ucuz acaba benim sorduğum 2017 miydi eğer öyleyse 2016 sını bulmaya çalışırım arada 1000 tl oynuyor çok fark varmıdır 16-17 arasında

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

bakıyorum şimdi diğer yerlerdede 6500 civarı burası kampanya yapmış sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kur arttı ya 2016a oranla motosiklet firmaları zam yapınca bayilerde yapıyor.Hatta 2016 model motosiklete 2017 fiyatından bile satıyorlar.

Motosikleti
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kur arttı ya 2016a oranla motosiklet firmaları zam yapınca bayilerde yapıyor.Hatta 2016 model motosiklete 2017 fiyatından bile satıyorlar.
    hocam burada daha ucuz o yüzden paylaştım şimdi neredeyse 1000tl daha ucuz paylaştığım motorcuda o yüzden tuhafıma gitti kampanya yapmışlar meğersem bide benim almayı düşündüğüm motor gidip ordanmı alsam ne yapsam gerçi istanbuldan balıkesire gidersem aynı fiyata patlar bana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam burada daha ucuz o yüzden paylaştım şimdi neredeyse 1000tl daha ucuz paylaştığım motorcuda o yüzden tuhafıma gitti kampanya yapmışlar meğersem bide benim almayı düşündüğüm motor gidip ordanmı alsam ne yapsam gerçi istanbuldan balıkesire gidersem aynı fiyata patlar bana
    Doğrudur.Arabadada fiyat bayağı farkediyor.0 Hero alacaksan senin yerinde olsam bütün bayileri ararım hero satan eve teslim yapan varsa hangisi ucuza getiriyorsa ondan alırım Öyle bayiler varki telefonda konuşuyosun farklı fiyat söylüyor internete farklı fiyat koymuş.Soruyosun niye fark var diye değiştirecektim diyor yalan söylüyor.1 senedir ilan aynı fiyat sen arayınca daha çok istiyor

Motosikleti
    vay arkadaş dün açmıştım konuyu kaptılar galiba motoru ilan kaldırılmış demekki 0 motor alırken bütün bayilere sormak lazım uygun verende var çünkü bayinin insiyatifindeymiş marka sadece max rakamı belirliyormuş o fiyatın üstüne çıkamayıp altında istedikleri fiyata verebiliyorlarmış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)