Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Tek Teker Arif Kaza Anı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Sende haklısın. Zorla bindirmedi motora.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Değerli arkadaşlar arif abimizin kazada kaybetmemiz üzücü arkasındaki hanfendi için mahkeme adam öldürmeye teşebbüsten dava açıcak ?

Elle tutulur bir yanı yok kask takılıolsa belkide böyle olmayacaktı ne gerek vardı? zaten kendini kanıtlamış birisin Önce barkın abi şimdi sen kaç tane motorcu abimiz kaldı ? kim bize doğruyu yanlışı anlatacak

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Sizce kask taksalar kurtulurlar mıydı? Hiç sanmıyorum. Foto. içler acısıydı.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Kask mı? Kask ölüm geçirmez bir koruma kalkanı değil.
    Fizik kuralları diye bir şey var.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    80Km/h ve üzeri kazalarda direkt kafaya alınan darbelerde kask da kurtaramayabiliyor ...

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar arif abimizin kazada kaybetmemiz üzücü arkasındaki hanfendi için mahkeme adam öldürmeye teşebbüsten dava açıcak ?

Elle tutulur bir yanı yok kask takılıolsa belkide böyle olmayacaktı ne gerek vardı? zaten kendini kanıtlamış birisin Önce barkın abi şimdi sen kaç tane motorcu abimiz kaldı ? kim bize doğruyu yanlışı anlatacak
    Kardeşim kim neyi kime kanıtlamış ? Adamın kanıtladığı bişey varsa oda riskli motor kullandığı. Kaskı kafasına taktı diyelim, bağırsaklarına ne kaskı takıcaktı ? beli bir yöne bakıyor ayakları başka yöne. iç organ dış organ hiç bişey kalmamış meftalarda.

Bu adam kime nerde doğruyu anlatmış ? Yaptığı tek hayırlı iş oğlunu profesyonel spora yönlendirmesi. Yoksa o çocukta caddelerde zebil olur giderdi.

Kızın ailesi ne davası açsa haklıdır. 20 sene evlat yetiştir büyüt bi tane bıyıklarını siyaha boyamış 60 yaşında adam gelip evladını koparsın senden.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüde hiç bir şey belli olmuyor? sadece kafede oturanların tepkisinden anlıyorsunuz. Ölüme böyle gitti deyince kaza anı görüntüsü sanıyorsunuz?
    Var hachikonun öyle sansasyonel başlık huyları.
    EmirŞengezer bunu beğendi.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    allah rahmet eylesin diyelim.. ölmüş gitmiş adam zaten burdan konuşmaya gerek yok artık.. görüntülerde ön teker havada değil bu ara. bazı arkadaşlar tek teker gördüğünü söylemiş.. ama hızlı geçiyor pek belli olmuyor..

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Bu şekilde bir kazada ne olsa kurtulamazlardı
    ama belki beden bütünlüğü bozulmayabilirdi.
    Cenazeleri düzgün olurdu, iç acıtan görüntü olmazdı.

Sansürsüz halini görenler ne demek istediğimi anlayacaktır,
    Düşmanımın bile öyle ölmesini istemem, ölümün bile güzeli var.
    frankestayn1 bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Yani ne denilebilir bilemiyorum ama şehir içinde bu tür yollarda bu tarz hareketler yapmak bana her zaman mantıksız geliyor tamam ölüm geldiyse kaçış yok ama ne demişler sen önlemini al gerisi olacaksa olur yani ne diyim ki Allah rahmet eylesin denecek pek birşey yok

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Yav arkadas hala su forumlarda gruplarda "arif abimiz yok oyle yok boyle" .adam kendinden 40 yas küçük kızın hayatını mahvetti,kizin ailesini tehdit etmis.Ne abisinden ne ustadindan bahsediyorsunuz.Ayrica kask da mucize bir alet degil videoda mozaiklemis de olsalar vaziyet ortada.Bu işin şakası yok
    SlimShady1 ve mavellen bunu beğendiler.

vayy ** adamlara bak biri sırf tek teker seviyor diye 3000km öteden önüne bakan bizi her gün ölüme risk atan tiplerden birini el üstünde tutuyorlar bilmem ne yapıyim sizin gibi motorcuları adi herifler
    frankestayn1 ve mavellen bunu beğendiler.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Şu motor kazalarından sonra şunu öğrendim. Genelde racing tarzı yüksek cc makinalar satılmasın. Peki neden? Şu makinaların üstüne kim binerse binsin ya 299 görme peşinde yada tek teker yaparak yüksek süratte sürme peşinde. Hele o egzozdan çıkan ses insanı tahrik ediyor. İnsanın bastıkça basası geliyor. Ne diyeyim Allah rahmet eylesin. Görgü tanıkları çok hızlı oldukları ve teker yaptıklarını söylüyor ama ne kadar doğru bilemem

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    O yüzden racing makineleri bugüne kadar hiç sevemedim. Sadece hız ve ses ne konfor var ne bişey köpek gibi benzin içiyorlar

Al bi klasik bi motosiklet yada naked ne bileyim çapır vs miss gibi gez Türkiye de ben harley davidson da ölümlü kaza yok diye biliyorum veya o tür motorları sürenlerden kaç tanesi öldü? Niye adamlar apaçilik yapmıyor.

Motosikleti
    xsr 900
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kim neyi kime kanıtlamış ? Adamın kanıtladığı bişey varsa oda riskli motor kullandığı. Kaskı kafasına taktı diyelim, bağırsaklarına ne kaskı takıcaktı ? beli bir yöne bakıyor ayakları başka yöne. iç organ dış organ hiç bişey kalmamış meftalarda.

Bu adam kime nerde doğruyu anlatmış ? Yaptığı tek hayırlı iş oğlunu profesyonel spora yönlendirmesi. Yoksa o çocukta caddelerde zebil olur giderdi.

Kızın ailesi ne davası açsa haklıdır. 20 sene evlat yetiştir büyüt bi tane bıyıklarını siyaha boyamış 60 yaşında adam gelip evladını koparsın senden.
    sonunda birisi g.te g.t demiş ya rahatladım
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    WR125R
    Kask olayina hic girmeyin, kafalar saglam kalsa bile, vucudun icinde kalan organ kalmamisti ikisinin de. Hicbir sey kurtaramazmış o süratte.

Adamın adı var diye burada apaçiliği savunacak kadar düşüyor bazı insanlar. 3 sene alanyada yaşadım bu adamdan motorda kiraladım ve 1 kere bile kask taktığını görmedim. Arkadaki kızda bunun sevgilisiydi bana göre çünkü daha öncede küçük yaşta sevgilileri olmuştu, nette araştırın görürsünüz. Kask olsa sanki kurtulacaklardı diyen birsuru insan var burada, siz iyimisiniz ya?

Geç gelmiş bir doğal seleksiyon bu yaşına kadar yaşaması bile mucizeydi bu adamın, litrelik makinalara elektrikli motora biner gibi gezer piyasa yapardı. Bari o genç kızın kanına girmeseydi.
    mavellen, j700 ve frankestayn1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Olan kıza oldu,herif kaç yaşına gelmiş akıllanmamış kendisiyle beraber kız arkadaşını da öldürmüş.ben böylesini rahmetle anmam,ancak yazıklar olsun derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster

barkınla bu adamı nasıl aynı kefeye koyuyorsunuz?
    mavellen bunu beğendi.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    200 km hızla kaza yapıp kurtulanlar var kurtarırdı rahat ol o zaman ekipman takmasın mı millet?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 km hızla kaza yapıp kurtulanlar var kurtarırdı rahat ol o zaman ekipman takmasın mı millet?
    Lowside olup sürüklendiğin zaman kask ve koruyucu ekipman elbette işe yarar ama duran bir araca, duvara, ağaca bodoslama çarptığın esnada Allah korusun vücudun sahip olduğu kinetik enerji anında 0 a indiği için kalp durur iç tüm organlar iç kanama geçirip çoklu organ yetmezliğinden anında ölüm gerçekleşir.
    drtayfun ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)