Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cruiser önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Sizlerden ricam cruiser chopper tarzı motor önerilerinizi buraya yazarmısınız.Chopper bir motor almak istiyorum aklımda honda shadow 883 gibi motorlar var ama motor bilgim pek iyi değildir.Daha önceden yamaha r25 r6 felan kullandım hiç cruiser tarzı motor kullanmadım.Tarz değiştirmeyi düşünüyorum.Boy 1.92 110 kiloyum iri yarı bir adamım altımda sırıtmayacak bir motor öneriniz varsa sizlerden haber bekliyorum.Para işine gelince sadece motora 20-25 bin tl arası çıkabilir.Sesi güzel kendi güzel hacimli bir motor tercihimdir.Birde cc yüksek önerirseniz iyi olur min 600

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

Yok mu bu işin piri arkadaşlar:/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Iron883 var da 30dan asagi var mi piyasada bilmiyorum bakmak lazim. Sahsen benim favorim bu harley biraz daha isin piri olduktan sonra direkt buna ziplayacagim

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/crui...-vs-xv950.html
    Forumdaki ilk başlığım cruiserları kıyaslamıştık. Belki işine yarar.

vallahi baya başlık gördüm bununla alakalı araştırdım da fakat dediğim gibi benim ebatlara ne uyar o meçhul böyle kambur gibide gezmek istemiyorum piyasada suzuki vl 800 alcam gibi gözüküyor

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Boy ve kiloyudikkate alınca en uygun secenek c800 intruder veya shadow 750 gibi bence. 22 bin tl civarina 2007 model temiz bulabilirsiniz. Vn 900 ve xvs 950 de ebat olarak uyar ama fiyatlar 30 kusurlu olur.

Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    Yok dostum o kadar değişken ki fiyatlar cruiser işinde. Aynı boyda ve kilodayız ve aynı motor türünü istiyoruz seninler. Bakıyorum 2004 model dragstara 17 bin yazan var ama 2006 sadece 2 yaş yaşlı motora adam 25 26 bin yazmış.Kafasına göre yazıyor herkes.

club içi motorlar ucuz oluyor bir tanıdık var clubten alırız onlara katılırız artık ne yapalım:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben bu konuyu çok araştırdım kendimde arıyorum çünkü.

250cc bana yeter dersen daelim daystar 250 hyosung gv 250 yok para var dersen kawasaki vulcan S veya yahama tvs950.15-20 senelik motosikletlere bulaşma.Olmuşlar 20bin-25bin ona o paraları vereceğine kawasaki vulcan S Yamaha TVS950 hem kafan rahat olur.Hemde daha uzun süre binersin.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Cruiser piyasası kadar dalgalı ve saçma bir piyasa görmedim.
    2012 yılında 2007 model shadow 750 aldım kısa bir süre binip aldığım rakama yakın sattım ki 11.500 dü galiba o zaman fiyatı.
    Aradan 6 sene geçti aynı motora 30 isteyen var inanılır gibi değil.
    Euro kur enflasyon falan filan tamam da başka hiçbir segmentte böyle astronomik artış yok.
    2006 m800 ler falan resmen altın. Ama o rakamlara alınıp satılıyor mu bilmiyorum.
    Şahsen ben 10 yaşını geçmiş bir cruisera o kadar para vermem.
    Harley fiyatları bile daha mantıklı gidiyor ilginç şekilde.
    Bu arada konuyu açan arkadaşın fizik ölçülerine göre rahat edeceği motor da ancak büyük Cruiserlardır. Vn900 custom yakışır.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruiser piyasası kadar dalgalı ve saçma bir piyasa görmedim.
    2012 yılında 2007 model shadow 750 aldım kısa bir süre binip aldığım rakama yakın sattım ki 11.500 dü galiba o zaman fiyatı.
    Aradan 6 sene geçti aynı motora 30 isteyen var inanılır gibi değil.
    Euro kur enflasyon falan filan tamam da başka hiçbir segmentte böyle astronomik artış yok.
    2006 m800 ler falan resmen altın. Ama o rakamlara alınıp satılıyor mu bilmiyorum.
    Şahsen ben 10 yaşını geçmiş bir cruisera o kadar para vermem.
    Harley fiyatları bile daha mantıklı gidiyor ilginç şekilde.
    Bu arada konuyu açan arkadaşın fizik ölçülerine göre rahat edeceği motor da ancak büyük Cruiserlardır. Vn900 custom yakışır.
    Malesef bunun sebebi pek çok cruiser modelin ülkemizde satışının olmaması. Klasik arz talep eğrisi sonucu 10-15 yaşında 250+ cruiserlara muadil cc lerin 0 fiyatları biçiliyor. Misal bu gün dragstar 650 sıfırkm satış fiyatı pek çok ülkede tl cinsinden 20-22 bin civarında. Biz aynı rakamlara yaklasık 10 yaşında ikinci el alabiliyoruz. Piyasada sıfırı olsa herkes ona yönelir ve ikinci el fiyatı da olması gereken seviyelere iner.

Bu arada boy ve kilo olarak gv250, daystar250 ve dragstar 650'de rahat etmen çok zor.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Şahsen öyle bir düşüncem olsa gerek yeni olması, gerek düşük km bulunabilmesi, gerek fiyatının yaşına ve şekline göre güzel olmasından dolayı kawasaki vulcan s alırdım. 28-30 bin arasında çok temiz bulunabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)