Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Beklenen “Dominar 400” Yorumum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Yeni Başlık açma hissettim.Çünkü bu zamana kadar genellikle bajajı yerdim.Bir özür mahiyetinde başlığı açma gereği duydum.
    Bir saat sürdüm.Hemen artı eksi yazıyorum.Ve eski motorum R25 ile karşılaştırıyorum:

+ Kalitesi r25 ile aynı diyorum.Sadece r25’in tuşları daha kaliteliydi.
    +İnanılmaz rahat.R25 ile popomu kaldırdığım tümseklerde dominarla geçtiğimde kıpırdamıyorum
    +Oturuş dimdik.Rüzgar rahatsız eder demiştim ama bence sıfır sorun.
    +Aralara derelere çok iyi giriliyor.Büyük olduğu kadar kıvrak
    +Tork olarak r25’i tokatlar.Alt devirler canavar.
    +Boyum 1.80.Aynalar kötü gösteriyor demişler yorumlarda ama arkayı bu kadar net gösteren bir motora binmemiştim.R25’te arkayı görmek için eğilirken bunda göz ucuyla bakıyorum.Bayıldım.
    +Alır almaz ilk ışıkta yanımda duran eleman “Abi 24-25 bin lira var dimi?” Diye sordu.16.500 dedim.”Yok artık “dedi.
    +R25’te sağ ayak pegini 150 liraya değiştirmişlerdi.Sordum 50 liraymış
    +Vites geçişleri şıkır şıkır.
    +Gözlerim vites göstergesi hiç ama hiç aramadı.Nasıl olsa her viteste gidiyor torktan dolayı ve kaydırmalı debriyaja güvendiğimden tak tak geçiyorum vitesleri.Ki gösterge benim için olmazsa olmazdı.Teker kitleme korkusu yok.
    +r25’te olan hissiz arka fren yerine şıkır şıkır frenler.Dozu mükemmel.
    +El de titreşim hissetmedim.
    +R25’te rüzgar sağa sola savururken bu motosiklet ağır olduğu için yerinden kıpırdamadı.Ama naked oluşuda etkiliyor bu durumu.

Eksiler(Düşünüyorum)

- Tuşlar daha kaliteli olabilirdi.
    - 5 bin devirden sonra sağ pegde titreşim oluyor.(Beni rahatsız etmedi.Çünkü son hızım üç basamaklı olmuyor)

Yok başka eksi.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Maşallahınızı alırım.Telefondan yazıyorum resim eklenmiyor eve gidince artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Maşallah ...
    Keoma bunu beğendi.

Güle güle kullanın değerli Keoma...
    Keoma bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Hayırlı olsun güzel günlerde bin. şimdi yapacağım yorum seninle alakalı değil.
    Umarım sattıktan sonrada bu güzel düşünceleri paylaşırsın geçenlerde gereksiz bir yoruma rastladım adam mondial Rx3 almış R25 den sonra motosiklet buymuş dedim gibi bir övmeler falan tabi bu arada R25 gömülüyor. sonra mondial Rx3 satılıp tekrar R25 alıyor bu sefer mondial Rx3 gömülüp çıkartılıyor bir güzel. tekrar R25 satılıp başka bir motosiklet alınca aynı şekil R25 gömülüyor niye bunu yazdım kullanırken yorumlarınız alacak kişileri olumlu veya olumsuz etkiler alan kişilerin vebali olur sonra sattığınızda gömerseniz bu vebal etkilediği kişiye döner.
    o sayfada yazmadım tarzı hoşuma gitmediği için.
    Tekrar hayırlı olsun tekerin düz bassın.
    hamzarat, bursalıali ve roadpeople bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın değerli Keoma...
    Çok teşekkür ederim.Manisa’dan Hasan Bey’in çok selamı var sizlere.Sağolsun motosiklete bakmaya giderken ayak üstü beni ikna etti.İyiki etmiş.

Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.Manisa’dan Hasan Bey’in çok selamı var sizlere.Sağolsun motosiklete bakmaya giderken ayak üstü beni ikna etti.İyiki etmiş.
    Aleykum Selam...

Değerli yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Motosikleti
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel günlerde bin. şimdi yapacağım yorum seninle alakalı değil.
    Umarım sattıktan sonrada bu güzel düşünceleri paylaşırsın geçenlerde gereksiz bir yoruma rastladım adam mondial Rx3 almış R25 den sonra motosiklet buymuş dedim gibi bir övmeler falan tabi bu arada R25 gömülüyor. sonra mondial Rx3 satılıp tekrar R25 alıyor bu sefer mondial Rx3 gömülüp çıkartılıyor bir güzel. tekrar R25 satılıp başka bir motosiklet alınca aynı şekil R25 gömülüyor niye bunu yazdım kullanırken yorumlarınız alacak kişileri olumlu veya olumsuz etkiler alan kişilerin vebali olur sonra sattığınızda gömerseniz bu vebal etkilediği kişiye döner.
    o sayfada yazmadım tarzı hoşuma gitmediği için.
    Tekrar hayırlı olsun tekerin düz bassın.
    R25’i neden satıyorsun dediklerinde alıcı olduğunu söyleyen izmir’den bir bayan bana “İlk defa motoru satılıkta olan birinden motoruyla ilgili bu kadar kötü yorum duyuyorum” demişti.

Yani beni forumda tanıyanlar bilir.Zamanında bajajla ilgili yaptığım yorumlar bayiilerin vurdumduymazlığıydı.Ve ilk pulsar çıktığındaki eksi yorumlarımdı.Ancak ürünü aldığım yerdeki Hasan Bey o kadar naif ve bilgiliydiki şok oldum.Ve bana çok güvenilir geldi.Onun hatrına hiç test etmeden aldım direk

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Aklın yolu bir Güle güle kullan.
    Keoma bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Teşekkürler incelemen için, ben de buaralar CF Moto 400 NK ile Dominar'ı araştırıyorum. 3 haneli hızlara çıktığında elciklerde, gidonda titreşim oluyor mu? oluyorsa da aynalardaki görüşü bozacak kadar mı?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
    Ama objektif bir yorum yapmak için şehir içi ve dışında en az bi beşbin km yapmak lazım motoru tanımak ve artı eksi yönlerini yorumlamak için.
    Dominar bence de güzel motor kısa bir tur attım onun için söylemiyorum her motor için geçerli.
    Yeni bir araç alınca doğal olarak heyecanla mutlulukla kendimize karşı objektif olamıyoruz bazı şeyleri olduğundan farklı algılayıp kendimizi kaldırıyoruz. Zaman geçince akıl başa gelip ya ben nasıl görmemişim bunu diyor insan.
    bursalıali ve HarunBAŞARIK bunu beğendiler.

Motosikleti
    Net bir şekilde 100-110’da elciklerde hiç titreşim olmadığını söyleyebilirim.

Ancak 5 bin devirden sonra sağ peg zırıldıyor ama bilmiyorum ben rahatsız olmadım öyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
    Ama objektif bir yorum yapmak için şehir içi ve dışında en az bi beşbin km yapmak lazım motoru tanımak ve artı eksi yönlerini yorumlamak için.
    Dominar bence de güzel motor kısa bir tur attım onun için söylemiyorum her motor için geçerli.
    Yeni bir araç alınca doğal olarak heyecanla mutlulukla kendimize karşı objektif olamıyoruz bazı şeyleri olduğundan farklı algılayıp kendimizi kaldırıyoruz. Zaman geçince akıl başa gelip ya ben nasıl görmemişim bunu diyor insan.
    Evet bir kaç bin km yapmak gerekli.Alır almaz 100 km yaptım.İlk yorum için yeterli bence.Sonraları tekrar yorumlarız tabi.

Unutmadan.Motorun gidonu Bir türlü kitleyemedim.Gidonu en sola getirince anahtar dönmüyor.En sol ardında hafif sağa çevirip öyle anahtarla kitlemek gerekiyormuş.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bende inazumayı sanmıştım arayış içindeyken test etmiştim, güçlü fakat çok rahat olmayan titreşimli bir motor, Bursa da ki bayi 18000 falan deyince arkama bakmadan uzaklaştım zaten inazumadan sonra beni çok heveslendirmedi

Motosikleti
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende inazumayı sanmıştım arayış içindeyken test etmiştim, güçlü fakat çok rahat olmayan titreşimli bir motor, Bursa da ki bayi 18000 falan deyince arkama bakmadan uzaklaştım zaten inazumadan sonra beni çok heveslendirmedi
    Abs + kaydırmalı debriyaj ve ucuz servis,parça yönünden dominar önde.

5 bin km de bir bakım olur mu ya dominarda oluyor işte.Reklam sloganı gibi oldu

Fotoğraf aşağıda[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------
    Buyrun bir fotoğraf

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    dominara bakınca gsr 600 andırıyor sanki dimi? banamı öyle geldi yoksa dominarı sevmek için bahane mi arıyorum? sanki param varda!! ikisinide alamam ki.

dominar 400 ağırlık merkezi konusunda bir şeyler hatırlıyor gibiyim yani ağırlığı çok olmasına rağmen ağırlığı yere yakın bölgede olduğu için kullanıma karşı olumsuz etki etmiyordu falan filan.

yok ya evet gsr 600 ile benzerlik var. yani gidon kafası küçük ve gövde hafiften kalıplı gibi ve yere yakın görünüyorlar. bir benzerlik var ama tam çıkartamadım.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dominara bakınca gsr 600 andırıyor sanki dimi? banamı öyle geldi yoksa dominarı sevmek için bahane mi arıyorum? sanki param varda!! ikisinide alamam ki.

dominar 400 ağırlık merkezi konusunda bir şeyler hatırlıyor gibiyim yani ağırlığı çok olmasına rağmen ağırlığı yere yakın bölgede olduğu için kullanıma karşı olumsuz etki etmiyordu falan filan.

yok ya evet gsr 600 ile benzerlik var. yani gidon kafası küçük ve gövde hafiften kalıplı gibi ve yere yakın görünüyorlar. bir benzerlik var ama tam çıkartamadım.
    İnşallah daha iyileri senin olur kardeşim
    fatih.met bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs + kaydırmalı debriyaj ve ucuz servis,parça yönünden dominar önde.

5 bin km de bir bakım olur mu ya dominarda oluyor işte.Reklam sloganı gibi oldu

Fotoğraf aşağıda

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------
    Buyrun bir fotoğraf
    https://hizliresim.com/EyNgaZ
    Motorun rengi nedir bu arada fotodan tam çıkaramadım da, siyah gibi duruyor ama siyah rengi satışta yok diye biliyorum.

Motosikleti
    cıks
    hayırlı uğurlu olsun
    Keoma bunu beğendi.

Mr Joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun rengi nedir bu arada fotodan tam çıkaramadım da, siyah gibi duruyor ama siyah rengi satışta yok diye biliyorum.
    night blue
    Keoma bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsatta mavi yazıyor.Gece mavisi ama

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela göstermesin.
    Keoma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)