Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Beklenen “Dominar 400” Yorumum

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende alacaktım bu motoru ama düzensiz satış politikası yüzünden başka motor aldım.O kadar dedik 16500 yapın diye.Eğer birdaha motor alırsam bu sefer japon alacağım.

Tekerin düz bassın ALLAH kaza bela göstermesin.
    Keoma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    de gari iki foto at birader şuraya yav.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    de gari iki foto at birader şuraya yav.
    İlk sayfada var.Bu da senin için

https://i.hizliresim.com/lbpN4B.jpg
    sey_47 bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsatta mavi yazıyor.Gece mavisi ama
    Rengi de güzelmiş, güle güle binin.
    Keoma bunu beğendi.

Motosikleti
    BD100
    Kazasız belasız sür kardeşim sevindim motordan memnun olmana. Bol bol gezersin artık, havalar ısınınca Alanya ya bekliyorum Ailecek gezeriz. Yalnız senin beygirden 3-5 de benim motora lazım yokuşta kalıyorum
    Keoma bunu beğendi.

hayırlı olsun kazasız belasız.
    Keoma bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Motor çok güzel görünüyor. Ancak Türkiye'de satışını yapan firma çok rerörerö. Bajaj'ın kendisi olsaydı doğrudan, alabilirdim. Güle güle zevkli sürüşler.
    Bir sorunla karşılaşırsanız forumda paylaşın, firmanın ilgisi/ilgisizliği düşünenlere rehber olabilir.
    mavellen ve Keoma bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bende asla artık bajaj almam almadımda.satış politakaları maşşallah karpuz gibi.kimi 50 kuruş kimi 1 tl istiyor.öyle bir firmaki lansman satışı altında motoru görmeden vatandaşı kazıkladılar.16.500 kesinlikle her kuruşunu hak ediyor nisan ayında banada 16.500 den verselerdi r25 almazdım.kazasız belasız günlerde kullan.haftaya da bir arkadaşım aynı fiyattan alıcak bakalım artık onun motorunda turlarız nasılmış

Zeronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125(1.),Yamaha Wr125X(2.),Yamaha YZF R25
    tüm motosikletler r25 kıyaslandığını gördüm MaşaAllah r25 baya kaliteliymiş...

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı Zeronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalite değil HIZ
    Keoma bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Zeronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski motorum olduğu için kıyasladım.Hatta 2. R25’imdi.Karşılaştırmasam olmazdı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    r25 , fazer 8 , 200ns , ybr125, cbr250 hepsinide kullandım . Kendi motorum rx3i evo , sürüş pozisyonu olarak rx3i evo hepsini tokatlar , işletme maliyeti olaral ybr ve cbr250 hepsini tokatlar , kalite ve görüntü olarak fazer ve r25 hepsini tokatlar. Her motorun kendine göre iyi yanı vardır. Kullanım amacına göre motora binersen racingden nakeda geçmezdin zaten. Benim şahsıma ait ybr125 ve rx3i evo oldu tarzımı belirledim ve 3. motorum xt660z tenere olucak inşaallah bu kış alıcam.
    bursalıali bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı olsun kazasız belasız
    Keoma bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Ağırlığının çok fazla olması dışında güzel bi motosiklet. Fakat Pulsar kadar sorunsuz olmadığı(pulsar ne kadar sorunsuz o da ayrı) ve ECU ile alakalı biraz fazla şikayetler çıktığı kulağıma geldi.
    İnşallah böyle bir sorun yaşamazsınız
    Keoma bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski motorum olduğu için kıyasladım.Hatta 2. R25’imdi.Karşılaştırmasam olmazdı
    motoru nerden aldın ?

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 , fazer 8 , 200ns , ybr125, cbr250 hepsinide kullandım . Kendi motorum rx3i evo , sürüş pozisyonu olarak rx3i evo hepsini tokatlar , işletme maliyeti olaral ybr ve cbr250 hepsini tokatlar , kalite ve görüntü olarak fazer ve r25 hepsini tokatlar. Her motorun kendine göre iyi yanı vardır. Kullanım amacına göre motora binersen racingden nakeda geçmezdin zaten. Benim şahsıma ait ybr125 ve rx3i evo oldu tarzımı belirledim ve 3. motorum xt660z tenere olucak inşaallah bu kış alıcam.
    YBR nin 2000 den kalma teknolojisi var. Fiyatı 4 bin ken iyiydi ama o motor 8 9 u bırak 6 bile etmez bence. Pulsar 200 bin kat daha iyi YBR den. Maliyeti aşırı ucuz KM de kendini kanıtlamış ve benzin maliyeti aynı. 125 cc lik YBR nin ortalama benzini 2.5-3 litre.
    mavellen ve Keoma bunu beğendiler.
    Duke 200 ABS
    Steam ID : DaniCalifornia * Origin : DaniCaiifornia * PSN ID : DaniCaliforniaTR

Motosikleti
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru nerden aldın ?
    Manisa merkezden.Sanırım merkezde sadece bir yer satıyor.Simens bayiisiydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağırlığının çok fazla olması dışında güzel bi motosiklet. Fakat Pulsar kadar sorunsuz olmadığı(pulsar ne kadar sorunsuz o da ayrı) ve ECU ile alakalı biraz fazla şikayetler çıktığı kulağıma geldi.
    İnşallah böyle bir sorun yaşamazsınız
    Ağır olması kişiye göre değişir bence.Bana çok ağır gelmedi.Kilo ile alakalı biraz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

Alıntı Xarex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız sür kardeşim sevindim motordan memnun olmana. Bol bol gezersin artık, havalar ısınınca Alanya ya bekliyorum Ailecek gezeriz. Yalnız senin beygirden 3-5 de benim motora lazım yokuşta kalıyorum
    İnşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende asla artık bajaj almam almadımda.satış politakaları maşşallah karpuz gibi.kimi 50 kuruş kimi 1 tl istiyor.öyle bir firmaki lansman satışı altında motoru görmeden vatandaşı kazıkladılar.16.500 kesinlikle her kuruşunu hak ediyor nisan ayında banada 16.500 den verselerdi r25 almazdım.kazasız belasız günlerde kullan.haftaya da bir arkadaşım aynı fiyattan alıcak bakalım artık onun motorunda turlarız nasılmış
    Bu konuda hak veriyorum.Bayiiler arası uçurum 2 bin liradan fazla.İkilemde bırakıldı tüketici,aynı fiyata kendini bir nebze dahi olsa kanıtlamış ürüne yöneldi insanlar ancak son zamlar ve dominardaki özellikler,indirim beni bajaja yönlendirdi.Yani şu zamanda bu fiyata böyle motosiklet aldıktan sonra yerersek lal oluruz,tövbe haşa...Yiğidi öldür hakkını ver demişler.

Amaa ocaktan sonrası muamma.Anladığım kadarıyla kuralkan dominar konusunda bayağı esnek davranıyor.Ve eminim piyasada çok sağlam yer edinecek.Ocağa kadar alan aldı diyebiliriz.Ocaktan sonra her şey ateş pahası olacak.Kurlar ortada,dolar,euro ve %20 zam darbelere fena gelecek.Ve dominarı bu fiyatlardan almak imkansız olacak.

Yetkililerinden öğrendiğim kadarıyla Yamaha ve hondanın zam dalgaları fena gelecek ocakta.Bajaj da tabiki zammın hakkını verecektir doğal olarak.Bu zamana kadar bence güzel idare ettiler.Çok yansıtmadılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Manisa merkezden.Sanırım merkezde sadece bir yer satıyor.Simens bayiisiydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Ağır olması kişiye göre değişir bence.Bana çok ağır gelmedi.Kilo ile alakalı biraz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

İnşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Bu konuda hak veriyorum.Bayiiler arası uçurum 2 bin liradan fazla.İkilemde bırakıldı tüketici,aynı fiyata kendini bir nebze dahi olsa kanıtlamış ürüne yöneldi insanlar ancak son zamlar ve dominardaki özellikler,indirim beni bajaja yönlendirdi.Yani şu zamanda bu fiyata böyle motosiklet aldıktan sonra yerersek lal oluruz,tövbe haşa...Yiğidi öldür hakkını ver demişler.

Amaa ocaktan sonrası muamma.Anladığım kadarıyla kuralkan dominar konusunda bayağı esnek davranıyor.Ve eminim piyasada çok sağlam yer edinecek.Ocağa kadar alan aldı diyebiliriz.Ocaktan sonra her şey ateş pahası olacak.Kurlar ortada,dolar,euro ve %20 zam darbelere fena gelecek.Ve dominarı bu fiyatlardan almak imkansız olacak.

Yetkililerinden öğrendiğim kadarıyla Yamaha ve hondanın zam dalgaları fena gelecek ocakta.Bajaj da tabiki zammın hakkını verecektir doğal olarak.Bu zamana kadar bence güzel idare ettiler.Çok yansıtmadılar.
    2018 modelleri zaten şu an 4.60 olan kurdan alsalar vergiler vs r25 için planlanan fiyat çok rahat 26 falan olur.22 den aşaya 250 cc kalmicak gibi.dominar 2018 de 22 23 bandında çok rahat olur duke 390 29a dayanır.kısaca en iyi motosiklet kendi motosikletin 2018de
    Keoma bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 modelleri zaten şu an 4.60 olan kurdan alsalar vergiler vs r25 için planlanan fiyat çok rahat 26 falan olur.22 den aşaya 250 cc kalmicak gibi.dominar 2018 de 22 23 bandında çok rahat olur duke 390 29a dayanır.kısaca en iyi motosiklet kendi motosikletin 2018de
    Görünen köy kılavuz istemiyor.Ve ben bu fiyattan dominarı tavsiye ederim.parasının hakkını fazlasıyla veriyor.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Yorumlarınızı okudum, bence reel olabilmesi için birkaç bin km kullanmanız gerek. Sıfır motor, daha ilk bakıma girmemiş. Önceki motorunuzdan daha torklu falan, illaki ilk etapta güzeldir. Ancak mühim olan bu kalite algısının kaç bin km daha devam edeceğidir. İnşallah bindiğiniz süre boyunca sizi mutlu eder.
    Shrieker ve Keoma bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)