Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hangi marka kevlar kotu önerirsiniz? Bu ara ciddi kampanyalar var...

Motovento
    REKLAM ALANI
    devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Arkadaşlar merhaba,

Başlıktada belirttiğim gibi bu ara kampanyalar görüyorum. Motosiklet pantolunu almak yerine kışın biraz daha sıcak tutucak ve korumaları iş yapacak hangi kevlar pantolunu öneririsiniz. Gerçekten işe yarıyor mu? Yağmur ve rüzgar geçirmiyor ama neticede hava alıyor değil mi? Tarz=Enduro
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Arkadaşlar kullanan yok mu aramızda?
    Volkanyaldiz.com

sipsivri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL 650 V TRANSALP
    Timur Aksüt'ün ürettiği Rider Denim pantolonlardan kullanıyorum.Hem kışlık (Bora) hem de yazlık (Poyraz) pantolonlardan aldım.Kışlık olan yağmur ve rüzgar geçirmiyor.(Tabi saatlerce yağmur altında kalmazsanız,ben 15 dakikalık şiddetli bir yağmurda kullandım,geçirmedi).Yazlık olan da gayet serin tutuyor.Ben her ikisinden de çok memnunum ve arkadaşlarıma da gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.Aşağıda sitesini veriyorum,hem ürünleri hem de yorumları bir inceleyin

https://www.riderdenim.com/
    101010 bunu beğendi.
    Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
    Göztepe-İSTANBUL

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Teşekkürler

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    tech 90 iyi diye duymuştum zira barkın bayoğluda programında tanıtmıştı
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Kevlar kot diye birşey duymadım. Kevlar başka birşey kot başka.Sürtünme bölgelerinde kevlar desteği olan bir model arıyorsan hemen her markada var.

Sevgiler
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kevlar kot diye birşey duymadım. Kevlar başka birşey kot başka.Sürtünme bölgelerinde kevlar desteği olan bir model arıyorsan hemen her markada var.
    Sevgiler
    Cifle cifleyin... işin adı olmuş. Siz adını ne koydunuz? Kevlar destekli, korumalı motosiklet pantolunu mu?

Olan markalardan öneri bekliyorum başlıktada belirttiğim gibi.

Sipsivri ve kemboo teşekkürler.
    Volkanyaldiz.com

primavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    ben tech90 kullanıyorum. ciddi sayılmayacak bir kaza geçirdim ve motor altında kalıp biraz yerde kaydım. korumalar soft olduğu için çok az morluklar oluştu hatta sarılıklar diyebilirim ama kota hiçbir şey olmadı. tozunu sildim devam ettim. tavsiyemdir.
    Kızıl pars bunu beğendi.

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    altın elbiseliadam bir bölümünde test edip önermişti bir marka yı...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hatta motorun arkasına iple tutunup yerde sürüklenmişti..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sevgiler
    Kumaşının içerisinde kevlar ipliklerin kullanıldığı kotlar da var, sürtünme bölgelerinin dışında. Derinin dışında bunlar en yüksek sürtünme dayanıklılığı sağlıyor, hatta CE onayını sadece bu kotlar alabiliyor. (CE onaylı içteki dizlikten bahsetmiyorum, EN 13595-1 sertifikası sürtünmeye dayanıklılık üzerine) Haliyle fiyat olarak çok daha yüksek. Mesela;
    http://www.dragginjeans.net/product/c-evo%20for%20men
    Bunun harici Esquad'ın ve Dainese D1 ve D6 kevlar kotları benzer özellikte.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizi bilmem ama ben o kadar para saymadım :D topu topu 100 tl ye cok kaliteli bi pantolon yaptım kendime.. nasıl diye sorarsanız.. yanmaz kumaş aldım.. 250 gr eni 150cm mevcut sevdigim bir pantolon sürtünme bolgelerine diktirdim.. kalça kısmına saglam fiber ve iç yüzeyini köpüklü singerle destekledim.. tabi bunları terzi arkadaşıma yaptırdım herşey gönlümce oldu.....
    mgora, 101010 ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Daha önce Oj Atmosphere modelini kullandım bir yıldan uzun bir süre nerede ise hergün giydim -dizleri delinene kadar (kevlar destekli değil korumaları olan güçlendirilmiş kot pantolon) fiyat uygundu.Korumalar sert koruma olduğu için çok konforlu değildi ama 3-4 kere düştüm en ufak hasar almadım koruduğu bölgelerden.Ek olarak paçalarda ince şerit halinde görünürlük sağlayan kısımlar vardı.Artık gelmiyor ama şu an alacak olsam Tech90 City tercih ederdim.

Şu an Tech90 City aldım , korumalar soft o nedenle çok konforlu , paçalarda ışığı yansıtan kumaş yok olsa iyi olurdu.Uzun süredir düşmediğim ve kaza yapmadığım için (Lastikleri ChengShin'den Billas'a terfi ettim) kaza performansını deneyemedim ama güven veriyor.Yerli marka olması da artısı.Alacak olursan Yamaha bayilerinde satılan Yamaha markalı kotlar sanki aynısı gibi geldi ama bunlar daha ucuz stokta durunca bir karşılaştırmanı öneririm.

Bu arada kampanyalar hangilerinde ve nerede ?

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şu pantolonu düşünüyorum.Japon malı komine'nin pantolonu nasıldır acaba kullanan var mı bu sitede ?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şu pantolonu düşünüyorum.Japon malı komine'nin pantolonu nasıldır acaba kullanan var mı bu sitede ?
    Yunus diye bir arkadaş var forumda yanlış hatırlamıyorsam o bu markadan aliexpress üzerinden çok şey almıştı özelden yaz istersen ona

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    o kampanya hangi sitelerde bizede atsan

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus diye bir arkadaş var forumda yanlış hatırlamıyorsam o bu markadan aliexpress üzerinden çok şey almıştı özelden yaz istersen ona
    Onunla konuştum kominenin ürünlerinin kaliteli olduğunu söyledi o yüzden almayı düşünüyorum.Kullanan var mı merak ettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Yukarıda ki verdiğim link nereye kaybolmuş

http://tr.aliexpress.com/item/Komine...2_73_74_75,0_0

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Tech90 pirate kevlar kullanıyorum, memnunum. Az daha ucuz olsa da günlük pantolon olarak alsak :D Şu an giydiğim en iyi oturan pantolonum o Ama su geçirmez değil, daha çok yazlık pantolon.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Kisin kot tavsiye etmiyorum onun yerine iclikli su gecirmez korumali pantolon kullaniyorum ultra memnunum, benim pantolon Ross marka, hatta gecen sene abanta kar tatiline gittik ailecek bu pantolonu goturdum, saatlerce karda kaldik battik ciktik gram usutmedi ve gram islaklik gecirmedi.. ek olarak kalca korumasida var dizlere ek olarak.. iclik te cikarilabiliyor..

http://www.anesmotorshop.com/asp/pro...-TORA-PANTOLON

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kisin kot tavsiye etmiyorum onun yerine iclikli su gecirmez korumali pantolon kullaniyorum ultra memnunum, benim pantolon Ross marka, hatta gecen sene abanta kar tatiline gittik ailecek bu pantolonu goturdum, saatlerce karda kaldik battik ciktik gram usutmedi ve gram islaklik gecirmedi.. ek olarak kalca korumasida var dizlere ek olarak.. iclik te cikarilabiliyor..

http://www.anesmotorshop.com/asp/pro...-TORA-PANTOLON

http://www.anesmotorshop.com/content...13.16.0002.jpg
    Boy kilo kaç hangi bedenini aldınız.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)