Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Arif Razgatlıoğlu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Camiamızın yeri dolduralamayacak kadar değerli

Üstadına son görev için tüm sevenlerini bekleriz..

Cenaze güzergahı :

https://www.google.com.tr/maps/dir/C...4!2d40.7378967

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.alanyaadres.com/m/?id=23109

Kazada ölümüne sebep olduğu kızın ailesinin şikayeti, buyrun okuyun. Kasksız, montsuz, ekipmansız bir insanın hayatına sebep oldu.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Şahsen kendisini tanımam, Sakaryada oluşu ve kulüp ricası üzerine paylaşımda bulundum.
    Senin paylaşımında kafamda soru işaretleri oluşturdu.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı shoeisever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.alanyaadres.com/m/?id=23109

Kazada ölümüne sebep olduğu kızın ailesinin şikayeti, buyrun okuyun. Kasksız, montsuz, ekipmansız bir insanın hayatına sebep oldu.
    Akılları daha önce neredeymiş..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akılları daha önce neredeymiş..
    Haber geçen ay yapılmış

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Geçen ayın haberi ise yeni olan kazada vefat eden kız acaba bu kız mı diye merak ettim? Allah rahmet eylesin...

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ayın haberi ise yeni olan kazada vefat eden kız acaba bu kız mı diye merak ettim? Allah rahmet eylesin...
    Evet o kız. Resmen kız belden ikiye bölünmüş.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Gordugum en korkunc resimdi en son boyle bir resme gecen aylarda rastlamistim o da 299 ile kaza yapip paramparca olmustu. Kriminolojiye olan ilgimden oturu merak ediyorum hangi hizda bu hale geldiler cunku 80 90 ile o yolda bu hale gelecegini sanmiyorum. Hic degilse artci kaskini taksaydi ikiside koluna takmis bir ihtimal yasam mucadelesi verebilirdi, kafa gittimi her sey biter.
    frankestayn1 bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF-R25
    Malesef türk halkı olarak her konuda futbol takımı tutar gibi taraf tutuyoruz. Motosiklet camiası olarak mekanı cennet olsun dedik adama. Ama ufak bi araştırma yapılınca nasıl bi adam olduğunu görüyoruz. Böyleleri cennetteyse cehennem daha güzel bi yer olsa gerek... Haber ortada. Kazanın nasıl gerçekleştiği ortada. Motosikleti motorlu araçtan saymayan insanlar yüzünden ne tahlikeler atlatıyoruz trafikte. Bu olayda da motosiklet bi motorlu araçtır gözüyle bakıp öyle değerlendirmek gerek. Ordaki aracın sürücüsüne de zarar verebilirdi bu adam. Nitekim masum genç bi kızı öldürdü. Oğlu Toprak'a ve genç kızın ailesine başsağlığı diliyorum. Genç kızın da mekanı cennet olsun.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    http://www.alanyaadres.com/m/asayis/...er-h24508.html

Yaşı tutan kişi istediği kişiyle istediği gibi gezer tozar yatar,gerçi 59 yaşındaki insan 20 yaşındaki birini nasıl tatmin eder orası garip. Ama motosikletin cazibesine kapılıp böyle ölmek üzücü. Üstüne kızın babasının bu kadar uğraşıp yine de kızını kaybetmesi daha da üzücü. Bakalım umarım toprak bunlardan ders çıkartır da babası gibi olmaz.

Consigliere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    L7 GSX-R 750+13' ZX-6R+14' HP4+15' Diavel Carbon
    Maalesef racing camiası biraz a. salaktır,şahsen her ne kadar rızası ve razılığı da olsa 59 yaşında ki birinin 20 yaşında ki birisi ile ilişki kurmasını pek yakıştıramam.Aile zaten daha önceleri şikayetini ve rahatsızlığını dile getirmiş fakat devlet ve anayasal nezlinden 18 yaşından büyük her birey kendi kararlarını alabilme,verebilme ve cezai hükme keza yükümlüğe sahiptir.Tümay’ı pek tanımam fakat Toprak gibi bir ismin babası olupta böyle gereksiz ve şuursuz bir gönül ilişkilerine yelken açmak hoş bir durum olmaz ki olmadı da..

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Yaptıkları göz önünde bulundurulunca içimden Allah rahmet eylemesin demek geliyor, her motosiklet kullanan adama rahmet okuyacak değiliz.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okumayın o zaman arkadaşım rahmet, kimin kiminle sevgili olduğunu yaş sınırını siz mi belirliyorsunuz, size ne milletin hayatından. Magazin magazin kafalar yahu. Arkadaşım sende bir başlık açıyorsun üstad falan filan yazıyorsun sonra hop tanımıyordum bilmiyordum şüpheye düştüm falan gibi gereksiz dönüşler yapıyorsun o zaman açma böyle başlıklar sahiplenip anısına sürmeyeceksen açma bu başlığı, kulüp rica etti adamı tanımıyorum nedir resmi yazışmamı bu gelsin kendisi açsın başlığı tek teker i tanıyan birisi açsın madem. Kız 20 yaşında reşit bir insan bir motorcuyla sevgili eş olursan bunun risklerinden birisi de malesef bu, onun yüzünden bunun yüzünden gibi suçlamalar yapmak size düşmüyor.

"Yaptıkları göz önünde bulundurulunca" ne yapmış bu adam? şehir şehir festival gezip motosiketli akrobasiyi stunt u ayağınıza getirdi, milli motosiklet sporcusu bir evlat yetiştirdi, medya da yer alacak bir çok film klip vb. yapımlarda motosiketli sahnelerde rol aldı, ruhu genç bir abimizdi, sürati belli ki seviyordu ama her gördüğü motorcuya da kask ve aksesuar tavsiyesi yapmaktan geri durmadı, ve bir çok motorcunun başına gelen gibi bir kazada öldü. Kazada ihmali varmıydı belki vardı, ama bunu zaten canıyla ödedi kendisi, sen ne yaptın? Kırsala sürüp mangal yapmaktan veya festivalde hatun kesmekten başka?

Adamın size cevap verme durumu yok vefat etmiş, hala atıp tutuyorsunuz buradan sizinle tartışacakmış gibi size cevap verecekmiş gibi yazıp çiziyorsunuz. Magazin kafalarınız beni motorcudan soğuttu yemin ediyorum.

Kriminoloji meraklısı akradaşım sana da bir kaç web sitesi vereyim motosiklet kaza görselleri orada bol bol var, hayatında gördüğün en kötü kaza fotosumu değilmi tekrar düşünürsün oturup

shoisever sen artçılığa ve motorculuğa böyle bakıyorsan sen binme motora arkadaşım, ben 33 yaşındayım bilmiyorum yaşın kaç belki büyüksün veya küçüğümsün ama küçük dünyanı motosikletin engin felsefesine sokma sen hiç benden sana nazicane bir öneri bu

Ben 50 yaşında olsam 20 sinde sevgilim de olur kimse de karışamaz bana, adam sizin gibi muhafazakar kafada değil diye ölüsüne bile saygısızlık yapmak için takla atıyorsunuz burada, kask taksa ne olur o kazada zaten hızı çok yüksekmiş motosikletin halinden belli, biraz anlayışlı eleştirin ölen motorcunun arkasından biraz özenli eleştirin kocaman oğlu var eşi dostu var, özel hayatı sizi ilgilendirmez sizin haddiniz değil özel hayatını deşip ölüsünün akrasından hakaret etmek
    yürekçe, velizrsln ve killingroad bunu beğendiler.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    20 yıdlır alanyada yaşıyorum bu adamın hiç kask takıp motora bindiğini görmedim
    halilom, fz6_fazer ve Cevdet61 bunu beğendiler.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okumayın o zaman arkadaşım rahmet, kimin kiminle sevgili olduğunu yaş sınırını siz mi belirliyorsunuz, size ne milletin hayatından. Magazin magazin kafalar yahu. Arkadaşım sende bir başlık açıyorsun üstad falan filan yazıyorsun sonra hop tanımıyordum bilmiyordum şüpheye düştüm falan gibi gereksiz dönüşler yapıyorsun o zaman açma böyle başlıklar sahiplenip anısına sürmeyeceksen açma bu başlığı, kulüp rica etti adamı tanımıyorum nedir resmi yazışmamı bu gelsin kendisi açsın başlığı tek teker i tanıyan birisi açsın madem. Kız 20 yaşında reşit bir insan bir motorcuyla sevgili eş olursan bunun risklerinden birisi de malesef bu, onun yüzünden bunun yüzünden gibi suçlamalar yapmak size düşmüyor.

"Yaptıkları göz önünde bulundurulunca" ne yapmış bu adam? şehir şehir festival gezip motosiketli akrobasiyi stunt u ayağınıza getirdi, milli motosiklet sporcusu bir evlat yetiştirdi, medya da yer alacak bir çok film klip vb. yapımlarda motosiketli sahnelerde rol aldı, ruhu genç bir abimizdi, sürati belli ki seviyordu ama her gördüğü motorcuya da kask ve aksesuar tavsiyesi yapmaktan geri durmadı, ve bir çok motorcunun başına gelen gibi bir kazada öldü. Kazada ihmali varmıydı belki vardı, ama bunu zaten canıyla ödedi kendisi, sen ne yaptın? Kırsala sürüp mangal yapmaktan veya festivalde hatun kesmekten başka?

Adamın size cevap verme durumu yok vefat etmiş, hala atıp tutuyorsunuz buradan sizinle tartışacakmış gibi size cevap verecekmiş gibi yazıp çiziyorsunuz. Magazin kafalarınız beni motorcudan soğuttu yemin ediyorum.

Kriminoloji meraklısı akradaşım sana da bir kaç web sitesi vereyim motosiklet kaza görselleri orada bol bol var, hayatında gördüğün en kötü kaza fotosumu değilmi tekrar düşünürsün oturup

shoisever sen artçılığa ve motorculuğa böyle bakıyorsan sen binme motora arkadaşım, ben 33 yaşındayım bilmiyorum yaşın kaç belki büyüksün veya küçüğümsün ama küçük dünyanı motosikletin engin felsefesine sokma sen hiç benden sana nazicane bir öneri bu

Ben 50 yaşında olsam 20 sinde sevgilim de olur kimse de karışamaz bana, adam sizin gibi muhafazakar kafada değil diye ölüsüne bile saygısızlık yapmak için takla atıyorsunuz burada, kask taksa ne olur o kazada zaten hızı çok yüksekmiş motosikletin halinden belli, biraz anlayışlı eleştirin ölen motorcunun arkasından biraz özenli eleştirin kocaman oğlu var eşi dostu var, özel hayatı sizi ilgilendirmez sizin haddiniz değil özel hayatını deşip ölüsünün akrasından hakaret etmek
    Helal olsun be hocam. Az daha zorlasan kıza da laf söyleyecekmişsin artçı olup kazada ölüyorsun sonra arif abimize laf söyletiyorsun diye.
    halilom ve yulis bunu beğendiler.

Motosikleti
    YZF-R25
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

20 sinde sevgilin olabilir. Özgürsün bu konuda. Ben de burdan bunun yakışıksız bi durum olduğunu söyleyebilirim bu konuda özgürüm. Ama o sevgilinin ana babası seninle konuştuğunda o adamı seni öldürtürüm diye tehtid edersen o zaman haksız olursun. Neyi savunduğunun farkına var biraz
    mavellen, jackonbir, halilom ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Ölen ölmüş gitmiş. Hesabı mahşerde.
    halilom bunu beğendi.

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gordugum en korkunc resimdi en son boyle bir resme gecen aylarda rastlamistim o da 299 ile kaza yapip paramparca olmustu. Kriminolojiye olan ilgimden oturu merak ediyorum hangi hizda bu hale geldiler cunku 80 90 ile o yolda bu hale gelecegini sanmiyorum. Hic degilse artci kaskini taksaydi ikiside koluna takmis bir ihtimal yasam mucadelesi verebilirdi, kafa gittimi her sey biter.
    Görüntüleri hiçbir yerde bulamadım siz nerde gördünüz acaba?

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Allah rahmet eylesin resim konusu pek merak edilecek turden degil gormeseniz daha iyi

Alıntı hardy1234 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüleri hiçbir yerde bulamadım siz nerde gördünüz acaba?
    Hocam görmeyin daha iyi. İnsanı motordan soğutacak cinsten.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)