Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dominar Aldım.Hem gömdüm Hem Aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güle güle bin kardaşım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binin inşallah. Hem gömdüm hem aldım demişsiniz, profesyonel tüketici olmak da bunu gerektirir zaten

Gerektirdiğinde eleştireceğiz ama tercih sırasında ihtiyaçlara en uygun tercihi yapacağız. Mantıklı olan da budur. Ne Japonu nede Hintlisi hiçbiri babamızın markası değil sonuçta.
    Bende R25 varken hem övüyordum hem de gömüyordum yeri geldiğinde.

Dominar şu an sunduğu özelliklere göre fiyat olarak çok uygun gerçekten. Bende test etmiştim, tek beğenmediğim yanı (özellikle elciklerdeki) güçlü titreşimdi. Ara hızlanmaları, frenleri ve dengesi hoşuma gitmişti.

Umarım sizi üzmez, uzun yıllar keyifle binersiniz.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binin inşallah. Hem gömdüm hem aldım demişsiniz, profesyonel tüketici olmak da bunu gerektirir zaten

Gerektirdiğinde eleştireceğiz ama tercih sırasında ihtiyaçlara en uygun tercihi yapacağız. Mantıklı olan da budur. Ne Japonu nede Hintlisi hiçbiri babamızın markası değil sonuçta.
    Bende R25 varken hem övüyordum hem de gömüyordum yeri geldiğinde.

Dominar şu an sunduğu özelliklere göre fiyat olarak çok uygun gerçekten. Bende test etmiştim, tek beğenmediğim yanı (özellikle elciklerdeki) güçlü titreşimdi. Ara hızlanmaları, frenleri ve dengesi hoşuma gitmişti.

Umarım sizi üzmez, uzun yıllar keyifle binersiniz.
    Teşekkürler.Bu iş biraz beklenti meselesi.Az yakan, fiyatı uygun (16.500) abs’li, Boy kilo durumumla ilgili heybetli olması,parçası ucuz ve servislerinin olması,zor durumlarda bastığında üzmemesi vs gibi konuları bir teraziye koyduğumda ortaya dominar çıktı.

R25’ten çok memnundum ancak önüme bir çocuğun atlaması ve ani frende yere düşmem cabası oldu.Abs’siz asla dedim.Nc 750 s bakıyordum ama o da dominarın iki katı...Daha güzelleri sizlerin olsun inşallah

Önlerden yerimizi alalım
    Böyle bir konuyu servislere aldırış etmeden cf moto 400 nk almış birinden de bekliyorum,ben büyük ihtimal dominar alicam ama olsun : )

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Bu kadarını beklemiyordum...

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajajı o kadar gömdükten sonra gittim mağazaları gezdim,fiyatlar aldım ama en son bugün bir beyaz eşyacının önünden geçerken bir bakayım dedim nedir ne değildir diye....Ve f/p oranı olarak çoook mantıklı geldi.Heybeti,oturuşu çok hoşuma gitti.Zaten abs’li motor bakınıyordum ve en mantıklısı bu geldi.

İnşallah durduğu yerde aküsü bitmez.Yoksa Ekrem Abi kapının önünde yatarım bilmiş ol
    Nerden aldın ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)