Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

testisleri koruma ekipmanının adı ne

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kesinlikle lazım testis koruması. Hatta naçizane tavsiyem, hem rahatlık için, hem de kışın üşütmemek için ısıtmalı olanlarından edinin. Sonuçta önemli ve nazik bir bölge. Hem de gelecekte bu tip başlıklar daha az açılmış olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bel çantasi kismen işlevsel,birazda takimlara dogru indiriyorum cepli kismini..xmax ile soguk havalarda uzun turlarim oldu herhangi bir üşume vs. olmadi tabi motorun türü ile alakasi var mutlaka..fakat kaza durumunda ne olur orasi soru işareti.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    keske diyesim geldi... bu soru karsisinda.

baban motorcu olaydi da dedigin gibi vukuat hasil olaydi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keske diyesim geldi... bu soru karsisinda.

baban motorcu olaydi da dedigin gibi vukuat hasil olaydi...
    neden dalga geçersiniz böyle şeyle bilmem inşallah basına gelir dicem ama bed dua etmeyi sevmem ne diyeyim Allah bildiği gibi yapsın sizi bir gün basınza gelirse keşke bir yolunu bulup korusaydım dersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Allah bilir siz kaskta takmıyorsunuzdur
    j700 bunu beğendi.

TestisHelmet ?

TstsHelmet ?

TaştoşKask ?

Bilemedim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    al işte dalga geçenin açtığı konuya bak kafasına geçirdiği kask 20 tl lik olanalrdanmış
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/184205-dandik-kask-icin-cam-lazim.html

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Şu dirsek korumalarından bir tane koyulabilir aslında

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deri sürtünmelerden korur belki ama ezilmeler için hala çözüm sunmuyor. Bence profilden kör kasa yaptırıp üsütünede kilit vurmalı.
    AHAHHAHAHAHA

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    erkek olmak zor.

ulan bacak aramda hassas bi deliyle yaşıyom, daha ötesi var mı?
    M.balibey bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bende var
    Satayim sana
    Kogi adi

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam senın ıstedıgın malzemeyı buldum ama foto atmayayım buraya sımdı . bro zaten o derece buyuk bı kaza yapsan emın ol o organı kullanmaya bedenın ızın vermez . dusunme boyle seylerı kafayı ( omuzlarının ustun de bulunan ) yersın .

böyle şeyler var;
    http://www.aliexpress.com/item/X-Tig...6.8.Cblijm&s=p

http://www.aliexpress.com/item/Motor...StoreLevelAB=0

ama en iyisi bir kaç pantolona sert sünger bulup istediğin her yere diktirmek

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle şeyler var;
    http://www.aliexpress.com/item/X-Tig...6.8.Cblijm&s=p

http://www.aliexpress.com/item/Motor...StoreLevelAB=0

ama en iyisi bir kaç pantolona sert sünger bulup istediğin her yere diktirmek
    Insan icinde motosikletten inince sorun olabilir ama...

Motosikleti
    PulsarDominar'400
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deri sürtünmelerden korur belki ama ezilmeler için hala çözüm sunmuyor. Bence profilden kör kasa yaptırıp üsütünede kilit vurmalı.
    rüyamda tava bağlıyordum. sahanda çift sarılıığ, diye koşuyordum evin içinde kafamda kask ve tava ile.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Alıntı huseyin454 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al işte dalga geçenin açtığı konuya bak kafasına geçirdiği kask 20 tl lik olanalrdanmış

http://www.motosiklet.net/forum/moto...cam-lazim.html

iyi güldüm valla :DDD

Senin beyninin nerde oldugu anlasildi. Konuya verdigin öneme saygi duydum. Ancak, Bu kafa ile devam edersen kalça koruma ekipmanlarina daha fazla ihtiyacin olacak

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı huseyin454 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden dalga geçersiniz böyle şeyle bilmem inşallah basına gelir dicem ama bed dua etmeyi sevmem ne diyeyim Allah bildiği gibi yapsın sizi bir gün basınza gelirse keşke bir yolunu bulup korusaydım dersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Allah bilir siz kaskta takmıyorsunuzdur
    insanımız ayakkabı giymiyor boyunluk takmıyor sen testis koruması soruyosun kardeşim 15 yıldır motordan 50 kez düşmüşümdür hiç bugüne kadar testisime darbe almadım. Dalga geçmeleri normal nasıl bir testis var sende Belki enduro yada cross yaparsan bi ihtimal hafif darbeler alabilirsin onun içinde korumalı sortlar var fakat onlarda bile testisi koruyan birşey yok. Ordan sert darbe alman için vucudunun ters dönmesi gerek oda olduğunda zaten hayatta olmayabilirsin.. https://www.motoavm.com/ProductDetai...-sort/114/7884

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanımız ayakkabı giymiyor boyunluk takmıyor sen testis koruması soruyosun kardeşim 15 yıldır motordan 50 kez düşmüşümdür hiç bugüne kadar testisime darbe almadım. Dalga geçmeleri normal nasıl bir testis var sende Belki enduro yada cross yaparsan bi ihtimal hafif darbeler alabilirsin onun içinde korumalı sortlar var fakat onlarda bile testisi koruyan birşey yok. Ordan sert darbe alman için vucudunun ters dönmesi gerek oda olduğunda zaten hayatta olmayabilirsin.. https://www.motoavm.com/ProductDetai...-sort/114/7884

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

https://img.haberler.com/haber/895/k...6895_334_m.jpg
    düşmek ayrıdır önden kazalar ayrıdır bende bir kere kafadan kaza yaptım mt 03 le ayağa kalkacak zamanım olmadı ya da o an aklıma gelmedi inan bana 10 gün boyunca o bölge komple olmak üzere neredeyse dizlerime kadar mosmor gezdim üstelik korkutucu derecede bir morluktu bu her baktığımda kötü oluyordum.

umarım olmaz kafadan yapılan kazalarda ilk sayfa da arkadaşın dediği gibi ilk sert temas depo ile o bölge arasında olur.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşmek ayrıdır önden kazalar ayrıdır bende bir kere kafadan kaza yaptım mt 03 le ayağa kalkacak zamanım olmadı ya da o an aklıma gelmedi inan bana 10 gün boyunca o bölge komple olmak üzere neredeyse dizlerime kadar mosmor gezdim üstelik korkutucu derecede bir morluktu bu her baktığımda kötü oluyordum.

umarım olmaz kafadan yapılan kazalarda ilk sayfa da arkadaşın dediği gibi ilk sert temas depo ile o bölge arasında olur.
    Geçmiş olsun.Bilmiyorum ben yaşadığımı söyledim öndende kaza yaptım arkadanda yandanda yani kazanın önü arkası olmuyorki. Motosiklet aksesuarlarında bu bölgeyi koruyan özel birşey bugüne kadar yapılmış değil.. Sadece motosiklet değil biniş ekipmanları yapan ve sadece bölgesel koruma yapan zandona gibi firmalarda dahi bu bölgeyi koruyan birşey yok.Belgi farklı bir yerde yanlış yapıyor olabilirsiniz. depoya çok uzak durmayın birde oturuş pozisyonuna dikkat edin. Birdaha yaşamamanız dileğiyle

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Onlem olarak cocuk yap biran once bise olursa olanla yetinirsin
    BLUERAY bunu beğendi.

kuki
    kuki
    kuki

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)