Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karpatik (malzeme tavsiyesidir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    selamlar,

Daha onceki bir zamanda trafikte filtreleme secenegimin olmadigi hafif meyilli bir yolda dur-kalk yaptigim sirada sol ayagimi yere basmamla beraber, ayagimin kaymasi sonucu motorunda agir olmasi etkisi ile sol yanima leeenssssskkktiii... yaaa offf yaaaa diyerekten yumusak bir yatisim olmustu. Sonrasi falan filan bilinen hadiseler.

E yine olucak bu, hele kis sartlarinda illaki olucak. Buna bir cozum lazim diyerekten dun aksam biraz kafa yordum, kestim bictim bisey yaptim derken, meger yapilmisi varmis.. aaa guzel bu be, ucuz hem. Neyse hic olmazsa guzel vakit gecirdim olayina duhl oldum.

karpatik denen bir alet, ise yarayacagini dusunuyorum. Belki de kullanan bile vardir.

Yanliz inceleyince belli ki pedal plastiklerine hasar vermesi kesin gorunuyor, ona da bi cozum bulunur elbet.

link falan vermiyorum, yazinca envai tipi cikiyor zaten.

Efendim saygilar, iyi aksamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Yıllar önce tchibo’dan almıştım, kar yağdığı bir gün trene yetişeceğim diye koşarken arkamdan bir amcanın “koşmaa koşmaa “ diye uzun uzun haykırmasını unutamam. Ancak şimdiki fiyatları görünce iyi öpmüşler o zaman beni; gerçi kaç yıldır kullanıyorum hala sağlamlar..
    Emekli Olanlar:
    ‘11 Pcx 39.415 km.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Surus esnasinda faydali olurmu onu konusalim. Burdan gazi alip ta kimse parasini cope vermesin.

Ben olur kanaatindeyim. Bir dezavantaji ise ekipman listesinde ha bire takip cikarilacaklar basligi altinda olmasidir.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Surus esnasinda faydali olurmu onu konusalim. Burdan gazi alip ta kimse parasini cope vermesin.

Ben olur kanaatindeyim. Bir dezavantaji ise ekipman listesinde ha bire takip cikarilacaklar basligi altinda olmasidir.
    Kar yağdığında motor üzerinde ne kadar olunur (ben binmem) bilmiyorum ama motorla da; yaya iken de ayağını yere koyduğunda işe yarıyor.. millet aman çanağı kırmayayım diye ağır ağır yürüyüp gene de yerleri öperken, bunlarla son sürat koşuluyor, o yüzden çöp lafı biraz yersiz kaçmış. Haa, denememiş, kullananı görmemiş olan faydasını bilemez..
    Emekli Olanlar:
    ‘11 Pcx 39.415 km.

ayakkabı tutmuyorsa lastik nasıl tutsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)