Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Royal Enfield bu sefer yapt!ı Interceptor 650 ve Continental GT 650

Motovento
    REKLAM ALANI
    Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Retro motosikletleri severim ama bu arkadaş için bir artı göremedim doğrusu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Hala 60 yıl öncesinin teknolojisi kullanılarak yapıldığından gerçekten retro. Öyle retro görünsün diye yapılanlardan değil yani :D Yolda bırakmayabiliri zira karadüzen motor , gerçi enjeksiyon var önde disk var , süper teknolojiler eklemişler. Hindistanda 3 kuşaktır bu motoru tamir eden insanlar var , dededen oğula , oğuldan toruna meslek olarak geçmiş. Her modeli tamir edebiliyorlarmış zira hepsi aynı
    jackonbir ve Quad87 bunu beğendiler.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    O zaman benim retro anlayışımdan kaynaklıyor bu durum, çünkü Wv bettle almak istiyordum ama motor kısmında bir arızayı giderecek kadar ne bilgim ne de tecrübem yok diyerek yeni neslini tercih ediyordum. Motosiklet için de durum benzer olmalı ki tam anlamıyla eski bir motosikleti kullanacak cesaretim yok sanırım.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Vurmayın ama, bence tip olarak iğrenç. Tarzını yiyeyim. Bu parayı ona versem karım önce yüzüme tükürür. Yavrum bu paraya bionikmi aldın diye.
    Ütopik motorların seviciliğini yapan çokda alıp binen göremedim etrafımda hiç

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırsın 1950'deyiz.Adamlar çift silindir motor yapınca haber oluyor.Hindistan'dan dışarı çıkmaması gereken bir motor bu.Zaten Amerika'da Avrupa'da biliniyor ne kadar dandirik yolda bırakan hurdalar olduğunu.
    Ehmm 2023 den bildireyim dedim bu çift silindir motorla marka abd ve avrupada oldukça iyi satış rakamlarına ulaşarak kendini toparladı birleşik krallıkta 2020 ve 2021 de iki defa ayın en çok satan motoru olmuş rekabetçi fiyatıyla oldukça talep görüyor uzun vadeli geri dönüşlerde iyi duruyor https://www.motorcyclenews.com/bike-reviews/enfield/interceptor-650/2018/
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)