Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Telefon ile motosiklet takas edilir mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Bizim alabilecek motorların içinde en kaliteli motor çin üretimi motorlar. Hepsi için demiyorum bazıları pek hoş değil gerçekten. Hangi japon 150 lik motoru telefon fiyatına alabilirsin?
    Çinli 5 ile 6 arası güzel sıfır motorlar mevcut. Taş gibi motor.
    İkinci el de 2 den başlar 4 bin liraya kadar fiyat var.
    Japon alıp rahat edeceğini sanıyorsan aldanıyorsun. Bunun bakım maliyetleri ve parça fiyatlarını hesaba kat. Çinli 300 liraya parça veriyorsa japon 600 den aşağıya vermez.

Ama illede alacam japon diyorsan kredi çekmek için başvur bankaya ancak alırsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşlar çinli kullanan arkadaşlar savunurlar ama herkes herşeyin gerçeğini biliyor bende kullandım arkadaşlarımda kullandı ben 15 senedir motora biniyorum burda yorum yapan bi çok arkadaş daha motorsiklet nedir bilmezken ilk çıkan mondilallerde ben yanlama operasyonları yapıyordum yani bilip bilmeden konuşmayın mondial drifty sşu anda mondial markasının göz bebeği kullanan hangi arkadaşa sorsam abi gidişi güzel sadece başka güzel olan birşey yok diyor Allah aşkına bana söyleyin şimdi kafanız atsa basıp bir uzun yola gidermisiniz yada şöyle düşünün madem bu kadar iyi motorda yola çıkıp kafayı sağa sola çevirin 10 tane moto kurye görün ve altlarında bu tip motorların olmadığını görüceksiniz yani ya honda ya yamaha yada son zamanlarda yükselişte olan Bajaj Pulsar yani burda laf kalabalığı yapmanın yorum yapmak için yorum yapmanın insanları yanlış şeylere yönlendirmenin bir anlamı yok ben adama kötü birşey demedim dediğim şu iphon 7'nin bugünki fiyatı 3500 Tl bu paraya çok güzel temiz ve uzun vadede binilebilecek bir hond cbf ya da yamaha ybr alınır bunun aksini bana kimse ispat edemez.

Ve ben idda ediyorum ki bugün hor kullanılmamış 2010 - 2011 model bir cbf bir ybr bugün sıfır olan çinlilerden daha uzun ömürlüdür fazla uzatmaya gerek yok yani bunun aksini yazacak olan arkadaş olamaz olursada kendisi doğruları bile bile yanlış olarak yazar

benim burdaki amacım motoru kötülemek yada öldürmek değil ben mondiale yada başka çinli motorlara kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın ben bi honda bi yamaha kadar iyi olma şansı yok o kadar paraya japon motorda alınır demek istiyorum konuyu alıp uzatmışşınız
    Ben mc ile gittim uzun yola 2 kere gidiş geliş toplamda 700 küsür km
    serconline bunu beğendi.

Arkadaşlar güncel durumu yazayım. Telefoncu 2500 tl nakit verdi ve motoru çingene pazarlığı yaparak 1900 e düşürdüm. Yanında sıfır artçı kaskı da alacağım en azından binen 2. Kişiler için kullanırım. 600 tl nakit de cebime kalacak. Bununda sigorta masrafı için kullanırım. Motorun şunda görünürde masrafı yok ilerki zamanlarda illa olacaktır bunu göze aldım zaten. Fakat hala düşünüyorum almak mantıklı olur mu acaba diye. Sonuçta 61000 kilometrede motosiklet( bu akşam baktım 66 değilmiş) benim cebimden taksitle 4200 lira çıkmış olacak çünkü telefonu taksitle aldım. Zaten şuanki değeri telefonun 2500 Tl yorumlarınıza büyük önem vererek okuyorum. Tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı Kaansvrky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar güncel durumu yazayım. Telefoncu 2500 tl nakit verdi ve motoru çingene pazarlığı yaparak 1900 e düşürdüm. Yanında sıfır artçı kaskı da alacağım en azından binen 2. Kişiler için kullanırım. 600 tl nakit de cebime kalacak. Bununda sigorta masrafı için kullanırım. Motorun şunda görünürde masrafı yok ilerki zamanlarda illa olacaktır bunu göze aldım zaten. Fakat hala düşünüyorum almak mantıklı olur mu acaba diye. Sonuçta 61000 kilometrede motosiklet( bu akşam baktım 66 değilmiş) benim cebimden taksitle 4200 lira çıkmış olacak çünkü telefonu taksitle aldım. Zaten şuanki değeri telefonun 2500 Tl yorumlarınıza büyük önem vererek okuyorum. Tekrar teşekkürler.
    Önemli parçaları değişti dediğine göre silindir felan değişti sanırım?
    Hangi serviste yapılmış git bi öğren, periyodik bakımları düzgün yapılmışmı götür bi mondial servisine baktır. Sisteme işleniyor bakımlar.

Krank değişmiş, piston hakkında bilgim yok. Değişimler normal tamircide yapıldı serviste değil. Tamirci zaten ortak tamircimiz biz de dükkanın motosikletlerini oraya götürüyoruz. Periyodik bakımları da hiç aksamadı, tanıdığım birisi gözü gibi bakıyor motosikletine. Benim korkum bunlara rağmen yine yarıyolda bırakır mı acaba?

Kardeş km olayını hiç farketmemiştim. Götür ustana varsa masrafı satıcıdan fiyat düş, işine gelirse alırsın.
    Zaten bakımlı bir motor ise değişecek parçalar değişmiştir.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Kardeşim bu konu hakkında şöyle söylim sana motorun sıfırı ne kadar ?

61.000 Km'de motor ?
    Motor servisinde yapılmamış dolayısıyla garantisi yok ?
    Telefonu verip motoru alacaksın 4200TL ödeyeceksin ne kadar mantıklı ?
    Yani sana şu kadar söylim konu buralara geldiğine göre baya heveslisin bu konuda ama internetten biraz baktım motora sıfırı 4700TL
    2.elleri 2013 - 2014 10.000 ile 20.000 arasındakiler 2500 tl civarında yani bence çok mantıklı değil ama baktığın zaman sana 1900e indirmiş fakat şöylede birsey var 2500 tl veriyorsa telfoncu zaten internette çok daha temizleri bu fiyat bence telefonu nakit sat motoruda nakit al hem temiz olsun hem km az

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

Bak birtane var mesela telefonlada takas ediyor

501852472 ilan numarası

Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bu konu hakkında şöyle söylim sana motorun sıfırı ne kadar ?

61.000 Km'de motor ?
    Motor servisinde yapılmamış dolayısıyla garantisi yok ?
    Telefonu verip motoru alacaksın 4200TL ödeyeceksin ne kadar mantıklı ?
    Yani sana şu kadar söylim konu buralara geldiğine göre baya heveslisin bu konuda ama internetten biraz baktım motora sıfırı 4700TL
    2.elleri 2013 - 2014 10.000 ile 20.000 arasındakiler 2500 tl civarında yani bence çok mantıklı değil ama baktığın zaman sana 1900e indirmiş fakat şöylede birsey var 2500 tl veriyorsa telfoncu zaten internette çok daha temizleri bu fiyat bence telefonu nakit sat motoruda nakit al hem temiz olsun hem km az

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

Bak birtane var mesela telefonlada takas ediyor

501852472 ilan numarası
    Bencede daha temiz bişey araştırabilir. Hem şuanki baktığı motor ile karşılaştırma yapabilir. 🖒

Motosikleti
    Alıntı Kaansvrky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krank değişmiş, piston hakkında bilgim yok. Değişimler normal tamircide yapıldı serviste değil. Tamirci zaten ortak tamircimiz biz de dükkanın motosikletlerini oraya götürüyoruz. Periyodik bakımları da hiç aksamadı, tanıdığım birisi gözü gibi bakıyor motosikletine. Benim korkum bunlara rağmen yine yarıyolda bırakır mı acaba?
    Ben olsam almam dostum büyük konuşmayım ama başka motorlara bak derim. O motor güzel ama başka satıcılara da bak derim ben.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Telefonda taksit olayı yoktu hani?

Motosikleti
    Spada Anton 150
    Hocam motor temiz ve gercekten bakımlıysa alınabilir ama iPhone 7'nin ölüsü o fiyata verilmez bence

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)