Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Tıklanma deliliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak değil. Tacizi kabullenelim demiyorum. Hassas mesele olduğu için dikkatli yazmaya çalışıyorum, ama anlaşılan fazla otosansür uyguluyorum. Demek istediğim:

Medeni ve çağdaş yaşam şeklimizi, bunlarla uyumlu olmayan geleneksel ve muhafazakar kriterlere göre değerlendirerek hata ediyoruz diyorum. Acaip kaba bir tabirle, o kriterlere göre değerlendirirsek, çoğumuzun birer Viking şapkası taşıdığımızı kabul etmemiz gerekir diyorum ki yine o kriterleri önemseyenler için kabullenmesi çok zor bir durum bu Velhasıl doğu batı sentezi bu noktada iflas etmekte. Birini seçmek lazım. Hem öyle hem böyle zor. Görünüşte olur gibi gözükür ama kendimizi kandırmış oluruz sadece.

Gerçi kendimizi nelerle kandırmıyoruz ki? Bu devede kulak kalır...
    kabullenmekten bahsetmiyorum, yadırgamayalım diyorum. yani yanımızdan kendini bilmezin teki sürtme geçti yada bir çeşit hatalı sollama falan yaptı ve bize de bir şey olmadı ise ve o anki duruma göre ister elde kanıt var ise şikayet edelim ister isek durdurup dövelim yada ister isek bırakalım gitsin çünkü ona orada insanlık öğretemeyeceğimiz kesin.

yani kabullenmekten bahsetmedim. tehlikeli bir durum atlatıp sonra sinirlerimize hakim olamayıp bu sefer riski biz oluşturmayalım diyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Yahu ben bu konu basligini niye hala tikanma deligi diye okuyorum... manyakmiyim ben. :DDD

Samimi diyom yahu, valla...
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Eldekidebriyaj abla yada kardeşim bu konu süper olmuş. Geçen gün bi motorcu abimizi gördüm. Kaskta kamera, motorun önünde kamera, arkasında kamera vardı. Yaşıda 35ten fazladır. Merak edip soracaktim abi vlogcu musun Nesin diye sonra vaz geçtim. Maksadı nedir bilmiyorum ama güvenlikse eyvallah diyecemde KASKA niye takıyor anlamadım. Ön ve arkadaki kamera yetmezmi ki?¿?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    kafasına bimden ( yanlış anlaışmasın kötülemek için söylemiyorum ) aldıgı kamerayı takan kırk yıllık blogger oluyor.sırf malzeme çıksın diyede elinden geleni yapıyor küfürler vs havalarda uçuşuyor.sonrada cektıklerını sayfalarında payşalıyorlar (istisna faydalı şeyler payşalanlar hariç ) ne oldu şimdi motorcu kahraman mı oldu.bırakın başka araç sürücüsünü kendi motorcu arkadaşa bunun yapılması bence yanlış sonrada motorculara kötü gözle bakılıyor deniliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ben bu konu basligini niye hala tikanma deligi diye okuyorum... manyakmiyim ben. :DDD

Samimi diyom yahu, valla...
    bende öyle okumuştum ilk başta sanırım değiştirildi başlık yanı sorun sizde değil en azından bendede öyle oldu : )

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Kaska kamera takmanın verdiği hava ile Qashqai nin arka tamponunda patlamak

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Kamerayı kaska takınca , kötü bir durumla karşılaştığınızda o an kafanızı yönelttiğiniz taraf yani bakış açınızda belli oluyor ve daha net bir bilgi verebiliyor. Güvenlik açısından doğru mudur onu bilemiyorum.
    En azından şimdiye kadar gördüğüm kamera takılıyken sağa sola çarpan motosiklet sürücülerinin videolarıyla, kamerayı motosiklete veya göğüz hizasına takıp kaza yapan videolardan farkı buydu..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)