Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keanu Reeves ve motosiklet tutkusunun birleştiği nokta: Arch Motorcycle

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Eski neslin Matrix, yeni neslin John Wick ile tanıdığı ünlü oyuncu Keanu Reeves, çok fazla bilinmiyor olsa da büyük bir motosiklet tutkunu. Bunu bir adım öteye taşıyarak Arch Motorcycle isimli motosiklet şirketi kuran oyuncu, bu şirket ile hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Keanu Reeves‘in tasarımcı Gard Hollinger ile ortaklaşa kurduğu Arch Motorcycle şirketi, lüks motosiklet modelleri hazırlıyor. WIRED’ın çektiği video ile üretim tesislerine girdiğimiz şirket, bir tutkunun işe dönüştüğü zaman nasıl olacağını gözler önüne seriyor. Seri üretim yapmayan yani her motosikleti tek tek üreten şirket, şu an KRGT-1 ve 1S isimli iki farklı modelin satışını gerçekleştiriyor. Yüksek performanslı bu motorlara ek olarak METHOD 143 isimli konsept bir model üzerinde de çalışan Reeves ile Hollinger ikilisi, aslına bakarsanız çalışmıyor. Her zaman sevdiği işin yapan insanların çalışmadığı söylenir. İşte onlar bu gerçek dışı hayatı yaşıyor.

Arch Motorcycle adeta Keanu Reeves’in bir parçası

2011 yılından bu yana faaliyette bulunan şirketin temelleri aslında 2007 yılına dayanıyor. Gard Hollinger’den kendisine özel bir motosiklet yapmasını isteyen Reeves, Hollinger’in yaptığı motosikleti çok beğenince ortak iş yapmak istiyor ve ortaya Arch çıkıyor. Ürettiği motosikletler kişiye özel olan firma, üst düzey malzemeler ile üst düzey modeller hazırlıyor. Örneğin KRGT-1 modeli 78 bin dolardan başlıyor ve özel isteklere göre bu fiyat daha da artabiliyor. Harika görünen METHOD 143‘ün fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Sözü fazla uzatmadan sizi tutkulu yapılan bir işin nasıl göründüğüyle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler;

Video

potasyum, TIGERSHARK, mhmtesk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Zevksizmiş vesselam , bukadar v seviyorsan Mt1 alaydın yapılmışı vardı be neo , trinity'e benden selam söle.

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevksizmiş vesselam , bukadar v seviyorsan Mt1 alaydın yapılmışı vardı be neo , trinity'e benden selam söle.
    Trinity de Ducaticiydi en son

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, ayni MT1

hamzarat, yulis ve yamtareroglu bunu beğendiler.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Bu fiyat politikasıyla Keanu kendi bacağına sıkıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki de yetistirebileceklerinden daha fazla talep aliyorlardir, kim bilir?

Motosikleti
    cıks
    ya aslında alınmaz değil alınır ama dolar karşısında paramız çok değer kaybetti, işte fakirleştik falan filan :(

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye sıksın, adam sipariş üzerine motor yapıp gönderiyor; elinde stok yok ki

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kendisiyle ilgili bir şey okumuştum, doğrudur yanlıştır tabi emin olmamakla birlikte, Matrix'in gişede ki başarısının ardından setteki tüm çalışanlara harley davidson motosiklet hediye etmiş

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keanu yokluğu ,sıkıntıyı bilen ezgin bir kardeşimizdir. Severim kendisini.Yakışır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendisiyle ilgili bir şey okumuştum, doğrudur yanlıştır tabi emin olmamakla birlikte, Matrix'in gişede ki başarısının ardından setteki tüm çalışanlara harley davidson motosiklet hediye etmiş
    Yalanmış...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)