Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

EICMA Fuarı Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    harabe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb 750 HORNET
    Dostum hayırlı yolculuk öncelikle.. honda standında cb125r ve cb300r modelleri hakkında bilgi ve video olursa güzel olur.
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    hocam yeni yamaha mt07 detaylı resimleri bekliyoruz.bu arada hangi motoru çekersen çek teknik özellik tablosunuda çekmeyi unutma.ayrıca husqvarna modellerinin alayını çek adamlar fena makina yapmışlar.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    SUZUKI KATANA yı çok merak ediyorum.....
    eeee arkadaşlar AEA barkın abi yok şimdi gidenler bize bilgi atmaya çalışacak... Barkın abi olsaydı her türlü videolar, yeni motorlar , kanalında yayınlardı......

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Tamamdır arkadaşlar yarın kısmetse öğleden sonra fuarda olacağım akşama birşeyler atmaya çalışacağım buraya.

Motosikleti
    Honda CBR500R
    Herkes EİCMA'dan bir haber. Her arıyor ama gidip de çeken yok. Nerdesin be Altın Kalpli Adam...
    uzaaklardann bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Rahmetli Barkın abinin motosiklet dünyasına olan katkıları şimdi daha iyi anlaşılıyor.

Eicma zamanları heyecanla aea’nın videolarını beklerdim.Nerde ne çıkmış,hangi modele ek ne yapılmış,nereleri iyileştirilmiş,Türkiye’ye gelecek mi,fiyat ne olur,Kim fabrikayı nereye taşımış,parçaları nerde üretmeye başlamış,Kaliperler brembomu abiiii!!!!! Allah yerini cennet eylesin.

Bu adam yüzünden,ben dahil,motosiklete heves edip motor alan 30’a yakın adam sayarım çevremde.Düşünün işte adamın katkısını...

Allah günahlarını affetsin.

Sende güle güle git,kazasız belasız gel kardeşim.Bekliyoruz videolarını
    korayuzuner1, uzaaklardann ve Mamba09 bunu beğendiler.

uzaaklardann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverley 250 s + Honda Rebel Bobber + BMW R1200R
    Umarım BMW standını boş geçmezsin zira orası bayaa şenlikli olacak gibi. Yeni F 850/ 750 yi bize gösterirsen sevinirim. Ayrıca bi yolun düşerse bence custom standlarına da bir uğra

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Videolar resimler nerede kaldim mirim!

Motosikleti
    Maalesef fuarda paylaşım ve çekim yapmak adına olan beklentilerimi gerçekleştiremedim. Çekim yapabilmek için basın lansman günlerinde katılmak lazımmış, o kadar kalabalıkti ki bizim fuar yanında halt yemiş dersem sanırım anlaşılır. Alan aşırı büyük 3 günde yetiştiremedim hakkıyla gezme işini full 4 gün yapmak gerekiyormuş onuda öğrenmiş olduk Bu arada tabi yanlış anlaşılmasın ben oraya ürün bakmaya ve pazarlamaya gittiğim için yetişmedi, yani sadece bakıp gezmek niyetinde olan birisi yetiştirir ancak ben oraya turistik değil ticari amaçlı gittiğim için ikisi bir arada olmadı.

Elimde fotoğraflar ve bir kaç kısa video mevcut onları toparlayıp burada yayınlamaya çalışacağım bu hafta. Genel bir fuara nasıl gidilir, maliyetler ne düzeyde bilgilendirmesi de yaparım gitmek isteyenler için.
    korayuzuner1 bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BMW HP4

Kawasaki H2 SX

Z1000 R

KTM Duke 125/200/250

biraz şirin bi tip olsam kendimde çıkıp anlatırdım ama maalesef Allah vermemiş.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Keyifli olmuştur umarım. 2016'da gittim ben, ulan bu fuar işini çıkaranın allah belasını versin diye diye çıkmıştım. =) Çok patırtılı iş ya.

Motosikleti
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli olmuştur umarım. 2016'da gittim ben, ulan bu fuar işini çıkaranın allah belasını versin diye diye çıkmıştım. =) Çok patırtılı iş ya.
    Haha aynen öyle valla. Keyifli olan yönlerde vardı, saçma sapan şeylerde oldu. Ancak gördüğüm kadarıyla fuarcılık yıldan yıla ölüyor teknoloji karşısında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW HP4 https://www.youtube.com/watch?v=IFT8vQgJ_ho

Kawasaki H2 SX https://www.youtube.com/watch?v=VzGRKbib1cM

Z1000 R https://www.youtube.com/watch?v=klmu3Bzfs1s

KTM Duke 125/200/250 https://www.youtube.com/watch?v=lsr8DLwIv9o

biraz şirin bi tip olsam kendimde çıkıp anlatırdım ama maalesef Allah vermemiş.
    Valla bu boşluğu bulup çekebildiysen helal olsun :D. Basın lansmanındamıydın ? Ben Cumartesi itibarıyla standlara adım atmakta zorlandım, zor bela bir kaç fotoğraf çekebildim... Cuma günü bir ihtimal yapılabilirdi ancak önceliğim bunlar değildi...

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk gün saat 12'ye kadar sadece basın mensupları girebildi, ilk gün ve ikinci gün dealer day olduğu için daha sakindi, ben ikinci ve üçüncü gün girdim.
    üçüncü gün kıyameti kalabalık vardı. italyanlar zaten bizim azcık daha medeni halimiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Yamaha R1M

BMW c650 Sport

BMW F750 GS

BMW f850 GS

zaman buldukça çektiklerimi yüklerim siteye. Bir dünya resim de var gerçi
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha aynen öyle valla. Keyifli olan yönlerde vardı, saçma sapan şeylerde oldu. Ancak gördüğüm kadarıyla fuarcılık yıldan yıla ölüyor teknoloji karşısında.
    Kesinlikle öyle. Geçenlerde arkadaşlar arasında "EICMA ne ulan" dedim, Dünya'nın en büyük motosiklet fuarına laf ediyorsun dediler. =)
    Ya doğru büyük fuar da, fuar ne? İstanbul'dakine ucuza bişey bulursam alırım diye giderim heralde seneye de, EICMA'ya bir daha olur da denk gelirse giderim diyeceğim ama nesi denk gelecek? :D Geçen sene baya bir ekipman dizeceğim ucuza kapatırım kafası ile gitmiştim, mont ve interkomu süper fiyatlara aldım yalan yok; ama mesele kask biraz girdi :D
    Keyifli anların elbette oluyor, ama hakkaten hele de tayfa bize çok benzeyen İtalyanlar olunca dayanılmaz oluyor çoğu zaman. WD40 mı ne dağıtan bir abla vardı iddialı dekolteyle, ne oluyor lan burada diye anlayabilmem 10dk falan sürdü, öyle bir kalabalık =)

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle öyle. Geçenlerde arkadaşlar arasında "EICMA ne ulan" dedim, Dünya'nın en büyük motosiklet fuarına laf ediyorsun dediler. =)
    Ya doğru büyük fuar da, fuar ne? İstanbul'dakine ucuza bişey bulursam alırım diye giderim heralde seneye de, EICMA'ya bir daha olur da denk gelirse giderim diyeceğim ama nesi denk gelecek? :D Geçen sene baya bir ekipman dizeceğim ucuza kapatırım kafası ile gitmiştim, mont ve interkomu süper fiyatlara aldım yalan yok; ama mesele kask biraz girdi :D
    Keyifli anların elbette oluyor, ama hakkaten hele de tayfa bize çok benzeyen İtalyanlar olunca dayanılmaz oluyor çoğu zaman. WD40 mı ne dağıtan bir abla vardı iddialı dekolteyle, ne oluyor lan burada diye anlayabilmem 10dk falan sürdü, öyle bir kalabalık =)
    fuarın amacını fakir olduğun için yanlış idrak etmişsin , etmişiz.
    fuar ucuza malzeme alma yeri değildir. alacağın malzemeyi görme ve deneyimleme yeridir. birçok motosiklet arasından seçim yapman gerekiyor mesela , gidersın fuarda sıcağı sıcağına bir ona bakarsın bir buna , binersin ve karşılaştırırsın. Amaç müşteri ile tüm sektörü bir noktada buluşturmak.

bizde fuar = "ucuza motul yağ aldım abi hihhihhi."

bu değil yani.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarın amacını fakir olduğun için yanlış idrak etmişsin , etmişiz.
    fuar ucuza malzeme alma yeri değildir. alacağın malzemeyi görme ve deneyimleme yeridir. birçok motosiklet arasından seçim yapman gerekiyor mesela , gidersın fuarda sıcağı sıcağına bir ona bakarsın bir buna , binersin ve karşılaştırırsın. Amaç müşteri ile tüm sektörü bir noktada buluşturmak.

bizde fuar = "ucuza motul yağ aldım abi hihhihhi."

bu değil yani.

Yok fuarın amacıyla ilgili bir sıkıntım yok; benim amacım bişey alacaksam ucuza almak, zira yapabileceğim başka bişey yok.O tantananın kalabalığın içinde almak istediğim motoru seçmek bakmak falan yapamayacağım işler, bişey anlamam yani. Kalabalık bunaltıyor beni, bizim fuarda bile bunalttı, EICMA'da arada cidden sinirlerim bozuldu.
    Zaten genelde motorun başında manken munken oluyor, bişey sormak istediğinde gönderdikleri kişi de gerçek hayatta motosiklet sürmek dışında bir artısı olmayan başka bir erkek manken oluyor falan. =) Fuarda kimsenin gerçek bir fayda çıkarabileceğini sanmıyorum ben, ucuza bir şey almak dışında. Ha Türkiye'de 3 tane gelecek bir motor vardır orda bağlarsın falan extreme durumlar başka tabi.
    Bu arada motul pahalıydı fuarda ahahuaha

Motosikleti
    Sözümü tam olarak tutamadım ancak izlenebilir olarak çektiğim 2 video var onları atayım bari . Resimleride yükleyip bir arada onları atarım :D.

korayuzuner1 ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)