Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor krikosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Arkadaslar internette gezinirken uygun fiyata motor krikosu buldum.Almak istiyorum ama deger mi?Acaba bundan kullanan var midir?
    Ne kadar saglam ve kullanisli?
    [IMG][/IMG]
    https://www.youtube.com/watch?v=0hIWPK98n48&t=76s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkçası daha önce hiç kullanmadım ama sesli düşünüyorum: motoru dümdüz konumlandırmaya imkan sağlamıyor ise lift almak daha mantıklı.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Motoru böyle kaldırıp üstünde eeeeeen tek teker yapıyorum eeeeeeen mi diyecen ? kullanım amacı ne bunun ?

Motosikleti
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası daha önce hiç kullanmadım ama sesli düşünüyorum: motoru dümdüz konumlandırmaya imkan sağlamıyor ise lift almak daha mantıklı.
    motoru duz olara ta kaldiriyor.Resimin altinda ki linkte video var

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru böyle kaldırıp üstünde eeeeeen tek teker yapıyorum eeeeeeen mi diyecen ? kullanım amacı ne bunun ?
    Resimin altindaki linkte klip var.izlersen kullanim amacinin ne oldugunu gorursun.
    valeros46 bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru duz olara ta kaldiriyor.Resimin altinda ki linkte video var

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Resimin altindaki linkte klip var.izlersen kullanim amacinin ne oldugunu gorursun.
    Vidyoya baktım. Tamirci değilsen hala çok gereksiz bir alet.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vıdeoyu ızledım alet super bırsey tabı bakımını mekanıgını ben hallederım dıyen adam için. eger kı bakımlarını kendın halledıyorsan işine yarar yoksa sadece kış mevsımın de makınayı askıya alıp lastıklerın yerle temasını kesecegın bı arkadas olur kendısı .

Motosikleti
    Vidyoya baktım. Tamirci değilsen hala çok gereksiz bir alet.
    Bakimlarimi ve ufak tefek agrizlari kendim hallediyorum.Ha bunu kullanmayi gerektirecek kadar bir agrizayi gideremem ama yag degisimi vs isimi kolaylastiracagina inaniyorum.Motoru senede yalnizca 1 ay kullanabiliyorum,kalan 11 ay bu sekilde askiya alacagim.Ayrica garajin icinde istedigim koseye rahatca cekebilme imkanim olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vıdeoyu ızledım alet super bırsey tabı bakımını mekanıgını ben hallederım dıyen adam için. eger kı bakımlarını kendın halledıyorsan işine yarar yoksa sadece kış mevsımın de makınayı askıya alıp lastıklerın yerle temasını kesecegın bı arkadas olur kendısı .
    yenisi 500 euro ben sifir ayarinda cikma buldum 180 euroya anlastik.Bakalim bu hafta gidip alirim heralde

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakimlarimi ve ufak tefek agrizlari kendim hallediyorum.Ha bunu kullanmayi gerektirecek kadar bir agrizayi gideremem ama yag degisimi vs isimi kolaylastiracagina inaniyorum.Motoru senede yalnizca 1 ay kullanabiliyorum,kalan 11 ay bu sekilde askiya alacagim.Ayrica garajin icinde istedigim koseye rahatca cekebilme imkanim olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

yenisi 500 euro ben sifir ayarinda cikma buldum 180 euroya anlastik.Bakalim bu hafta gidip alirim heralde
    11 ay yatıştaysa fiyatıda sana uygun geliyorsa olabilir.

Motosikleti
    11 ay yatıştaysa fiyatıda sana uygun geliyorsa olabilir.
    Maglesef yalnizca yaz tatilinde kullanma sansim oluyor.Fiyati bana uygun geldi.

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Yalnız 11 ay boyunca yükteyken kriko aynı seviyede kalmayacagını düsünüyorum.Gitgide kaldırdıgın sevıyeden asagı ınecektır.11 ay sonra bır bakarsın motor yerde ve kotu olur.Kısa işler için guzel ama 11 ay boyunca diyorsanız ıkı tekerıde sehpaya almak daha mantıklı.araclarda da boyle yapıyorlar cunku.Ama güzel bir kriko.Motorla uğrasmasını sevenler için ideal.

Motosikleti
    Alıntı yeditepely adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız 11 ay boyunca yükteyken kriko aynı seviyede kalmayacagını düsünüyorum.Gitgide kaldırdıgın sevıyeden asagı ınecektır.11 ay sonra bır bakarsın motor yerde ve kotu olur.Kısa işler için guzel ama 11 ay boyunca diyorsanız ıkı tekerıde sehpaya almak daha mantıklı.araclarda da boyle yapıyorlar cunku.Ama güzel bir kriko.Motorla uğrasmasını sevenler için ideal.
    evet bunu bende dusunmustum ama guvenlik kilidi var.klipte de gosteruyor zaten.Belki beni pinpirikli sanicaksiniz ama ben garajimda herseyin olmasini isterim.Yani acikcasi olmazsa olmaz degil bu alet biliyorum ama merak iste..
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)