Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düşük bütçeye 2. El mi?0 çinli mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Öncelikle herkese iyi forumlar.Yaşım 20.Küçüklükten beridir motor merakım hep oldu, yakın çevremdeki abilerim sayesinde) 18 de a2mi aldım ama motorsiklet alamadım.Üniye gideceğimden ötürü.Şimdi maks 7000 lira bütçem var.Cross,Enduro, Chopper öncelikli olmak üzere hem kullanmış memnun kalmış, hemde önerebileceğiniz motor tavsiyelerinizi bekliyorum Not:boyum-189 kilom-87

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR500R
    Alıntı Horaraki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese iyi forumlar.Yaşım 20.Küçüklükten beridir motor merakım hep oldu, yakın çevremdeki abilerim sayesinde) 18 de a2mi aldım ama motorsiklet alamadım.Üniye gideceğimden ötürü.Şimdi maks 7000 lira bütçem var.Cross,Enduro, Chopper öncelikli olmak üzere hem kullanmış memnun kalmış, hemde önerebileceğiniz motor tavsiyelerinizi bekliyorum Not:boyum-189 kilom-87
    Ortalama seninle aynı ölçülere sahibim. Bi +10 kilom var sadece. Bahsettiğin fiyatlara, ülkemizdeki son zamanlardaki gerekli(!) zamları da göz önüne alırsak, Ben CBF ya da YBR derdim. Neden? Çalışıyor musun bilmiyorum. Ama çalışmıyorsan işler biraz tatavalı. Şimdi elindeki 7000TL ye gidip dibine akdar motor alırsan ekipman ne olacak? Hali hazırda ortalama nitelikle kask+ceket+eldiven zaten 1000 lira tutuyor. E daha bu motorun sigortası var. Üzerine benzin parası var. Hani motoru alırsın ama 1 ay daha yatar aksi halde. tüm bunları hesaplaman gerekiyor. YOk abi benim herşeyim tam sadece motor lazım diyorsan, git yine CBF ya da YBR al. Bahsettiğim motorlar rüştünü ispat etmişler zaten, kullanması da bakması da gitmesi de sürmeside kolay motorlar. Şekil şukul arama, kaldı ki zaten motorla kız tavlamak pek mümkün olmuyor. Fİlmlerde olur o

2. El motor riskli iş arkadaş, 0 km çinli de öyle.

Eğer 2. El alacaksan ya bildiğin (tanıdığının yahut referansli) motoru alacaksin yahut iyi bir ekspertiz yaptiracaksin. Bunlar yok dersen ben bu ortamda 2. El almanı önermem.

Çinli alacaksan da karar verdiğin motoru forumlarda ve facebook gruplarında araştır, kendini kanıtlamış motorlardan al derim.

2.el çinli :AS:D:ASD
    Ben işe git gel çinli aldım gayet memnunum az yakıyor az kaçıyor . İlerde konfor ararsam japon alırım şuanda işimi görüyor çinli

2. elllllllll

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)