Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Suzuki V-Strom 250 Fiyatı Belli Oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim suzuki fiyatları açıklamış demişsin, yalandan açılmış başlık bu tekrar söylüyorum. Suzukide çalışan arkadaşının yaptığıda suç ve yanlış olduğunu belirtmek isterim. Fiyatlar resmiyete dökülmeden tüm söylenenler yalan yanlış olacaktır. Suzuki tarafından yapılan resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Çalışan bir arkadaşımdan duydum dersiniz o ayrı..
    Motosikletler bayilere dağıtılmaya başlanmış. 1-2 sonra, Suzuki web sitesine fiyatı koymamış olsa bile satılmaya başlanacak. Bu durumda Suzuki web sitesinde açıklama yapmadı diye bayiler "kusura bakmayın, resmi açıklama yok" mu diyecek? Verdiğim bilgi motorun satış fiyatı. Alış fiyatı veya Suzuki'nin maliyeti gibi şirket içi bir bilgi değil. Resmiyete dökülmek = web sitesinde yayınlanmak demek mi? Adamlar bütün bayilerine fiyatları göndermişler, daha nasıl bir resmiyet lazım, mesela KHK çıkarsınlar mı bu konuyla ilgili.

Çalışan arkadaşımdan duydum diye dün akşam soran bir arkadaşa cevap yazdım. Yazılanları okumuyorsun galiba?
    acemi27 ve hyanax100 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı jfip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletler bayilere dağıtılmaya başlanmış. 1-2 sonra, Suzuki web sitesine fiyatı koymamış olsa bile satılmaya başlanacak. Bu durumda Suzuki web sitesinde açıklama yapmadı diye bayiler "kusura bakmayın, resmi açıklama yok" mu diyecek? Verdiğim bilgi motorun satış fiyatı. Alış fiyatı veya Suzuki'nin maliyeti gibi şirket içi bir bilgi değil. Resmiyete dökülmek = web sitesinde yayınlanmak demek mi? Adamlar bütün bayilerine fiyatları göndermişler, daha nasıl bir resmiyet lazım, mesela KHK çıkarsınlar mı bu konuyla ilgili.

Çalışan arkadaşımdan duydum diye dün akşam soran bir arkadaşa cevap yazdım. Yazılanları okumuyorsun galiba?
    12 yaşında mısın sen ?

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çantalı 28bin'den aşağı olmaz diye tahmin etmiştim. Biraz aşağıda kalmışım.

12 yaşında mısın sen ?
    Yok, 13 yaşındayım. Uzun süredir bir çok insanın beklediği bir fiyatı yazıyorum, sonuç, yalandan başlık açma ile itham edilme.

Ne diyeyim, hayat bu bakış açısıyla çok zor olsa gerek. Allah yardımcın olsun.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Yok, 13 yaşındayım. Uzun süredir bir çok insanın beklediği bir fiyatı yazıyorum, sonuç, yalandan başlık açma ile itham edilme.

Ne diyeyim, hayat bu bakış açısıyla çok zor olsa gerek. Allah yardımcın olsun.
    saol canım benim sende bu sayede doğru içerik girmeyi öğrenmiş oldun ( suzuki ve suzukide çalışan arkadaş kavramını ayırmayı ) hadi kal sağlıcakla

Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalı 28bin'den aşağı olmaz diye tahmin etmiştim. Biraz aşağıda kalmışım.
    Lansman fiyatından sonra 28000'e dayanır. Bir de motorlar tam olarak ne zaman ithal edildi bilemiyoruz, örneğin 15-20 gün önce geldiyse euro 4,30 civarındaydı, bugün 4,45, bir sonraki ithalattaki euro kuruna göre dediğin fiyat öyle çok da imkansız değil.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Sitelerdeki resmi acıklamalar zaten geç geliyor, Kymco mesela. Bayilerde motoru var ama sitesinde yok, hatta Sitesinde olan modeller, 2 sene önce kalkmış bile..

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VStrom'un gelişi gene Benelli TRK502'ye yaradı yani.

Fotoğraflara da aldanmayın, çantalar ve elcik koruma opsiyonel. Lastikler de dandiktir kesin.
    Şurada da 70mph(115km/saat)'dan sonra öldüğünü söylemişler: https://www.bennetts.co.uk/bikesocia...ide-and-review

İlginç bir alet.
    Yeni GSX250R' de öyle hiç gitmiyor.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitelerdeki resmi acıklamalar zaten geç geliyor, Kymco mesela. Bayilerde motoru var ama sitesinde yok, hatta Sitesinde olan modeller, 2 sene önce kalkmış bile..
    Öyledir tabi birbirini tutacak diye birşey yok. Sadece siteyle ilgili değil suzuki türkiyede ne sosyal medya yada sitesinde bir haber çıkmamış. Açıklamayı suzuki yapmış denilince başlığın yalan yanlış (bu bir insana yalancı demek olmadığını 13 yaşından büyük olsa anlardı arkadaş) olduğunu belirttim. Kaynak belirtirseniz sağlıklı olur dedim. Arkadaş egosuna yenik düşüp ısrarla konuyu farklı bir noktaya çeksede vstrom için almak için gerek suzukiye gerek bayiye adını ilk sırada yazdıran ve sıra bekleyen biri olarak konunun içine balıklama atladım. Demekki suzuki motor satmak istemiyor böyle fiyata tepkiyi ölçüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Bu arada şimdi suzuki türkiyeden mail geldi ilk gelen dl250 yi alıyorum hayırlısıyla Fiyat kesinleşmiş 25.450

Öyledir tabi birbirini tutacak diye birşey yok. Sadece siteyle ilgili değil suzuki türkiyede ne sosyal medya yada sitesinde bir haber çıkmamış. Açıklamayı suzuki yapmış denilince başlığın yalan yanlış (bu bir insana yalancı demek olmadığını 13 yaşından büyük olsa anlardı arkadaş) olduğunu belirttim. Kaynak belirtirseniz sağlıklı olur dedim. Arkadaş egosuna yenik düşüp ısrarla konuyu farklı bir noktaya çeksede vstrom için almak için gerek suzukiye gerek bayiye adını ilk sırada yazdıran ve sıra bekleyen biri olarak konunun içine balıklama atladım.
    Usta, derdimi anlatamıyorum galiba. Suzuki, bayilerine mail göndermiş, satış fiyatları bu diye. Benim fiyatı öğrendiğim yer, resmi bir Suzuki bayisi. Kaynağı belirttim. Sen adını yazdırdığın bayiyi aradın mı? Fiyatlar belli olmuş, doğru mu diye sordun mu? Bir sor, öyle konuşalım istersen. Tutturmuşsun resmi diye. Suzuki bayisi diyorum, daha nasıl bir resmiyet istiyorsun? Amma uzattın ha.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:36 ----------

Usta, derdimi anlatamıyorum galiba. Suzuki, bayilerine mail göndermiş, satış fiyatları bu diye. Benim fiyatı öğrendiğim yer, resmi bir Suzuki bayisi. Kaynağı belirttim. Sen adını yazdırdığın bayiyi aradın mı? Fiyatlar belli olmuş, doğru mu diye sordun mu? Bir sor, öyle konuşalım istersen. Tutturmuşsun resmi diye. Suzuki bayisi diyorum, daha nasıl bir resmiyet istiyorsun? Amma uzattın ha.
    Şimdi mesajına kendin ekleme yapmışsın. Bir özür bekliyorum artık.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Biraz önce Suzuki bayisinden aradılar. İlgilendiğimi söyleyip telefonumu bırakmıştım.
    Fiyatlar doğru, geçici olarak 25 civarında. Artık bu motorla ilgilenmediğim için detay sormadım.

escape0813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125, Yamaha Cripton, Honda CBR 250 R
    10 daha koy, 650 V-strom al

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı escape0813 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 daha koy, 650 V-strom al
    20 yazmalıydın :D

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660

Bunu buraya bırakır, kaçarım.
    Bence jfip bir özürü hak ediyor.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Suzuki'nin sitesinde fiyatlar açıklanmış

http://motosiklet.suzuki.com.tr/fiyat-listesi.aspx

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Adam hakliymis bosuna yuklendiniz resmi sitede de yaziyor

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam hakliymis bosuna yuklendiniz resmi sitede de yaziyor
    Ağlasın Benim ona yüklendiğim tek nokta fiyatları suzuki açıklamış demesiydi. Arkadaşından duymuş. Herkes arkadaşından duyduğunu buraya yazacak olsa zaten çok eğlenceli bir hale gelir burası. Ben yarın öğleden sonra motosikleti teslim alacağım ilk izlenimlerimi ve fotoğraflarını paylaşırım.

Çok yüklenmeyin. Arkadaşta ciddi algı sorunu var. Suzuki, bayisine e-posta atıp fiyatı bildirmiş diyorum, hala Suzuki açıklamış demeseydi diyor. Bayiye o e-posta vahiy olarak indi sanıyor herhalde. Salın meczubu, kendi halinde eğlensin.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Çok yüklenmeyin. Arkadaşta ciddi algı sorunu var. Suzuki, bayisine e-posta atıp fiyatı bildirmiş diyorum, hala Suzuki açıklamış demeseydi diyor. Bayiye o e-posta vahiy olarak indi sanıyor herhalde. Salın meczubu, kendi halinde eğlensin.
    nediyosun velet konuşma yukarda zaten hala neyin egosu bu ?

nediyosun velet konuşma yukarda zaten hala neyin egosu bu ?
    Bak, senin için Mark Twain ne demiş:

“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”

Ne yazdığını anlayabilirsen zaten haklısın der konuyu kapatırsın. Eğer sadece ben değil, başka birileri de özür dilemen gerektiğini söylüyorsa demek ki ortada seninle ilgili problem var.

Ha bu arada, bu mesajdan itibaren seni engelliyorum. Yazdıklarını görmeyeceğim ne yazık ki.

Öptüm. KİB. Bye.
    nazım19 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)