Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Held Hoover ve 4Riders Breeze yazlık bot nasıldır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 500
    İyi akşamlar, fiyatları nispeten daha uygun olduğu için dikkatimi çekti. 4Riders Breeze yazlık bot ve Held Hoover pantolon hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    4riders yazlık botu kullanıyorum 320tlye aldım. Yazın hareket halinde değil isen yakıyor. Sürat artınca hava geliyor serinliyorsun. Kışın da sürat artınca üşüyorsun kalın çorap ile giyiyorum. Geçen hafta kaza yaptım, ayağım motosikletin altında kaldı. Kırık çatlak yok, deride herhangi bir yerde soyulma falan da yok sadece ezilmeden dolayı ağrı oldu. Korumalarının iyi olduğunu söyleyebilirim. Diğer botlara kıyasla oldukça ucuz kalıyor.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4riders yazlık botu kullanıyorum 320tlye aldım. Yazın hareket halinde değil isen yakıyor. Sürat artınca hava geliyor serinliyorsun. Kışın da sürat artınca üşüyorsun kalın çorap ile giyiyorum. Geçen hafta kaza yaptım, ayağım motosikletin altında kaldı. Kırık çatlak yok, deride herhangi bir yerde soyulma falan da yok sadece ezilmeden dolayı ağrı oldu. Korumalarının iyi olduğunu söyleyebilirim. Diğer botlara kıyasla oldukça ucuz kalıyor.
    Fiyatı uygun geldiği için bütçemede tam oturdu o yüzden bunu düşündüm bende, hiç olmamasından iyidir en azından. Geçmiş olsun hocam bu arada. O zaman bunu listeme ekliyorum.

Pantolonuda merak ediyorum çünkü pantolon kaza anında sıyrılmasın diye ayak altına bağlanan bir şey o güzel düşünülmüş. Ama kalitesi nasıl bilmiyorum, standart bir pantolon fiyatında zaten buna iyi yorumlar gelmezse rider denim düşünüyorum zaten. Yorum için teşekkürler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bende yeni aldım Hoover'ı.Daha motor üstünde deneme şansım olmadı ama normal pantolondan ayırt etmek zor.Kalça ve diz koruması içinde geliyor.Tech90 imalatı sanırım üstünde etiketleri falan var.Tech90'ın 300 Tl'lik bi pantolonu var onu da alabilirsin arada çok bi kalite farkı yoktur diye düşünüyorum.Bu arada siyah olanın bedeni yarım beden daha darmış demişlerdi bana bilgin olsun.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yeni aldım Hoover'ı.Daha motor üstünde deneme şansım olmadı ama normal pantolondan ayırt etmek zor.Kalça ve diz koruması içinde geliyor.Tech90 imalatı sanırım üstünde etiketleri falan var.Tech90'ın 300 Tl'lik bi pantolonu var onu da alabilirsin arada çok bi kalite farkı yoktur diye düşünüyorum.Bu arada siyah olanın bedeni yarım beden daha darmış demişlerdi bana bilgin olsun.
    Dar olması açısından daha iyi oturur en azından vücuda. Sanırsam bu 2 ürünüde alacağım gitmişken. Fiyatları zaten uygun.
    Teşekkürler herkese.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)