Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlginç ve yanlış yapılan ürün tanıtımları ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Sırf youtube video yüklemek için yanlış bilgilerle anlatılan ürün tanıtım videoları!!! Anlatımı yapan kişi elinde tanıttığı ürünün ismini bile bilmeden ürünü tanıtıp en son aa bu ürünün ismi neydi diye etiketine bakması çok ilginç geldi bana. Müşteri olarak üründen soğudum resmen. Kalça koruması var diyor fakat pantolonda kalça koruması yok. Kevlar bir destek yok diyor.. Pantolonun diz kaçla ve ön tarafında kevlar kumaş var. Çok zorda değil ürünün üzerindeki kartta ve revitin kendi sitesinde yazıyor bu bilgiler ...Ürünü incelemeden yapılan bu şekilde yalan yanlış videolar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ben çok yanlış buluyorum. Ekipmandan anlamayan ve pantolonları bilmeyen birini çok yanlış yönlendirebilecek düzeyde ?

https://www.youtube.com/watch?v=t9jZ0HhXLMw
    frankestayn1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bişeyler söyleyeyim de bitsin havasında zaten

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişeyler söyleyeyim de bitsin havasında zaten
    yani ben şahsen yapılan işe anlam veremedim. Amaç nedir onuda anlamış değilim.. Mantık olarak elindeki ürünün satışı artırılmak için yapılması gerekiyor ama bunu izleyen adam bidaha pantolon almaz :d

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ben de hani isminden hepimizin çokca bahsettiği o satış sitesindeki özellikle araç sahiplerinin yanlış bilgiler verdiği haberlere gülüyorum . Adam yazmış xt 600
    fiatı atıyorum 7000 lira 4 silindir gibi . Ulan hıyar 600 cc yi görünce mutlaka
    çok silindirlidir diyemi ďüşündün insan hiç bir şey bilmiyorsa ruhsatına bir bakar. Xt 600 ü örnek olarak yazdım. Ya da tnt 250 tek silindir diye yazmış.
    Ne diyelim cehalet zor zenaat. Selamlar.

Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    Ben buradan kask almıştım internet üzerinden. XXl heryerde bulunmuyor diye mecbur kaldık.Bekle bekle gelmiyor.Aradım işte elimizde yok depodan alıcaz bekleyin.Birde xl göndersek diyorlar.Oldu ben kafamı küçülteyim siz elinizdekini satın diye.3 haftada anca alabildik kaskı elimize.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Sercan_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben buradan kask almıştım internet üzerinden. XXl heryerde bulunmuyor diye mecbur kaldık.Bekle bekle gelmiyor.Aradım işte elimizde yok depodan alıcaz bekleyin.Birde xl göndersek diyorlar.Oldu ben kafamı küçülteyim siz elinizdekini satın diye.3 haftada anca alabildik kaskı elimize.
    en güzel cevabı bu videolara yorum yaparak verebiliriz diye düşünüyorum Bi çeki düzen verilmeli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)