Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ölsünler Arabam Daha Değerli

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    E-5 otoyolu Merter Mevkii'nde meydana gelen kazada, aracına çarparak kanlar içinde yere yığılan motosikletli şahıslara yardım etmek yerine, tepki göstererek, "Öldüreceğim onları şimdi. Aracıma endi çocuğumdan daha iyi bakıyordum" dedi.

* E-5 Otoyolu Merter Mevkii'nde meydana gelen kazada, "Kasap et derdinde koyun can derdinde" atasözünü tam manasıyla anlatan bir kaza yaşandı. Motosiklete kasksız binen iki kişi E-5 Otoyolu'nda bir araca arkadan hızla çarptı. Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen iki kişi kanlar içinde yere yığılırken, çarptıkları aracın sürücüsü araçtan hızla indi. Vatandaşlar yaralıların yardımına koşarken, sürücü ise şahıslara yardım etmek yerine şahıslara tepki gösterdi. Yerde yaralılar inlerken, sürücü bağırmaya başladı. Şahıs, "Öldüreceğim onları şimdi. Ben aracıma kendi çocuğumdan daha iyi bakıyorum. Kusura bakma ama kendi geldi vurdu. Ölsün. Sopayı alıp ben öldüreceğim şimdi. 10 bin lira masraf yaptım ben buna. Eşimin kolumdan bilezik söktüm. Bu arabayı yarın satacaktım" diyerek küfürler savurdu. Diğer sürücüler şahsı bu şekilde konuşmaması için uyarsa da şahsın şahıslara tepkisi devam etti.

* Öte yandan, motosiklette bulunan iki kişinin alkollü olduğu iddia edilirken, yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sosyal medyada yayılan görüntüye birçok yorum yapıldı.

@milliyet

Özet:

Motor surucusu ve artcisi alkolluymus
    Kasklari yokmus
    E5te araca arkadan carpmislar
    Motordakiler yabanci uyrukluymus(muhtemelen suriyeli)
    Adam arabasini tamda yarin satacakmis.

Mevzu bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    arabayi merak ettim

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Gordugum kadariyla sahin

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Sanayide bi işyerindeyim. Mehmet usta pc ekranına baka baka sövüyor. Noldu dedim bende izledim. Bu şahinciye sövüyormuş. Sonra bende sövdüm o nası bi düşünce öyle. Tampon kırıldı diye adama ölsün denir mi
    bursalıali bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    kuş türü araba kullanan kaç tane adam var ki ?
    Varsa haber versin uyarı atışı yapıyorum.
    jimi_hendrix ve efendy06 bunu beğendiler.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuş türü araba kullanan kaç tane adam var ki ?
    Varsa haber versin uyarı atışı yapıyorum.
    Gerçekten severek ve kimseyi rahatsız etmeden o seri araçları kullanan insanlar da tanıyorum. Ama çoğunluğu maalesef problemli. Yine de genelleme yapmak özellikle biz motosiklet sürücüleri için yanlış diye düşünüyorum. Hele ki aramızdaki “sol ayna bükücü”ler sağolsun, yeterince kötü bir izlenimi hep birlikte kucaklamak zorunda kalıyorken.

Olaya gelecek olursak, iki ucu *** değnek gibi biraz.
    MrMud ve abdullah_03 bunu beğendiler.

kaza olmuş okumadım bilmiyorum kim suçlu ama ne olursa olsun gebersin demek olmaz. Modifiyeli şahinlerden özel olarak nefret ediyorum kullanan kekoların tamamiyle oksijen israfı olduğunu düşünüyorum.

Motosikleti
    gsr 600
    haberin videosunu izledim şimdi. ' yarın 25 milyara satacaktım bunu dedi '

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar video bu buyrun;
    3:32 ye sarın.

şaka gibi. kıçık kırış tofaş'ı insandan daha önemli... şaka gibi. bu ülkede yaşamak istemiyor insan, insan canı maldan daha kıymetsiz.
    frankestayn1 ve matrax33 bunu beğendiler.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Kaç para lan bir plastik şahin tamponu?

O arabanın masrafı 100 lira bile değildir. Bu kadar küfür etmeye değmez.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasreddin Hoca’ nın evine gece hırsız girer, evde ne var ne yok götürür. Sabahleyin komşuları toplanır, Hocaya sorular ile yüklenirler.*

- Hocam kapıyı açık mı bıraktın yoksa?

- Hocam şu eski pencereleri değiştir diye sana kaç defa söyledik.

- Bir köpek alsaydın, böyle olur muydu?

- Hocam o kadar sesi duymayacak kadar nasıl derin uyudun?

Nihayet Hoca dayanamaz ve* “Yahu tamam, iyi güzel de kabahatin tümü benim mi? Hırsızın hiç mi suçu yok?” der.

İki tane sarhoş bodoslama bindirmişler.
    fatih.met ve logaritma bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı bindiregandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasreddin Hoca’ nın evine gece hırsız girer, evde ne var ne yok götürür. Sabahleyin komşuları toplanır, Hocaya sorular ile yüklenirler.*

- Hocam kapıyı açık mı bıraktın yoksa?

- Hocam şu eski pencereleri değiştir diye sana kaç defa söyledik.

- Bir köpek alsaydın, böyle olur muydu?

- Hocam o kadar sesi duymayacak kadar nasıl derin uyudun?

Nihayet Hoca dayanamaz ve* “Yahu tamam, iyi güzel de kabahatin tümü benim mi? Hırsızın hiç mi suçu yok?” der.

İki tane sarhoş bodoslama bindirmişler.
    3 seneyi geçti motor sürüyorum ve bu konuda bende sizin gibi düşünüyorum. duran trafikte arabaların yanından neredeyse yürüme hızında geçerim çünkü kimin ne yapacağı belli olmaz. büyükçekmecede ana yola bağlantıda her seferinde tali yoldan çıkana yol veririm, belki birileri insanlık öğrenir. lanet olası yolda ilk önce ben gitmesem de olur sorun değil.

ben bu derece önlem alıyorum çünkü hataya yer yok, bir kaza yapsam masrafımı kim karşılayacak? sonuçlarına katlanamam o yüzden gerektiği gibi kullanıyorum. hatta karanlıkta yolda isem gündüze göre daha fazla dikkatli ve yavaş sürüyorum çünkü geceleyin tespit olayı daha zor oluyor.

motorcular yok yere ziyan vermişler ve ben taksicinin yerinde olsam bu derece tepki göstermezdim fakat "iyi mi böyle? adam gibi kullanamıyorsanız şu b.k yiyeni o zaman kullanmayın kardeşim" derdim.

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu alkollü hak verilecek yani yok.
    Araba sahibi yerine koydugumda kendimi empati yaptığımda, tüm varımı yoğumu harcadığım tek mal varlığım birikimim olan eşyaya , sarhoş bi o...çocuğu çarparsa bende gebersin derim...
    Alkol alıp motora biniyosa benim malım, o "malın" hayatından daha değerlidir.
    Gebersin it oğlu it, alkol alıp motor üstüne bindiyse gebersin, birde benim hayatımı kararttiysa gebersin.
    hahaha :D aaaaa allahım, kopardın beni :D

evet, bizim gibi düşünen insanlar çok oldukça sorunlar daha az olur çünkü bizim gayemiz "insan hakları" değil, "hakkı hak eden insan hakları" hastalıklı insanlar yani insanlık için zararlı insanlar yok olsun.

bu iyi ile kötünün savaşıdır bir nevi ve hiç bitmeyecek.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    - Alkollü motosiklet kullanmak.
    - Acı içinde kıvranan birine yardım etmek yerine ölsün demek.

Yukarıdaki satırları rahatlıkla çoğaltabiliriz...

Nooluyo yahu! Öldükte cehenneme mi geldik!..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    araba da araba olsa! FAÇA ŞAHİN egzozlu falan allah belanı versin be senin adam(!)Çoluğundan çocuğundan çıksın

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten severek ve kimseyi rahatsız etmeden o seri araçları kullanan insanlar da tanıyorum. Ama çoğunluğu maalesef problemli. Yine de genelleme yapmak özellikle biz motosiklet sürücüleri için yanlış diye düşünüyorum. Hele ki aramızdaki “sol ayna bükücü”ler sağolsun, yeterince kötü bir izlenimi hep birlikte kucaklamak zorunda kalıyorken.

Olaya gelecek olursak, iki ucu *** değnek gibi biraz.
    Asya yakasi gebze'den kadikoy sinirlarina kadar bukmeye devam edicem. Kusura bakmada hak edene,kasten canıma ve malıma zarar vermeye calisan sülüklerin, önce sol aynasini gerekirse kendilerinide İtina ile bükerim

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    KASKSIZ ALKOLLÜ MOTOR KULLANACAK KADAR BEYİNSİZSEN ÖLÜNCA ARKANDAN AĞLAYACAK DEĞİLİZ.TEPKİ GÖSTERECEK BİRŞEY YOK BURDA 100 DE 100 SUÇLU VE HAKSIZ İKİ APTALI SIRF MOTOR KULLANIYORLAR DİYE SAVUNACAK DEĞİLİM.ŞAHSEN ŞİŞTİM BU SURİYELİ İTLERİN PİSLİKLERİNDEN
    matrax33 ve yürekçe bunu beğendiler.
    geldikleri gibi giderler 1918

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Ysera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba da araba olsa! FAÇA ŞAHİN egzozlu falan allah belanı versin be senin adam(!)Çoluğundan çocuğundan çıksın
    ev sahibi anlatmıştı bana, bir tanıdığına motosikletli biri çarpmış ve 3 seferdir ameliyat oluyor ve dizi tutmuyormuş ezilen kişinin. kendini bilmez bir motorcu sağda solda birilerine sebep olacak ise hakkın rahmetine kavuşsun derim ben.

yok yere şahin sürücüsünün zamanına sebep olacaklar hiç zararları olmasa bile. adam arabayı satacaktım diyor. boş yere adam tamircilerle zaman kaybedecek işinden gücünden olacak belkide kolay izin alamayacağı bir işte çalışıyor.

hayat toz pembe dimi. iki tane lavuk gelsin her şeyin içine etsin sonra sizin gibi düşünen insanlar "vay efendim can bu can" muhabbetleri yapsın. suç potansiyeline sahip insanlara niçin destek çıkarsınız ben onu anlamıyorum.

yarın öbür gün sizin bir yakınınıza zarar vermeyeceğinden emin olduğunuz için mi?

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Beyinsiz bir insan örneği. Adam orda can çekişiyor, söylediği söze bak. Sen o arabayı 25.000 TL ye sat, ben 100.000 vereceğim. Arabaya bir egzoz, bir jant taktılar mı arabanın değeri mi artıyor. Bu barzolar yüzünden ülke geriye gidiyor
    yeditepely bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya yakasi gebze'den kadikoy sinirlarina kadar bukmeye devam edicem. Kusura bakmada hak edene,kasten canıma ve malıma zarar vermeye calisan sülüklerin, önce sol aynasini gerekirse kendilerinide İtina ile bükerim
    Yahu ben onu demiyorum Hepimizi bükücü sanıyorlar mesela onu diyorum

Alkollu araç kullanmak, kask olmadan motosiklet kullanmak ve hızlı gitmek hiç doğru bir davranış değil! Fakat olmuş bir kazada da öldürmeye yeltenmek ve küfür etmek de hiç doğru değil!!.
    Zaten yere yapışan motorcu var önümüzde yapılacak ilk şey ambulans'ı arayıp adrese yönlendirmek olmalı. Araba sahibi zararı karşılansın elbet bunda gücenecek bir durumda yok. Fakat araba sürücüsü o an ne yapsa geçmişe dönemez

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)