Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

11.11 2017 Aliexpress Kampanyası En Uygun Motosiklet Ürünleri Alışveriş Festivali

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sponsor Firma Aliexpressim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11.11 Aliexpress Alışveris Festivali Anasayfasına gitmek için tıklayın

Aliexpress'in her sene düzenlediği 11.11 kampanyası yani 11 kasım tarihinde yaptığı büyük indirimlere az kaldı.

Bir çok satıcı kampanya öncesi fiyatları yükseltip 11.11 de indirim yapacakmış gibi gösterse de bazı ürünlerde gerçekten güzel indirim fırsatları var. Burada 11.11 tarihindeki fırsatlı ürünleri paylaşacağım. Bu indirimlerden faydalanmak için yapmanız gereken sadece ürünü 11.11.2017tarihinde satın almak zaten daha öncesi tarihlerde sitedeki 11.11 fiyatlarından alım yapamazsınız. Ürünleri şimdiden sepetinize ekleyip fiyat değişikliklerini takip edebilirsiniz.

İndirimler için 11.11.2016 'lı bekliyoruz.

11.11 Aliexpress Kuponlarını Kazanacaksınız

1. Aliexpress oyunları ile indirim kuponu kazanma

http://s.click.aliexpress.com/e/ZR7QbEM

2. Aliexpress uygulamasını indir indirim kazan

http://s.click.aliexpress.com/e/Bq7mQrZ

3. Mağazalardan kupon topla

http://s.click.aliexpress.com/e/J6aURjq

Sizin 11.11 'de almayı düşündüğünüz ürün ne ? Lütfen paylaşım

Mağaza Kuponları

KEMiMOTO Automobiles & Motorcycles Accessories Anında 150$ alış veriş için 4$ kupon
    Mama cao 's store Anında 5$ alış veriş için 1$ kupon

EKEN H9 / H9R remote Ultra HD 4K WiFi 1080P

Ürün Açıklaması: Ucuz aksiyon kameralar içinden en iyilerinden biri bu sitede de incelemeleri, testleri yapılmış kullanıcı yorumları gayet iyi.

Ürün fiyatı: 37.04 $

Artçı selesi çantası

Ürün Açıklaması: İndirim oranı fazla gözükmese de bu fiyata alınabilecek işlevsel kaliteli bir çanta topcase kullanmayı sevmeyenler, ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

Ürün fiyatı: 31.92 $

Artçı selesi çantası

Ürün Açıklaması: Bir sele çantası daha, ne zamandır takip ettiğim çok beğendiğim ürünlerden biriydi. Fiyat 50$ a kadar indi. Sepetime ekledim alıp almamakta hala kararsızım. Sizlerinde hoşuna gidebileceğini düşündüğüm için paylaşıyorum.

Ürün fiyatı: 80.09 $

Furygan AFS10 Deri Eldiven

Ürün Açıklaması: Aliexpress de satılan kaliteli eldiven markalarından biri Furygan spor eldiven ihtiyacı olanlar değenlendirsin. Ürün yorumları çok olumlu.

Ürün fiyatı: 22.68 $

Reflektörlü Yelek

Ürün Açıklaması: Fiyatı 15$ a inecek bir yelek isterseniz arkasına satıcı ile iletişime geçip logo ve yazı bastırabiliyorsunuz. Türkiye'den de bir kişi almış yorumlar olumlu.

Ürün fiyatı: 25.05 $

YI 4K Aksiyon Kamerası

Ürün Açıklaması: 4K çekim yapan en iyi kameralardan biri, aksiyon kamerası piyasasını takip edenler zaten bu kamera hakkında bilgi sahibidir. 250$ dan bu kamerayı alanlara yazık değil mi. 11.11 de neredeyse 50$ ucuza satılacak.

Ürün fiyatı: 159.45 $

[
    Climber C3 Intercom

Ürün Açıklaması: Kampanya fiyatı her ne kadar şişirilip indirilmiş olsa bile 67$ lık fiyatı ile çift olarak alınabilecek güzel intercomlardan biri. Bu modeli Motorcumuhabbeti youtube kanalında inceleyip tanıtmıştı. intercom motorcumuhabbeti diye aradığınızda bulabilirsiniz.

Ürün fiyatı: 40.84 $

[
    Ayakkabı Koruyucu

Ürün Açıklaması: Motosiklet botu ile motoru sürmemiz gerekse de çok kişi günlük kullandığı ayakkabı ile motorunu sürüyor. Nice ayakkabılar debriyaj peginin altında mundar oldu. Ayakkabı koruyucu buna çözüm olabilir.

Ürün fiyatı: 5.28 $

Kışlık Balaklava

Ürün Açıklaması: Kışlık balaklavalar içinde en güzellerinden biri 1200 den fazla satışı ve olumlu yorumu var kış öncesi almakta fayda var.

Ürün fiyatı: 4.60 $

Eldiven

Ürün Açıklaması: En çok satılan eldivenlerden biri

Ürün fiyatı: 5.13 $

Kışlık Eldiven

Ürün Açıklaması: En çok satılan kışlık eldivenlerden biri yüzlerce yorum olumlu.

Ürün fiyatı: 13.19 $

Xiaomi Mi 10000 mAh Harici Pil Powerbank

Ürün Açıklaması: 10000 mAh lik her yerde işinize yarayacak büyük kapasiteli orjinal powerbank

Ürün fiyatı: 5.80 $

El Feneri

Ürün Açıklaması: 5000 den satılmış bir el feneri

Ürün fiyatı: 4.45 $

Led 4 adet sinyal gündüz ışıklı

Ürün Açıklaması: Arkasında mavi 2. bir ışığı olan led sinyal takımı

Ürün fiyatı: 7.97 $

Led şerit sinyali fren park lambası

Ürün Açıklaması: 48 ledli stop park lambası üzerinde sinyalli

Ürün fiyatı: 1.71 $

Lazer Lamba

Ürün Açıklaması: Görünürlüğü arttıracak lazer motosiklet aydınlatması

Ürün fiyatı: 3.11 $

Angel Eye lı Sis Farı

Ürün Açıklaması: En çok satan sis farkalrından biri farkı angel eye yuvarlak çerçeveliği ayrı bir aydınlatması var gündüz farı olarak gayet şık duruyor. Çift olarak satılıyor.

Ürün fiyatı: 22.79 $

Telefon Tutucu

Ürün Açıklaması: Gidon için telefon tutucu, 2500 den fazla satış ve olumlu yorum almış. Yorumlardaki fotoğraflara bakabilirsiniz.

Ürün fiyatı: 2.99 $

Sis Farı

Ürün Açıklaması: Tek sis fiyatıdır. Köşeli tasarım. Türkiyeden alanların tamamında olumlu yorum almış.

Ürün fiyatı: 15.37 $

Yazlık Eldiven

Ürün Açıklaması: Yazlık kullanım için çok satan modellerden biri yorumlar olumlu.

Ürün fiyatı: 15.99 $

Ayarlı gör nokta aynası

Ürün Açıklaması: Arabaya motora uygun yapıştırmalı ayarlanabilen kör nokta aynası (çiftli)

Ürün fiyatı: 3.98 $

Gidon Yükseltici

Ürün Açıklaması: Piyasada çok pahalıya satılan ayarlı gidon yükseltici aliexpressden ucuza alabilirsiniz. 22 ve 28mm gidonlara uygun ileri geri konumunu ayarlayabilirsiniz 5cm e kadar yükseltme sağlar

Ürün fiyatı: 15.29 $

Isıtmalı Elcik

Ürün Açıklaması: Yüzlerce satışı olan bir ürün. Kullanıcı yorumları olumlu.

Ürün fiyatı: 11.47 $

Kışlık eldiven

Ürün Açıklaması: Çok kalın olmayan kışlık güzel tasarımlı su geçirmez eldiven. Yorumlar olumlu. Türkiye'den alanlarda var.

Ürün fiyatı: 14.99 $

Çakmak girişli Isıtıcı

Ürün Açıklaması: Kamp yapanlar ya da yolda çay kahve keyfi için güzel bir ürün.

Ürün fiyatı: 22.91 $

Çok fonksiyonlu alet takımı

Ürün Açıklaması: Çok fonksiyona sahip her zaman yanınızda bulunması gereken bir takım

Ürün fiyatı: 7.35 $

Motosiklet sırt çantası

Ürün Açıklaması: Sert motosikelt özel tasarım sırt çantası

Ürün fiyatı: 65.54 $

07mehmet07 ve fkambay bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Furygan eldivene baktım da probiker olarak görünüyor açıklamada

A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Bunlar iyi hos da bana 75 gündür gelmeyen siparislerim nolacak. Hala da guvenlik korumasi devam ediyor. Sezon bitti ben hala takamadim parcalari.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    kusura bakmayın eskiden güzel indirimler oluyordu.ama artık 11.11 tarihi gelmeden önce satıcılar fiyatları yükseltmiş oluyor.ve 11,11 tarihinde ürünleri eski fiyatlarından insanlara kitliyorlar,inandırıcı değil.

Gönenç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS200(ESKİ),CBR500R(ESKİ),CBR650F
    Şubattan beri aldığım ürünün gelmesini bekliyorum.Ali express ile de iletişime geçtim,ilgilendiklerini söylediler ama 9 aydır ne ürün var ne para iadesi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    mevcut dolar kuru ile türkiyeden beklentinizi kısa tutunuz.
    yasdal bunu beğendi.

Bu sitenin de bir esprisi kalmadı. Eskiden oldukça uygun fiyatlı ürünler olurdu. Lakin artık ucuz hiç bir şey bulamıyorum. Hatta aynı ürünleri buradaki sitelerde daha ucuza bulabiliyorum. Hem de aylarca gelmesini beklemeye gerek kalmadan. Ha bazen de hiç gelemiyorlar, o da ayrı..

Bu 11.11'in de basit bir aldatmaca olduğunu düşünüyorum.

Alıntı İhsan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sitenin de bir esprisi kalmadı. Eskiden oldukça uygun fiyatlı ürünler olurdu. Lakin artık ucuz hiç bir şey bulamıyorum. Hatta aynı ürünleri buradaki sitelerde daha ucuza bulabiliyorum. Hem de aylarca gelmesini beklemeye gerek kalmadan. Ha bazen de hiç gelemiyorlar, o da ayrı..

Bu 11.11'in de basit bir aldatmaca olduğunu düşünüyorum.
    bu sitenin bir espirisinin kalmaması sanırım dolarla alakalı olabilir. yaklaşık 2 sene önce fiyatların hepsini 2 ile çarpardık, şu anda 4'le çarpar duruma geldik.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Çoğu sey ucuz degil artik. Indirim olsa da aynı.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Favorilerimde fiyatlarını takip ettiğim birkaç ürün vardı. Dikkat ettim fiyatlarını şişirmişler yani eski fiyatları değişmiş.

(Dolar etiketi üzerinden takip ediyorum, yani fiyatlar dolar birimi olarak arttırılmış kurdan bağımsız bir zam-bindirim .)

11.11 de indirim var şeklinde reklam oluşturulmuş. Anladığım kadarıyla önce bindirim sonra indirim yapılıyor.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Eken kamera düşünüyorum aslında da birden fazla satıcısı mevcut bazıları baya yüksek satış rakamlarına sahip ama hangisi orjinal satıcı anlayamadım.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O değil de paylaştığın linkler affiliate linkine benziyor. Konuda bununla ilgili bir bilgilendirme yok?

....32732581619.html?aff_platform=link-c-tool&.....

Ayrıca orjinal Xiaomi powerbank diye yönlendirdiğin ürün kendisi değil, sadece kılıfı.

Neye yönlendirdiğini bilmeden bişeyler sıralamaşsın. Bana güven vermedin
    seyhantopuz bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    11.11 aldatmacası geçen hafta başladı. Daha önce satın aldığım ürüne baktım. 14$ a almışım. Şu an fiyatı 16.65$ 11.11 de 14.15$
    Farkeden bir şey yok. Sadece alışveriş hacmini artırmaya yönelik bir kampanya. Tüketici için değişen hiç bir şey yok.
    Yine de sepete attım bir kulaklık 11.11 de 2 dolarlık da kupon kullanacağım.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Aynen asılsız bir göz boyama daha

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sikayetler komik. Aliexpress hala gercekten cok ucuz. Problem bizim paramizin son 1,5 yilda %40 oraninda degersizlesmesi.

E aramizda hic birimiz de son 1,5 yilda %40 oraninda zamli kazanmadigimiza gore o zaman neymis. Aliexpresse de nalet olsun, zamlanan her seye de.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Dolar kurunun etkisi bir yana. Google Chrome üzerinden kullanılan, Aliexpress'teki ürünlerin geçmiş fiyatlarını gösteren bir eklentide gördüğüm üzere 11.11 indirimi yaklaşırken fiyatlar arttırılıp indirim zamanı geldiğinde tekrar eski hale getiriliyor. Yani indirim varmış gibi gösteriliyor. Olsun yine de seviyoruz seni Aliexpress..

Ps: Eklentinin adı AliPrice Assistant.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    5.13 dolarlik eldivenlerden ebay dan 4euroya almistim.Birkac kullanimda bileklerde bulunan cirt cirtlarin kenarlari yirtildi.
    Ayrica bu indirimli fiyatlari uc asagi bes yukari ebayda normal zamanda bulabiliyorsunuz.Yani illaki beklemek gerekmiyor.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    13 dolarlık eldiven güzel kışlık olanlar şehir içi falan düşünen varsa kaçırmasın ha uzun yolda nasıl olur diyenler için -7 -10 derece arasında 30 km sonra eller buz

Furygan eldiven fiyatı uygundu ama köftehor satışdan kaldırmış. Yoksa alacaktım

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.13 dolarlik eldivenlerden ebay dan 4euroya almistim.Birkac kullanimda bileklerde bulunan cirt cirtlarin kenarlari yirtildi.
    Ayrica bu indirimli fiyatlari uc asagi bes yukari ebayda normal zamanda bulabiliyorsunuz.Yani illaki beklemek gerekmiyor.
    yalnız ebayden alışveriş yapılamıyor eskisi gibi. Sadece paypal ile ödeme kabul edildiğinden sıkıntı büyük.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)