Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Racing süren kadın | Giderken alev alan ve kol çıkaran CBR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Forumda bir kaç arkadaş her ne kadar dalgaya alsa da belki birilerinin işine yarar yaptıklarım. Mekanik hatalar her zaman olabilir. Umarım başınıza gelmez. Kadınlarında racing sürebildiği ve diğer kadınların örnek almasını istediğim bir durum var bu videoda.

Ek olarak yüksek hız diyebileceğimiz sürüşler devlet otoyolunda gerçekleşmemiştir. Çoğu supercar araçlar o yolu kullanmakta. Görevliler ile konuşmalarım mevcut ancak videoda yer almamaktadır.

Pisman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr250r--> Yamaha Yzf R25-->Honda CBR600f4i
    Bayan daha güzel olur canım arkadaşım...

299 ile öyle giderken bir çukur olsa ve önündeki aile dolu arabaya vursanız? 299cuların sonu malum.. Bence ölmek için çabalıyorsunuz. Pistte yapın böyle hareketleri. İnsanları risk altına almayın.
    efendy06 ve M.balibey bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tuncel_85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

299 ile öyle giderken bir çukur olsa ve önündeki aile dolu arabaya vursanız? 299cuların sonu malum.. Bence ölmek için çabalıyorsunuz. Pistte yapın böyle hareketleri. İnsanları risk altına almayın.
    Bayan desek kadın diyorlar, kadın desek bayan diyorlar. Ne diyeceğimi şaşırıyorum Pist konusuna katılıyorum ancak şunu gözardı ediyorsunuz. Bu ülkede 81 tane il var ve sadece 2 tanesinde pist var. Bunlardan biri İzmir'de tarladan bozma bir pist ve diğeri ise İNTERCİTY her motosikleti daha doğrusu her insanı almayan bir pist ve hadi bugün piste gidelim dediğinde ikisinede gidemiyorsun. Hadi gitmek istedin... Türkiye İstanbul ve İzmir'den ibaret değil. Ankara, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Bilecik vs gibi insanların buradan gelmesi en kötü 8.000TL masraf. Türkiye şartlarını göz önüne aldığımızda bu durum çok spesifik. Her şehirde pist varda sanki biz gitmiyormuş gibi konuşmalar can sıkıcı bir durum.

Ek olarak: Uşak pistini saymıyorum çünkü sadece Kross ve Supermoto tarzındaki araçlar gidebiliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan desek kadın diyorlar, kadın desek bayan diyorlar. Ne diyeceğimi şaşırıyorum Pist konusuna katılıyorum ancak şunu gözardı ediyorsunuz. Bu ülkede 81 tane il var ve sadece 2 tanesinde pist var. Bunlardan biri İzmir'de tarladan bozma bir pist ve diğeri ise İNTERCİTY her motosikleti daha doğrusu her insanı almayan bir pist ve hadi bugün piste gidelim dediğinde ikisinede gidemiyorsun. Hadi gitmek istedin... Türkiye İstanbul ve İzmir'den ibaret değil. Ankara, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Bilecik vs gibi insanların buradan gelmesi en kötü 8.000TL masraf. Türkiye şartlarını göz önüne aldığımızda bu durum çok spesifik. Her şehirde pist varda sanki biz gitmiyormuş gibi konuşmalar can sıkıcı bir durum.

Ek olarak: Uşak pistini saymıyorum çünkü sadece Kross ve Supermoto tarzındaki araçlar gidebiliyor.

O zaman bu hızlara çıkmamalısınız arkadaşım. Can sıkıcı olcak bir durum yokki. Haksızsam haksızsın diyebilirsin. He diyebilirsinde o zaman neden bu kadar hızlı makineler üretiliyor. Bunun cevabıda pist için... Yani dümdüz yolda o hızlara çıkmak gerçekten size zevk veriyor mu ? Sürüşünüzün üzerine bana göre kattığınız hiç birşey yok. Videoyu izleyince bursa kazası geldi aklıma. Umarım size birşey olmaz. Dahada önemlisi başka birine vesile olmazsınız. Yinede tekeriniz düz bassın.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Otoyol düzlüklerinde 299 görmek adrenalin salgılatıyor onu anlıyorum ama amaç sürücülük yeteneklerini göstermekse, bölünmüş yol olmayan, virajlı dağ yollarında çekim yapıp yayınlasanız da biz de izlesek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otoyol düzlüklerinde 299 görmek adrenalin salgılatıyor onu anlıyorum ama amaç sürücülük yeteneklerini göstermekse, bölünmüş yol olmayan, virajlı dağ yollarında çekim yapıp yayınlasanız da biz de izlesek.
    Virajlı yağ yollarında yollar düzgün değil ve karşıdan gelen biriyle çarpışmak 299 km/s hızla gitmekten daha riskli. En ufak kaymada karşıdan gelen araç altına girmek kaçınılmaz. Bu riski göze alamam. Daha önce denedim ve ne kadar zekvli olursa olsun düştükten sonra karşı tarafa hasar vermek çok büyük olasılıklar içeriyor. Bu gazladığımız otoyol 4 şerit ve kaçış yerleri dahi bulunmakta. Herkes 160 180 gittiği için bizi anladıklarını düşünüyorum. RADAR yok çünkü o yolda. TR şartları için pistten sonra en iyi yer.

Ancak SPECİAL KX250 kross motosikletim de bulunmakta ancak special olduğu için plakasız ve trafiğe çıkışı yasak. Sadece arazide kullanıyorum ve onunla oralara gidersem trafikten men edilebilirim.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Aynı anda hem motor kitleniyor hem de fren hidroliği kırılıyor. Bu nasıl oldu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı anda hem motor kitleniyor hem de fren hidroliği kırılıyor. Bu nasıl oldu?
    Basınçtan diye düşünüyorum yada o an vuruntu çok fazlaydı ondan da olabilir. Tabi bu bu benim tahminim. Motoru çok inceleyemedim gittim garaja koydum direkt. Gözle dışarıdan görebildiğim kadarı ile hidrolik fren hortumları aşağıdan patlamıştı. Motoru indirdiğimizde ne olduğunu göreceğiz.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Tabiki yüksek hızlar tehlikeli ama piste girin diyonuzda pist işi nekadar masraflı biliyonuzmu pist parası işin en az olan kısmı bir günlük pist parası 1000tl üzerinde bir çift lastik 1500tl üzerinde yakıt masrafı yemek içmek vs dedinmi 3bine yakın fakiriz olm biz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki yüksek hızlar tehlikeli ama piste girin diyonuzda pist işi nekadar masraflı biliyonuzmu pist parası işin en az olan kısmı bir günlük pist parası 1000tl üzerinde bir çift lastik 1500tl üzerinde yakıt masrafı yemek içmek vs dedinmi 3bine yakın fakiriz olm biz...
    Tüm bunlara İstanbul dışından gelecek olan adamın 1 KM başı için 1.8 TL ücret ödeyeceğini unutmamak lazım. Hadi 1.5 TL olsun ve İstanbul'a yakın bir şehirden gelip gitmeyi toplam 1000 KM olarak hesaplarsak sırf transit hizmetleri o bulduğun fiyatı geçer Ayrıca oraya girebilmek için tanıdık birilerinin olması gerekiyor yoksa maalesef efendimiz seansımız kalmadı deniliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde fakiriz o yüzden 299 merakımız yok .

Yapmayin kardesim o zaman bu bir mecburiyet mi ? Eger ekonomik durumunuz ikametiniz el vermiyorsa yapmassiniz cok mu buyuk eksiklik bu ? su yaptiginiz yorumlar cok komik videoyu izledim arkadas olasi bir sikinti durumda ne yapmasi gerektigini anlatiyor sonra nedir bu kol cikmasi diye arastirdim teknik bilgisini okudum ama motoru zorladiginiz zaman olan bir durummus. eee mecbur musun zorlamaya ? imkanin yoksa yapmassin cok net dunyada bir ton istedigim sey var ama imkanim yok Saka gibisiniz ya resmen yaptiginiz tehlikeli ve illegal olan birseyi yapmaktan baska careniz yok gibi lanse ediyorsunuz... ayip yaptiginiz insanlarin sevdikleride boyle imkan bulamadigi icin sehirlerinde pist olmadigi icin yollara dusen BAZİ motorcular yuzunden öldü azicik saygili olun
    Salurbey bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    r1 in sesi çok güzel çıkmış...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Ulen şu 299 olayı o kadar anlamsız geliyor ki. 3-5 kere denedim şu 299 işini, hiç bir cacığı yok. Asıl güzel olan ne biliyor musunuz?

0-100 veya 0-200... İşte o aniden hızlanan ve 100'e 3 saniyede çıkan alt deviri hayvan gibi olan makineler var ya, onlar beni heyecanlandırıyor.

299da dümdüz hiç bir heyecanı olmadan gidiyorsunuz. Anca çevredeki araçlara "vayy ulan nası geçtiii" dedirtiyorsunuz o kadar. Makinelere de yazık oluyor.

Şu düz yolda hayvan gibi gazlamak yerine çık piste, İzmir Ülkü Yarış Pisti 300 TL. Git heyecanını güvenli şekilde yaşa. Düz gitmenin nesi keyifli olabilir ki? Zevkli olan viraj değil midir?
    Garmin'in Motosikletliler için özel GPS'i var, normallerinden daha pahalı, çünkü virajlı yolları gösteriyor hep. Bizim gazcı tayfa anca düz yolda 299.

Yapmayın etmeyin derken kıskandığımızı falan mı düşünüyorsunuz ben anlamıyorum ki... Gerçekten kıskanmıyorum arkadaş. Ufacık bi kıskançlık yok. Sadece üzülüyorum, sizin gibi süren arkadaşları görüyor millet, sonra "yok oğlum motor binme", "şerefsiz motorcular" falan...

Bilinçli, düzgün bir şekilde kullansanız şu altınızdaki meretleri, motosiklet kültürünü yaymış olacaksınız. Yani yolda peşpeşe 90a sabitleyip piste kadar gitseniz, pistte toksininizi atsanız, sonra dönseniz sakin sakin... Herkes "yaa bak ne güzel, adamlar pistte yarıştı şimdi sakin sakin dönüyorlar... bizde mi bi denesek şu motosiklet işini?" falan diyecekler...
    tuncel_85 ve yeditepely bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı gaddarnahra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayin kardesim o zaman bu bir mecburiyet mi ? Eger ekonomik durumunuz ikametiniz el vermiyorsa yapmassiniz cok mu buyuk eksiklik bu ? su yaptiginiz yorumlar cok komik videoyu izledim arkadas olasi bir sikinti durumda ne yapmasi gerektigini anlatiyor sonra nedir bu kol cikmasi diye arastirdim teknik bilgisini okudum ama motoru zorladiginiz zaman olan bir durummus. eee mecbur musun zorlamaya ? imkanin yoksa yapmassin cok net dunyada bir ton istedigim sey var ama imkanim yok Saka gibisiniz ya resmen yaptiginiz tehlikeli ve illegal olan birseyi yapmaktan baska careniz yok gibi lanse ediyorsunuz... ayip yaptiginiz insanlarin sevdikleride boyle imkan bulamadigi icin sehirlerinde pist olmadigi icin yollara dusen BAZİ motorcular yuzunden öldü azicik saygili olun
    Adamlar rekor kırarken bile anlık çıkıyor o hızlara. Ama 299da sabit gitmek? Ne yönden bakılırsa bakılsın SAÇMA ! . Kendilerini hiç düşünmüyorlar anladık. Ama o önde 100-120 ile giden adamın ailesini düşünün. Siz o hızda geçerken panik yapabilceğini düşünün... Bence bir düşünün yani..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yinemi sen kabak tadi verdin inan. Biyere patlama bir gunde taziye mesajlari yazmayalim. Ne apaçi insanlarsiniz.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    299 ile gidiyorsunuz, millet 160-180 yapıyor diyorsunuz. arada 120-140 km/s fark oluşuyor. Bir arabaya çarpsanız, onlara da çok zararı olacak allah korusun. Dikkat hoca aman.

https://onedio.com/haber/hala-anlama...eliyiz--742855
    tuncel_85 bunu beğendi.
    20

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    299 ile gidiyorsunuz, millet 160-180 yapıyor diyorsunuz. arada 120-140 km/s fark oluşuyor. Bir arabaya çarpsanız, onlara da çok zararı olacak allah korusun. Dikkat hoca aman.

https://onedio.com/haber/hala-anlama...eliyiz--742855
    Sosyal ortamda haber sitelerinde bile kadın diye birşey gördünüz mü ? Bayan diye yazarlar.. Çünkü bu insanın bilinç altında daha kibar olarak yerleşmiştir. Ben sadece Bayanlar görürse rahatsızlık hisseder gibisinden yazdım ve daha güzel olur dedim Onedio'nun paylaşımını paylaşmanız biraz komik olmuş açıkcası ve bir okadarda faydalı ). Ben ''Bayan'' olarak kullanmaya devam ediyorum...

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Sosyal ortamda haber sitelerinde bile kadın diye birşey gördünüz mü ? Bayan diye yazarlar.. Çünkü bu insanın bilinç altında daha kibar olarak yerleşmiştir. Ben sadece Bayanlar görürse rahatsızlık hisseder gibisinden yazdım ve daha güzel olur dedim Onedio'nun paylaşımını paylaşmanız biraz komik olmuş açıkcası ve bir okadarda faydalı ). Ben ''Bayan'' olarak kullanmaya devam ediyorum...
    Ne ara kadına "kadın" diyemez olduk zaten ben onu anlayamadım daha.
    chopperrider bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne ara kadına "kadın" diyemez olduk zaten ben onu anlayamadım daha.
    Eh doğru haklısın valla..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)