Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Racing süren kadın | Giderken alev alan ve kol çıkaran CBR

Motovento
    REKLAM ALANI
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı tuncel_85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sosyal ortamda haber sitelerinde bile kadın diye birşey gördünüz mü ? Bayan diye yazarlar.. Çünkü bu insanın bilinç altında daha kibar olarak yerleşmiştir. Ben sadece Bayanlar görürse rahatsızlık hisseder gibisinden yazdım ve daha güzel olur dedim Onedio'nun paylaşımını paylaşmanız biraz komik olmuş açıkcası ve bir okadarda faydalı ). Ben ''Bayan'' olarak kullanmaya devam ediyorum...
    Yapma be abi, nasıl görmedik. Haberlerde hep "32 yaşındaki kadın" diye bahsetmiyorlar mı.
    Niye gülünç olsun ki onedio koymam. Aramada o çıktı ilk onu koydum.
    Şimdi bayan yumuşak olduğu için değil bilinçaltımız'da. Güncel kültürümüzde "kadın" kelimesinin bi farklı(?) anlaşıldığı için "bayan" mantıklı geliyor.
    Ben bi kaç kullanınca çevremden tepki aldım. Kadın arkadaşlarımdan.

Sorgu basit. Sorgu
    Ekşi
    CNN
    Radikal
    Hbertürk'te bir köşe yazısı.

Neyse sağlık olsun, adamın konuyu'da hiç etmeyeyim şimdi.
    Yanlış anlama abi bana böyle mantıklı geliyordu, ondan bahsetmek istedim.
    Eskiden bende kullanıyordum da, kullanmıyorum artık.
    Bide bayan kelimesini duyunca aklıma hep bu görsel gelir. FOTO
    tuncel_85 bunu beğendi.
    20

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kenan sofuoglu 400km hiz yaptigi videoyu hepiniz hatirlarsiniz.. Koca kopru trafige kapatildi motosikletini getirdi rekorunu kirdi inince mikrofonu uzattilar ne dedi ? Bir daha deseler yapmam. simdi gelip bana masal okumayin Benim de silaha merakim var ama poligona gidicek param yok ... ne yapayim insanlarin az oldugu mecralara gidip sikayim mi saga sola ? Acayip sinirleniyorum kimse kusuruma bakmasin kalp kirma niyetim yok ama imzandaki videoyu izledim 360km hiza cikmis anahtarina herkesle kapisirim diyor araba ile gelicek olan 1300 beygirden assagisi gelmesin diyor ne kadar OT sunuz ya....
    sey_47, tuncel_85, khaledome ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr250r--> Yamaha Yzf R25-->Honda CBR600f4i
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma be abi, nasıl görmedik. Haberlerde hep "32 yaşındaki kadın" diye bahsetmiyorlar mı.
    Niye gülünç olsun ki onedio koymam. Aramada o çıktı ilk onu koydum.
    Şimdi bayan yumuşak olduğu için değil bilinçaltımız'da. Güncel kültürümüzde "kadın" kelimesinin bi farklı(?) anlaşıldığı için "bayan" mantıklı geliyor.
    Ben bi kaç kullanınca çevremden tepki aldım. Kadın arkadaşlarımdan.

Sorgu basit. Sorgu
    Ekşi
    CNN
    Radikal
    Hbertürk'te bir köşe yazısı.

Neyse sağlık olsun, adamın konuyu'da hiç etmeyeyim şimdi.
    Yanlış anlama abi bana böyle mantıklı geliyordu, ondan bahsetmek istedim.
    Eskiden bende kullanıyordum da, kullanmıyorum artık.
    Bide bayan kelimesini duyunca aklıma hep bu görsel gelir. FOTO
    Hahaha buda iyimiş :D Yok dostum zaten bilgilendirici olduğunu yazdım. Kişiden kişiye değişiyor işte. Buraya yazılınca bir garip geldi bana yazayım dedim
    sey_47 bunu beğendi.

Hocam yanlış anlamayında cbr ın patlaması hariç bi numara görmedim videoda. Videoalrın hepsinde 299+ ibaresi var. Ver bomboş yolu o sürdüğünüz makine zaten rahat yapıyor.

Virajlara çıkmıyormusunuz hiç?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yanlış anlamayında cbr ın patlaması hariç bi numara görmedim videoda. Videoalrın hepsinde 299+ ibaresi var. Ver bomboş yolu o sürdüğünüz makine zaten rahat yapıyor.

Yemiyor

10 harf

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Öncelikle bulunduğum şehirde bozuk olan viraj yolları nedeniyle racing ile geliş gidiş yolda aa beğensinler diye video çekmem. KX250'ye atlar araziye giderim. Çünkü bulunduğum şehirde bir viraj vakası yaşadım ve kimsenin canını yakmak istemiyorum. Otobandaki viraj neyse onu limitlerde dönerim çünkü önüme kıran biri olsa bile kaçış noktalarım mevcuttur. İnanın böylesi daha az risk içeriyor. Karşıdan gelenle çarpışmak kadar kötüsü yok.

Olay anında soğukkanlı davranmışsın tebrikler.

Bundan sonra biri alırım 1000cc 100 ile giderim yasalara saygılıyım diye karşıma çıkmasın.
    Yav kardeşim sollarken rahat oluyormuş vs vs masallarının üzerine uyandık ve büyüdük ☺ altında ne kadar güçlü motor varsa işte o kadar gazlıyoruz. Biz duramıyoruz hacı, biz kopuyoruz ve uçuyoruz.
    Şimdi benim 145cc var 120 hadi dahada zorlasam bir tarafını yırtsa 130km hız görür. Ben bile 90 100 arası gidiyorum arada basıyorum ne varsa. 250 lik olsa belki basarım.
    Ben böyle düşünüyorum ama çok yanlış bişey yapıyorum. İyiki benim motor 145 cc 😁

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r1 in sesi çok güzel çıkmış...
    Iste o güzelim sesi beğenmeyenler var

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan sonra biri alırım 1000cc 100 ile giderim yasalara saygılıyım diye karşıma çıkmasın.
    Yav kardeşim sollarken rahat oluyormuş vs vs masallarının üzerine uyandık ve büyüdük ☺ altında ne kadar güçlü motor varsa işte o kadar gazlıyoruz. Biz duramıyoruz hacı, biz kopuyoruz ve uçuyoruz.
    Şimdi benim 145cc var 120 hadi dahada zorlasam bir tarafını yırtsa 130km hız görür. Ben bile 90 100 arası gidiyorum arada basıyorum ne varsa. 250 lik olsa belki basarım.
    Ben böyle düşünüyorum ama çok yanlış bişey yapıyorum. İyiki benim motor 145 cc ��
    Gerçekten böyle düşünüyorsan sakın 1000lik alma şimdi ben çıkacam 100 le 110la sürecem
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    299 sizin değil, motorun marifeti.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    bu tip videolara tek söylenebilecek şey:

"umarım inegöllü motosikletçi gibi, sizin haberinizi okumayız"
    tuncel_85 bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hımmm temiz bir sürüş vardı ama hani kol çıkma videosu o gelecek sandım :(

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iste o güzelim sesi beğenmeyenler var

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

Gerçekten böyle düşünüyorsan sakın 1000lik alma şimdi ben çıkacam 100 le 110la sürecem
    Süpriz yapıp bizi sollama 😁

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Önceki tarafı kaçırdım ancak 12:38 de geçtiğiniz beyaz arabada ailenizden birileri yada siz olsanız ne hisseder ve motorcular hakkında neler düşünürdünüz biraz empati lütfen
    tuncel_85 ve FCTokuri bunu beğendiler.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    oooOO 299 'la arabanın şeridine tecavüz edip 1mt yanından geçmek, en sevdiğim.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen cok yanlis yere post actin baba.

Hayatinda 190i gecmemis adamlarin arasina 300luk video attin, toplam 50bin km tecrubesi bile olmayan yeni baslamis adamlardan azar yiyorsun. Hayir 200un ustune trafikte seyretmen zaten salakca ama iste motora yeni baslayan bakkala bile koz vermis oldun boylece.

Gerek yoktu

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Napıyosanız yapında 12:38 de biraz ayıp olmuş be.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Darlık'a gel kapışalım :D

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen cok yanlis yere post actin baba.

Hayatinda 190i gecmemis adamlarin arasina 300luk video attin, toplam 50bin km tecrubesi bile olmayan yeni baslamis adamlardan azar yiyorsun. Hayir 200un ustune trafikte seyretmen zaten salakca ama iste motora yeni baslayan bakkala bile koz vermis oldun boylece.

Gerek yoktu
    Bir dünya gereksiz işin içinde bunu da idare et artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önceki tarafı kaçırdım ancak 12:38 de geçtiğiniz beyaz arabada ailenizden birileri yada siz olsanız ne hisseder ve motorcular hakkında neler düşünürdünüz biraz empati lütfen
    Otomobil kullanırken bir gazcı sayesinde bunun nasıl bir şey olduğunu görme şerefine nail oldum. Araba TIR geçmiş gibi sarsılıyor. 170 kiloluk skuterimle tıngır mıngır giderken bu şekilde yakınımdan geçiş yapsa motorum havalanır herhalde.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpriz yapıp bizi sollama ��
    110dan hızlı gidersen sollamam
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)