Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Buff ın orjinal tr sitesi hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Arkadaşlar buff almayı düşünüyorum bir çok farklı isimde site var hangisi fiyat olarak iyi ve orjinal?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

Kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim bir de bu buff ı sürekli yıkamak gerekiyor mu yıkarken nelere dikkat etmeliyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    D&R da bulabilirsin.Ama bence orjinal yada taklit fark etmiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    orjinal site bu
    http://www.buff-tr.com/yetiskin

ben 5 senedir kullanıyorum artık kenarlardan sökülmeye başladı.30 liraya almıştım,şimdi bitane daha alacağım

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    46.90 mı

kalitelidir eyvallahta bu kadar uçuk olmasının sebebi ne acaba?

ALi'den alıyorum max.1 dolardan ki daha uyguna alıyorum 1 dolar olsun hadi.bir tek buff parasına +20 tane alırsın balaclava ve buff karışık

Motosikleti
    DavidmipAJ
    orjinal buff rüzgar geçirmezdir. Dandik almayın. 40,50 neyse verin. Öteki türlü esniyor çok çabuk, sarkıyor aşağıya.10 senedir günlük hayatta buff kullanıyorum, 3 mevsim nerdeyse. şuana kadar 3 kere satın aldım. Birisi tüm liseyi çıkardı, öteki tüm üniversiteyi, diğeri de daha yeni. 50tl çok pahalı diyip 10tl ye dandiğini alırsın, 3 ay sonra çöpe gider.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Ben 5 liralıklardan 10 larca aldım. Hergün farklı desenli takıyorum. Hepsindende memnunum. 1 tanede feneriumdan 40 liraya almıştım. Hiçbirinin birbirinden farkı yok. Bunlara 40-50 lira bayılmak pazarlama stratejisine kurban gitmekten başka bişey değil.
    Jemand bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Ben dechatlondan aldım çok memnunum. 10 TL gibi bişeydi. Tavsiye ederim.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 5 liralıklardan 10 larca aldım. Hergün farklı desenli takıyorum. Hepsindende memnunum. 1 tanede feneriumdan 40 liraya almıştım. Hiçbirinin birbirinden farkı yok. Bunlara 40-50 lira bayılmak pazarlama stratejisine kurban gitmekten başka bişey değil.
    Ne kadardır kullanıyorsun, çakma buff'lar 2-3 aydan sonra o kadar gevşiyor ki, kolyeye dönüşüyor. Adamlar bu işin kitabını yazmış, markanın adı buff, tüm dünya da da boyna takılan kumaşımsı şeyin adı da buff, gilette = jilet gibi yani. Çocukluktan beri boğazlı kıyafetler giyerim, dolabımda saydım 29 adet atkı/fular var, çeşit çeşit buff, bandana vs. Çakma buff ile orjinali arasında dağlar kadar fark var, ilk başlarda belli olmuyor 1-2 kere yıkayınca, terleyince vs çakma buff salmaya başlıyor kendini ki her boyunluğun en önemli özelliği, hacmini ve ideal esneme oranını koruyabilmesidir.

Motosikleti
    ???
    Hocalar bunu yıkarken nelere dikkat etmeli çok sık yıkamamalı mı? Kullananlar püf nokta söylerse sevinirim buff bandana nasıl yıkanır nelere dikkat etmeli?

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buff'ı Türkiye'ye yalnızca Kutupayısı Outdoor getiriyor.
    Takipçilerime özel %15 indirim sağlayan indirim çeki de var, alışveriş yapmak isteyenlerle paylaşabilirim.

HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Kutupayisi.com`dan almistim zamaninda,ilk orijinal urunleri getiren sitelerden biri yillardir getiriyor.

Alali 5 yili gecmistir ama topaklanma disinda hicbir sikayetim olmadi.Ruzgardan cok iyi koruyor.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı stupid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadardır kullanıyorsun, çakma buff'lar 2-3 aydan sonra o kadar gevşiyor ki, kolyeye dönüşüyor. Adamlar bu işin kitabını yazmış, markanın adı buff, tüm dünya da da boyna takılan kumaşımsı şeyin adı da buff, gilette = jilet gibi yani. Çocukluktan beri boğazlı kıyafetler giyerim, dolabımda saydım 29 adet atkı/fular var, çeşit çeşit buff, bandana vs. Çakma buff ile orjinali arasında dağlar kadar fark var, ilk başlarda belli olmuyor 1-2 kere yıkayınca, terleyince vs çakma buff salmaya başlıyor kendini ki her boyunluğun en önemli özelliği, hacmini ve ideal esneme oranını koruyabilmesidir.
    bizim burda takı taklavat satan bi yerde 5 liraya sünmeyen baff satılıyor. Alıyorum çok memnumum esneme gevşeme yok. 50 liralık tek tip baf yerine aynı paraya 10 tane alıp çeşit çeşit takarım. El kadar bez parçasına 50 lira istemek insafsızlık.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Buff kumaşı diğerlerine nazaran daha kaliteli olabilir ama o fiyatı hak etmediğini düşünüyorum. Anca desenini çok beğendiğim falan olursa satın alırım. Decathlondan btwin marka bir balaklava aldım kumaşı falan on numara. Bir de bandanax diye bir marka var, kısa sürede kenarlardan iplik attı ama yine de güzel.

Motosikleti
    ???
    Bunun yıkama durumu nedir Bilgi verecek yok mı

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Yıkama durumu derken =? 30 derecede makinaya atıyorsun işte hocam :D Yok bu pahalı ben buna kıymama diyorsan o zaman elde ılık suda çitilemeden yıkayabilirsin.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Orijinali ile çakmaları arasında o parayı da hakedecek kadar fark var. Ha kişisel tercihe bir şey diyemem. =)
    Ben zaten motorda niye buff takıldığını anlamadığım için girmedim o işlere =)

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tamayinca.html

Ben evde kendi tshirtumden bile yapmıştım,
    çokta şaapmamak lazım güzel tshirtlerinizi bile yapabilirsiniz

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Yıkama için kuru temizlemeyi öneririm.

Ben şahsen 10 liraya aldığım buff'larımın kuru temizlemesini eksik etmem. Eğer kuru temizlemeye veremezsem evde yüksek sıcaklıkta ön yıkamalı yapıyorum, daha sonra yumuşutacı ile duruluyorum.

Yahu arkadaşım epi topu buff işte, at makineye yıka neyine dikkat edecen? Hangisinin tipi hoşuna gittiyse onu al.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Sportive Outlet mağazalarında başka marka var en az buff kadar kaliteli ve fiyatı daha uygundu tavsiye ederim.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Çakmasıyla arasında fark yoktur demekte çok doğru değil bence .. Koku yapmaması, bakteri üretmemesi, UV filtresi olması, rüzgar geçirmemesi bence ücretine değer özellikler. Outdoor ürünleri kullanmayı seviyorum ve genelde aldığım tepkide yukarı da yazılan yorumlar gibi; "Bota o kadar para vereceğime ..... tl ye 5 tane alır her gün birini giyerim" diyen arkadaşlarla benzer durum. En yakın yerleşim yerine kilometrelerce uzakta doğadayken verdiğiniz her kuruşu hak ettiğine gözlerinizle görüp inanıyorsunuz ama bunu insanlara anlatamıyoruz.

Sadece kaskın içinde,boynumda renkli şekilli ara katman olsun diyorsanız hiç 50-70 tl vermenize gerek bence de. En ucuzunu almanız yeterli olacaktır.
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)