Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hysung 125liklerin (cadde olan) deposu niye ufacık? dizaynı da garip?

Motovento
    REKLAM ALANI
    T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar geçenlerde 125lik hyosungları kanlı canlı gördüm, 2 model vardı biri kros tarzı diğeri cadde tarzı ama ortaya karışık gibi dizayn edilmiş, biraz ilginçti... araziye de girebilsin diye öyle dediler (mesela lastikler kalın ve daha dişliydi...) neyse dizaynı bana garip geldi, neden öyle yapmışlar anlamadım... özellikle benzin deposu minicikti.... motoru gören arkadaşlar yorum yapar mı?

bu arada galiba yanlış yere açmışım konuyu

arkadaşlar hiç cevap yok???

hala yok ???

bu msjı sildimmm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    motoru görebileceğimiz bir link var mı
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    http://www.globalmotor.com.tr/urunde...102&product=17

Benzin deposu 8 litre.

300-400 km yol yapar herhalde
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=9897
    Sanırım bahsedilen model bu.

Topic de taşındı.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    banada çok garip geldi ama fazla üstünedüşmedim adamların vardır i bildiği dedim deposuda okadar kucuk deyil

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Depo ve dizaynın da sebebi Hyosung'un Dualpurpose kategorisinde sattığı bir ürün olması.Caddede de kullanılabilecek cross model, lastikler de depo da crossa uygun.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bu motoru yakında test etme imkanımız olacak, ayrıntılı bilgileri hep beraber öğreneceğiz.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatı 5000 ytl civarındaydı, daha önce görmemiştim, bilgim olsun istedim, ama kategorisi için bana pahalı geldi... ama stil olarak diğer cadde motorlarından da kroslardan da epey farklı. gerçekten dedikleri gibi çift randıman veriyor mu acaba?

bir de YBRnin deposu 38 ytlye doluyorsa demek ki 11-12 lt arası alıyor. 8lt yine de ufak değil mi?

bu arada linki de inceledim, tşk

benim boyum 1.60, dolayısıyla kros motorlara uzaktan bakıyorum , bu motor belki benim gibi insanların kros meraklarını bi ölçüde giderebilir, selesi epey alçak...

dün akşam çok güzel, böyle sarı bir at gibi bir kros gördüm, çağlayan civarında, hatta sonra tekrar yakaladım karaköy civarında, beşiktaşta durmuşlardı. çok spesyal bir makinaya benziyordu....

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bende de 200 çin cross var. 8 litre deposu var şimdiye kadar full doldurmak 2 kere nasip oldu... Borçlar var tabi ayda 250 ytl cik taksit oduoz... Ama bana yetio ya 100 km de 3 litreye yakın yakıo. Oda yaklasık km de 0,90 krs oluo...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    olcan138 kardeşimizinde dediği gibi dual purpose sınıfında ve süpermoto sınıfındada yer alabilecek bir motor görüntüsü her nekadar güzel olmasada şehir içi ve araziyede uyum sağlaması açısından çok yakında tercih e dilebilecek bir motor...
    dikkat çekmemesinin bir nedenide daha önce piyasaya sunulna motorların d aha estetik görünme çabası ama s ağlamlıkla orantılı olmayan durumları..
    bu motor sağlamlık açısından isteklerınıze cevap verebilecek her yola gelirim ben .... söyleminde bir motosiklet olacaktır....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler