Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial drift l nasıldır

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar site de hiç bu motorla ilgili biş başlık yoktu ben de sıfır olarak alacağım. Son hızı falan umurumda değil dağ bayır çekişi iyi olsun yeter. Bide sık sık arıza çıkartır mı. bilen varsa yazarsa sevinirim. Lütfen Çine ön yargısı olanlar veya kullanmadan yorum yapacaklar bu yazıyı görür görmez çıksın entryden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Hocam ben sıfır almayı düşündüm onu güzel makina 10.50 beygir civarı ama 9.000 devirde veriyor, enjeksiyonlu ,ön arka disk cbs tip de güzeldi yüksek ve naked gibi duruyor. Tork 9nm olması lazım biraz düşük ama şuan kampanya var fiyatında 11.800. Bu fiyata güzel bir motosiklet benim düşüncemce. Kalite konusunu gelirsek mondial sonuçta onu söylemem gerekiyor servisler de kötü alırken bunları göz önünde bulundurun

Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben sıfır almayı düşündüm onu güzel makina 10.50 beygir civarı ama 9.000 devirde veriyor, enjeksiyonlu ,ön arka disk cbs tip de güzeldi yüksek ve naked gibi duruyor. Tork 9nm olması lazım biraz düşük ama şuan kampanya var fiyatında 11.800. Bu fiyata güzel bir motosiklet benim düşüncemce. Kalite konusunu gelirsek mondial sonuçta onu söylemem gerekiyor servisler de kötü alırken bunları göz önünde bulundurun
    Şu an ne kullanıyorsunuz?

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı 125likmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an ne kullanıyorsunuz?
    150 z-one mondial in o da. Ben bakığımda 12.500dü drift l cbs. Benim z-one 150yi martta 5000tlye almıştım

Yokmu başka bilgisi olan motosikletle arkadaşlar

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Çok satın alınmış bir motor değil sanırım. Ehliyet sınıfı ve sıfır fiyatı dışında bu motoru tercih etmenizde başka bir nedeniniz var mı?

MotoCG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250-Kuba Çita 200R
    Bende bir sene önce kadar vardı sıfır almıştım, 1500 km ye kadar kullandım pek memnun kalmadım. Artı eksi yönleri nedir diyecek olursan Titreşim çok fazla, çabuk vites istiyor ve çok seri bir motor değil emsali cclerin altında kalıyor ama artı yön olarak emsal cc lerinden daha klas duruyor artçı ve sürücü selesi gayet rahat yakıt olarakta tasarruflu motor bakımını aksatma ömürlük bin.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok satın alınmış bir motor değil sanırım. Ehliyet sınıfı ve sıfır fiyatı dışında bu motoru tercih etmenizde başka bir nedeniniz var mı?
    Ehliyetim buna yetiyor ve bu fiyata başka 0 bi motor yok bu piyasada. En çok dikkatimi çeken özelliği görünüşü ve teknolojik olması.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Alıntı MotoCG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir sene önce kadar vardı sıfır almıştım, 1500 km ye kadar kullandım pek memnun kalmadım. Artı eksi yönleri nedir diyecek olursan Titreşim çok fazla, çabuk vites istiyor ve çok seri bir motor değil emsali cclerin altında kalıyor ama artı yön olarak emsal cc lerinden daha klas duruyor artçı ve sürücü selesi gayet rahat yakıt olarakta tasarruflu motor bakımını aksatma ömürlük bin.
    Son hızı önemli değil bi ybr ile kapışsa kim geçer.
    Birde çekiş olarakta mı kötü yani yokuşu falan rahat geçmez mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)