Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

SUZUKI ipin ucunu kaçırmış, Bunu Alacağımıza Africa Twin Daha mantıklı değil mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler başlıkta yanlış şeyi tartışıyorsunuz, tartışmamız gereken VStorm'un iyi ya da kötü bir motor olup olmadığı, ya da herhangi diğer bir modele üstün gelip gelmediği değildir.

Tartışmamız gereken Suzuki Türkiyenin fiyat politikasıdır, avrupada diğer modellerden daha ucuza satılrıken bizde neden daha, çok daha pahalıya satıldığını konuşmalıyız.

Ki tamamen satıcının kendi bileceği iştir, özet ve örnekle "1000 TL karla 1000 tane motor satacağıma, 10.000 TL karla 100 tane satar aynı parayı kazanırım" düşüncesi hakimdir.
    tam olarak söylediğim buydu konuyu açarken,

ben burada DL650 VS Africa Twin karşılaştırması için yapmadım. Suzuki tüm motosikletlerinde bu kafa ile gidiyor. konu başında da yazmıştım MT-07 23-24bin bazındayken 32-36bin tl'lere çekti motoru ve kısırlaştırdı.

her motoru için bunu yapıyorlar. DL'nin fiyatı 52 değilde, 39-40 civarı olmalıydı. 52 bandına çıktıktan sonra insanlar makineye yaklaşmıyor bile.
    herşeyi geçtim, suzuki kazıkçı diye akıllarının bir köşesinde kalıyor.
    ,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Lightning adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak söylediğim buydu konuyu açarken,

ben burada DL650 VS Africa Twin karşılaştırması için yapmadım. Suzuki tüm motosikletlerinde bu kafa ile gidiyor. konu başında da yazmıştım MT-07 23-24bin bazındayken 32-36bin tl'lere çekti motoru ve kısırlaştırdı.

her motoru için bunu yapıyorlar. DL'nin fiyatı 52 değilde, 39-40 civarı olmalıydı. 52 bandına çıktıktan sonra insanlar makineye yaklaşmıyor bile.
    herşeyi geçtim, suzuki kazıkçı diye akıllarının bir köşesinde kalıyor.
    Alım gücünün azaldığı bir gerçek. Bu durumlarda fiyatlar yükselir, çünkü uygun fiyatın çektiği müşteri yeterli olmaz. Tek yol fiyatın yükselmesidir, müşteri sayısı daha da azalsa da. Bi noktadan sonra da bayi sayısı azalmaya başlayacaktır. Honda'nın fiyatları şimdilik uygun olabilir ama onlar da eninde sonunda arttıracaklar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler