Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karakol Şikayeti İçerir

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şekilde bana yol vermeyen araç yol ayrımında durdu camı açıp seni evinden aldırıcam dedi:
    Otabanda kenara çektim bekle geliyorum dedim topuk yaptılar.
    Sen çok ağırdan almışsın direk arayacaktın...

Bayan olduğunu okudum böyle mevzularda lütfen asla sözlü ya da fiziksel bir dalaşmaya girme. Ya hemen uzaklaş ya da direk polisi ara çekebiliyorsan video çek.
    Volkan Demirel miydi hocam araçtaki :D
    jackonbir bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Geçmiş olsun. Bu tiplerle hiçbir şekilde muhatap olmamak gerek. Trafikte tartıştıkları insanları denize attılar bu memlekette (adam boğuldu gerçek olaydır)onun için şikayetle falan da hiçbişey düzelmez. Bunlar şikayetle de bitmez onun için uzak durulmalı.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Allah aşkına ha kadın ha bayan noluyo hakaret mi ediyoruz? Çakma etiler bebesi ayaklarına yatmayın artık YETER.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Aynı güzergahta durmanız hata olmuş. Böyle durumlarda ya yolunuzu değiştirin ya da aralardan uzayın gidin. Karşılıklı diyalogtan anlayacak biri olsa sizi hiç taciz etmezdi. Psikopatın biri çıkar silah milah çeker ne gerek var di mi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ancak bu hareketı gerceklestıren ınsan musfettesının polıs bıle olup olmadıgı bellı degılken polıs teskılatı calısanlarına yonelık olarak mezun oldukları okullar basta olmak uzere bu tur asagılayıcı ve rencıde edıcı bır bıcımde yazılar yazmak da bence dogru degıl ama takdır sızlerın ve sıte sakınlerının
    dogma buyume 48 yıldır ankarada yasayan ve lıse unıversıte yıllarıdan baslayıp halen kımı donemler trafık sebebıyle sıkıntı yasadıgım polıs arkadasların tamamını kotulemek onları cıddıye almamak bıraz uzucu.
    Olay sadece örneklerden bir tanesi. Bu olayda polis değilse bile, sabit olduğu örnekler saymakla bitmez. Tüm polis teşkilatı eleştirilemeyeceği gibi, eleştiren arkadaşların yorumları da haksız sayılmaz.
    Eleştiri zaten teşkilata da değil, doğru dürüst eğitim almamış, kişisel gelişimini tamamlayamamış "insanımsı" lara yönelik...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Trafikte kimseyle tartismayin..
    Sizin icin basit bir tartisma olabilor ama toplumda gercekten bir vahset gudusu var..
    Yaninizda en azindan biber gazi bulundurun. Herhangi bir av marketten alabilirsiniz.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Gecmis olsun şaşmaz ve civarı trafik bakımından ankaranın sıkıntılı yerlerinden malesef.

Kadın/bayan meselesinde de hassasiyetin etilerle falan bir ilgisinin olmadığını, 'bayan' hitabının erkek egemen kültürün kadını çeşitli ikincil/edilgen konuma ve statuye indirgeyen bakış açısını yansıtan çağrışımları nedeniyle sevilmediğini, bu hitaba karşı çıkmanın özellikle feminist gelenek içerisinde dilsel düzeyde bir mücadele biçimi olarak kabul edildigini belirtmek yerinde olacak sanırım.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına ha kadın ha bayan noluyo hakaret mi ediyoruz? Çakma etiler bebesi ayaklarına yatmayın artık YETER.
    Böyle ağır konuşacağın zaman biraz daha "delikanlı" olup alıntı yap istersen.
    Bayan hakarete yakın bir yaklaşımdan ortaya çıkan bir kelimedir. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp ama.
    Kadınla bayan kelimeleri arasında ne fark var biliyor musun? Bilmiyorsan hiç merak ettin mi neden bayan kelimesine karşı bir tepki var?

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    bugün tebligat ulaştı tarafıma. Şaşırmadım açıkçası yazılanlara, ama üzüldüm. Şikayetçi olduğum kişi benim ona hakaret ve küfür ettiğimi ve buna da enteresan bir şekilde arabadan hiç inmeyen eşinin şahit olduğunu arada sadece yol verme tartışması yaşandığını belirtmiş. Benim motosiklet kullanıcısı olduğumdan da tek bir dem vurulmamış. Yani arabasıyla hayatıma kastetmek için üzerime sürmesi falan sadece basit bir araçlar arası yol verme tartışması gibi aktarılmış.

olsun Allah büyük. hem kendisini hem de ortada söylediğim tek bir hakaret ya da kötü söz olmamasına rağmen yalancı şahitlik yapan eşini de Allah'a havale ediyorum. dilerim en kısa sürede hakettiklerini bulurlar.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben bayanım düşünün birde ha adamın yaşı da var yine 45-50 enteresandı yani.
    Ankaralı bi adam nasıl bi kadar kibar olabilir diye düşünürken bunu gördüm ben Antalya'da yaşıyorum nişanlım ankara'da sürekli gelip gidiyorum çeşit çeşit insanla karşılaşıyorum. Mesela en son 10 gün kadar önce oradayken Ankara kalesine çıktım dönüşte yolu kaybettim Polatlı yolunu sordum bi araca beni takip et dedi, herşey güzel adamı takip ediyorum. Benimde arabam biraz aykırı bi araba bi polis durduğu yerde 3 madde ceza yazabilir direk neyse sağolsun adam beni bi yola çıkardı dörtlülerini yaktı sağa çekip arkasına durdum yanına gittim. Polis kimliği çırakıp burası memur şehri Antalya'ya benzemez böyle rahat gezme ben sesimi çıkarmadım bu seferlik başkası olsa affetmez dedi teşekkür ettim gitti siyasilerin ve üniformalıların Gri şehri ankara. seni sevmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

Umarım onların evlatları böyle şeyler yaşamazlarda bunları dışardan izlemezler Allah'a havale etmen çok güzel bi davranış umarım bi tır akıllarını alır geçmiş olsun
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Sadece ifade mi alınmış. Dava falan açılıyor mu?

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Karşılıklı iddialar var ama dayanak yok diye koğuşturmaya gerek yok denilmiş. Eşinin yalancı şahitliğini de birinci dereceden akraba dışında tanık olmadığı için geçersiz saymışlar. Neredeyse birde iftirayla insana suç atfedecekler. Benim iddialarıma gelince;
    halbuki 155 i aradığım esnada da tehditlerine devam ediyordu aslında sadece 155 kaydımı bile dinleme tenezzülünde bulunsalar açığa çıkar ama ne yazık ki. Ya da kamera kayıtlarına civardaki. Neyse vardır bir hayrı. Hiçbir kötülüğün karşılıksız kalmayacağına inananlardanım.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bu arada ben bayanım düşünün birde ha adamın yaşı da var yine 45-50 enteresandı yani.
    Yarısına kadar okuyabildim. Sabır oraya kadar bende. İster yelek olsun ister üniformalı polis olsun şartel atar.

Bu mesajla da durum netleşti. Barzonun biridir. 200-250 liraya iş görecek aksiyon kameralar var. Bence bir tane temin ederek en azından başınıza gelecek olayları kayıt altına alır böyle magandaları ifşa edersiniz. Ana basında bile yer alabilecek bir haber olurdu, yüzünü de binlerce insan görürdü bu barzonun.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Polis miymiş peki adam? Bu konuda bilgi var mı tebligatta?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bugün tebligat ulaştı tarafıma. Şaşırmadım açıkçası yazılanlara, ama üzüldüm. Şikayetçi olduğum kişi benim ona hakaret ve küfür ettiğimi ve buna da enteresan bir şekilde arabadan hiç inmeyen eşinin şahit olduğunu arada sadece yol verme tartışması yaşandığını belirtmiş. Benim motosiklet kullanıcısı olduğumdan da tek bir dem vurulmamış. Yani arabasıyla hayatıma kastetmek için üzerime sürmesi falan sadece basit bir araçlar arası yol verme tartışması gibi aktarılmış.

olsun Allah büyük. hem kendisini hem de ortada söylediğim tek bir hakaret ya da kötü söz olmamasına rağmen yalancı şahitlik yapan eşini de Allah'a havale ediyorum. dilerim en kısa sürede hakettiklerini bulurlar.
    Kovuşturmaya yer olmadığına ilişkin karara karşı itiraz yolu açık.
    Üşenmeyin, detaylı hazırlanmış bir dilekçe ile itiraz edin naçizane tavsiyem.
    Bir de siz sadece müşteki mi görünüyorsunuz yoksa müşteki-şüpheli mi ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Karşılıklı iddialar var ama dayanak yok diye koğuşturmaya gerek yok denilmiş. Eşinin yalancı şahitliğini de birinci dereceden akraba dışında tanık olmadığı için geçersiz saymışlar. Neredeyse birde iftirayla insana suç atfedecekler. Benim iddialarıma gelince;
    halbuki 155 i aradığım esnada da tehditlerine devam ediyordu aslında sadece 155 kaydımı bile dinleme tenezzülünde bulunsalar açığa çıkar ama ne yazık ki. Ya da kamera kayıtlarına civardaki. Neyse vardır bir hayrı. Hiçbir kötülüğün karşılıksız kalmayacağına inananlardanım.
    hiçbir şey yapmamışlar direkt kapatmışlar. zaten siz de böyle olmasını bekliyordunuz, ben de hiç şaşırmadım. Vücut bütünlüğüne halel getiren herhangi bir olay olmadığı için uğraşmak istememişlerdir. Zaten Allah korusun yaralamalı bir kaza olsaydı da hiçbir şey olmazdı. Malesef artk ormanda gibi yaşıyoruz. Orman kanunları geçerli.

Geçmiş olsun size. Bu vesliyle bence 2 adet ders çıkartmak lazım. Birincisi yanımızda kendimizi korumak ve başımızı derde sokmayacak bir alet taşımalıyız, biber gazı gibi. Sizin olayınızı okuduktan sonra eşime biber gazı almıştım. İkincisi de trafikte hiç kimseyle tartışmamak lazım. bu ikincisi çok zor, zaten haksızlık hukuksuzluk içinde yaşadığımızdan bir de trafikteki hayvanlarla muhattap olmak insanı çileden çıkartıyor. Ama işte sonucu da bu oluyor. Hiçbir şey.

Bizim evimiz soyulduğunda hiçbir şey olmadı. Önüme aniden kırıp beni düşüren araç hakkında şikayet edince de hiçbir şey olmadı. Sizin olayınızda da hiçbir şey olmadı. Adalet bu dünyada lazım zaten, öte tarafa kalırsa işimiz işte böyle hiçbir şey olmuyor.

Tekrar geçmiş olsun.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    vay arkadaş, işe bak!
    müdür; ankara şoförlerinde ekstra bir "hakkımı yidirmiyeciem" tavrı var,
    tek şerit yolda yol vermedim diye adam arabanın tavanından fırlayacaktı sinirden,
    ankara'yı 19 mayıs stadına 20bin 20 bin alıp "haluk kurtoğlu sesinden şiirler" eşliğinde üzerlerine alikopterle sakinleştirici ilaç sıkmak lazım.
    ya da "eski çete"yi toplayıp çarşamba toplantısı terapilerinde atlatacağız travmaları
    böyük geçmiş olsun.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarısına kadar okuyabildim. Sabır oraya kadar bende. İster yelek olsun ister üniformalı polis olsun şartel atar.

Bu mesajla da durum netleşti. Barzonun biridir. 200-250 liraya iş görecek aksiyon kameralar var. Bence bir tane temin ederek en azından başınıza gelecek olayları kayıt altına alır böyle magandaları ifşa edersiniz. Ana basında bile yer alabilecek bir haber olurdu, yüzünü de binlerce insan görürdü bu barzonun.
    Uygun bir zamanda edineceğim bir tane aksiyon kamerası. Görüntüler olsa kesinlikle ceza alırdı. bu kadar rahat atıp tutamazdı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kovuşturmaya yer olmadığına ilişkin karara karşı itiraz yolu açık.
    Üşenmeyin, detaylı hazırlanmış bir dilekçe ile itiraz edin naçizane tavsiyem.
    Bir de siz sadece müşteki mi görünüyorsunuz yoksa müşteki-şüpheli mi ?
    müşteki olarak görünüyorum. Elimde hiçbir delilim yok. 155 ses kaydını dinlerlerse ortaya çıkacağını belirtmiştim onu bile dikkate almamışlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş, işe bak!
    müdür; ankara şoförlerinde ekstra bir "hakkımı yidirmiyeciem" tavrı var,
    tek şerit yolda yol vermedim diye adam arabanın tavanından fırlayacaktı sinirden,
    ankara'yı 19 mayıs stadına 20bin 20 bin alıp "haluk kurtoğlu sesinden şiirler" eşliğinde üzerlerine alikopterle sakinleştirici ilaç sıkmak lazım.
    ya da "eski çete"yi toplayıp çarşamba toplantısı terapilerinde atlatacağız travmaları
    böyük geçmiş olsun.
    Öneri mantıklı hemen bir organizasyon yapalım müdür..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis miymiş peki adam? Bu konuda bilgi var mı tebligatta?
    polismiş.

Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçbir şey yapmamışlar direkt kapatmışlar. zaten siz de böyle olmasını bekliyordunuz, ben de hiç şaşırmadım. Vücut bütünlüğüne halel getiren herhangi bir olay olmadığı için uğraşmak istememişlerdir. Zaten Allah korusun yaralamalı bir kaza olsaydı da hiçbir şey olmazdı. Malesef artk ormanda gibi yaşıyoruz. Orman kanunları geçerli.

Geçmiş olsun size. Bu vesliyle bence 2 adet ders çıkartmak lazım. Birincisi yanımızda kendimizi korumak ve başımızı derde sokmayacak bir alet taşımalıyız, biber gazı gibi. Sizin olayınızı okuduktan sonra eşime biber gazı almıştım. İkincisi de trafikte hiç kimseyle tartışmamak lazım. bu ikincisi çok zor, zaten haksızlık hukuksuzluk içinde yaşadığımızdan bir de trafikteki hayvanlarla muhattap olmak insanı çileden çıkartıyor. Ama işte sonucu da bu oluyor. Hiçbir şey.

Bizim evimiz soyulduğunda hiçbir şey olmadı. Önüme aniden kırıp beni düşüren araç hakkında şikayet edince de hiçbir şey olmadı. Sizin olayınızda da hiçbir şey olmadı. Adalet bu dünyada lazım zaten, öte tarafa kalırsa işimiz işte böyle hiçbir şey olmuyor.

Tekrar geçmiş olsun.
    Kimseyle tartışmak gibi bir çabam yok. birçoğunu da dikkate dahi almıyorum. Ama adam enteresan bir şekilde kendisine mevzu edinip her gördüğünde tehditler savurmaya başladığında çaresiz kaldım. Tartışma gibi bir durum da yok. Adam aklınca beni azarlamaya ya da höt döt le sindirmeye çalıştı. Korktuğumdan falan değil en başında da dediğim gibi yav geçerken sadece aynam takıldı mevzusu olmasın en azından bi yerlerde kaydı olsun hesabı benimkisi. Zaten bundan sonra gör sen cezaları tehditi de aklımda. Eğer şu yaşıma kadar ceza yememişim bundan sonra geçerli bir sebep yokken ceza verilirse itiraz dilekçeme bu durumu da ekleyeceğim. Diğer türlü düne kadar sadece kendisini Allah'a havale etmiştim. Dünden itibaren iftira atan ve yalancı şahitlik yaparak yalanına ortak olan eşini de Allah'a havale ediyorum. Amin
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

geçmiş olsun
    C@LiMeRO bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu naiflikle Ankara'da hayatta kalamzsın bilader diyecektim, sonradan gördüm avrad olduğunuzu.

Ispartalıyım, 4 senedir Ankara'dayım. Bahsettiğiniz olayı ve daha fazlalarını trafikte defalarca yaşadım. Gittiğim bajaj yetkili servisinde açık yağ kullanmak istemediğimi belirtmem üzerine az daha dayak yiyordum. Ana avrat küfürler edildi. Genel merkeze yolladığım maili adım soyadım ve telefonum açık bir şekilde servise yolamışlar, aradılar yine küfür ettiler.

Sanayiye araba bırakıyorum, sorun neymiş diye soruyorum, " sanane , araban çalışıyo mu çalışıyo. Borcun 400 kaat diyen" 2 ayrı telefonla aradığım zaman iki ayrı tamir fiyatı çeken sanayi esnafı.

Ulus heykelinin dibinde, duran trafikte, yol vermedim diye, taksici tarafından levyeyle kovalandım Koşarken polise rastladık, gidin uzakta kavga edin dedi.

Yine ulus heykelinin dibinde taksi çarptı bana, yerde yatarken geldi arabasının masrafını istedi O adamı evire çevire dövmediğim için çok pişmanım

2017 yılında 2016 hamurlu lastik takmaya çalışan, istemeyince hır çıkaran lastikçiler. vs vs vs

ilk geldiğim sene trafikte kaç kişiyle yumruklaştım hatırlamıyorum bile.

Babam emiyet mensubuydu, 10 farklı şehirde ikamet ettim, suriyede afganistanda çalıştım. Ben ankara kadar pislik bir şehir görmedim.

YA'RAB, beni de kurtar buradan
    gitaristgkn ve Taner YILMAZ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)