Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1.73 boy kuba superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle hepinize iyi akşamlar.Ben a2 ehliyet sınavına giricek bir kardeşinizim başlangıç olarak chopper fazla onermıyolar ama almak istiyorum herhalde soa nında etkisinde kaldıgım için olabilir.Bir sorum var 1.73 boy chopper için fazla mı az motor cok buyuk mu durur.Kuba superlight 200 sele yukseliği 111 cm herhalde tam emin değilim o konuda şimdiden cevap yazan herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Sele yüksekliği 111 cm olması imkansız.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aksine çok güzel durur. Yukarıda da yazıldığı gibi 111 olamaz. En fazla 70 dir. Benim boyum 1.83 ve altımda biraz ufak durmuştu. Senin boya tam ideal olacağını düşünüyorum.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    başlangıç için çok güzel motordur sürmesi kolay ve zevklidir. 1.73 boyda güzel durur ama bu biraz da vücut tipinle alakalı.

benim boy 1.85 , arkadaş çevremde bu boylarda ama herkeste aynı durmuyor. bacak boyu, kilo , kol uzunluğu , gövde kalınlığı , omuz genişliği gibi birsürü faktör var.

büyük ihtimal çok zayıf değilsen altında güzel durur rahat rahat kullanırsın.

56 kiloyum biraz sıska duruyorum bacak boyum 85 cm kollarım çok uzun diyor babam futbolda koşarken yere degcek az daha egilsen diyor :D

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Mankenlik ajansı gibi bacak boyu vs yazacağına git bir bayide üstüne otur bir arkadaşın fotoğraf çeksin sen de bak nasıl göründüğüne 173 boy ile bir problem yaşamazsın merak etme, başlangıç için en ideal cruser motorlardan biridir SL200, kilon da sorun olmaz bu motor için Bir de forumdaki Kuba başlığında SL200 kısmını iyice oku, şimdi başlasan ehliyet alana kadar ancak biter, bol şans
    frankestayn1 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bekleeee suzuki intuder 150 geliyorrr

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/184222-150-cc-suzuki-cruiser-geliyor-suzuki-intruder-150-a.html
    ayetlervaray bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    hafif ve alçak bir motor hiçbir sıkıntı olmaz...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleeee suzuki intuder 150 geliyorrr

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/184222-150-cc-suzuki-cruiser-geliyor-suzuki-intruder-150-a.html
    bekleeee :DD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosiklet bizim için aşktır.Bizim aşkımızda ölene kadardır.O yüzden çin malı kuba regal raptor gibi ne yapacağı belli olmayan motosikletlerle hiç işimiz olmaz.Geç olsun güç olmasın.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet bizim için aşktır.Bizim aşkımızda ölene kadardır.O yüzden çin malı kuba regal raptor gibi ne yapacağı belli olmayan motosikletlerle hiç işimiz olmaz.Geç olsun güç olmasın.
    “Yatağımın karşısında bir pencere var. Odanın duvarları bomboş. Nasıl yaşadım on yıl bu evde? Bir gün duvara bir resim asmak gelmedi mi içimden? Ben ne yaptım? Kimse de uyarmadı beni. İşte sonunda anlamsız biri oldum. İşte sonum geldi. Kötü bir resim asarım korkusuyla hiç resim asmadım; kötü yaşarım korkusuyla hiç yaşamadım”

vakit geçiyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    “Yatağımın karşısında bir pencere var. Odanın duvarları bomboş. Nasıl yaşadım on yıl bu evde? Bir gün duvara bir resim asmak gelmedi mi içimden? Ben ne yaptım? Kimse de uyarmadı beni. İşte sonunda anlamsız biri oldum. İşte sonum geldi. Kötü bir resim asarım korkusuyla hiç resim asmadım; kötü yaşarım korkusuyla hiç yaşamadım”

vakit geçiyor
    Kırmızı bazen kandır bazen aşkı anlatır kimine batan güneş kimine tehlikeli eş.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bilmemkaçyüz CC hızlı motorları getirip hem bol benzin sarfiyatı hem de bol yedekparça katma değeri yaratılan bir sektörde o motorun piyasaya gireceğini sanmıyorum. Orta segment japon cruiser gelmediği için meydanı boş bulan uzakdoğu önce düşük fiyat ile girdi pazara. Şimdi ise 3 yılda 2'ye katlanan fiyatlar uçuşuyor ortalıkta. Keşke gelse de hem bunlar hem de 20-25 yıllık motora 30.000 TL çeken ikinci el piyasası takkeyi önüne koyup düşünse ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)