Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Biz böyle olmamalıyız (Arabayı yumruklayan motorcu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Bu youtube ne kadar para veriyor bunlara da kafasına kamera geçiren yollara düşmüş aksiyon peşinde koşuyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

napıcaktı ... biz otopark önüne koymamak için 2 sokak gezip geliyoz, az bile yapmış, şu kısacık bir videoda canı şiddetle kaç defa tehlikeye giriyo yarabbi şükür diyelim biz iyiler ölelim siz salaklar kalın mı desin ne yapsın

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Motovlog mu deniyor mlok mu deniyor anlamam ben de bizde mi yapsak. Teker var makas var hız var ekşın var ikide arabaya zarar veririz. Çokmu para veriyor acaba YouTube?

Allahın belası, onun bunun... Motoru yan yatsa değer kaybı diye ağlar adamın arabaya yara verdi onun bunun ******

Yokmu bu cıbırın adresi davete icabet edelim??

Motosikleti
    Hornet 650
    Şöyle söyliyeyim, ben arabaya zarar vermesini onaylamıyorum.

Ama garaj kapısında 'Garaj önüne park etmeyin ararcınız çekilir' yazısına rağmen, gelip gidip garaj önünü tıkıyolar.

Onlar arabayı dışarıda bırakabilirler ama biz motoru bıraktığımız gibi çalınır.

1-2-3 her seferinde uğraşınca bi yerden sonra adam deliriyor,

Birde garajına eşya doldurup dışarıya bırakanlar var, birde garajına sokmakla uğraşmaktansa, şuraya bırakıvereyim diyenlerde var.

Sabır sabır da bi yere kadar...

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Bazı şeyler insanın başına gelmeden anlaşılmıyor. İkinci videoda anlatmış zaten ilk defa olan bir olay değil. Defalarca aynı sorunu yaşamış, gece 2'ye kadar dışarıda beklemiş vs..
    Olayın motorun oradan geçip geçmemekle alakası yok. Bugün geçti yarın 1mt daha geri parkederse geçemeyecek, daha öncede geçemediği durum olmuş.

Kendi mülkünüze giremiyorsunuz/çıkamıyorsunuz. Böyle düşünmek gerekir.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Tır geçecek yerden 2 tekerli motoru geçiremedi. Bide şişman heralde soluk soluğa kaldı ulan hiç bilmesem o motoru sırtlar gene geçiririm ordan.

Hamam böceği gibi debelendi çaresizliğe bak.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı şeyler insanın başına gelmeden anlaşılmıyor. İkinci videoda anlatmış zaten ilk defa olan bir olay değil. Defalarca aynı sorunu yaşamış, gece 2'ye kadar dışarıda beklemiş vs..
    Olayın motorun oradan geçip geçmemekle alakası yok. Bugün geçti yarın 1mt daha geri parkederse geçemeyecek, daha öncede geçemediği durum olmuş.

Kendi mülkünüze giremiyorsunuz/çıkamıyorsunuz. Böyle düşünmek gerekir.
    Aynı olayı sürekli yaşayan biriyim. İnsanlar laf anlamıyor evet ama ben gece 2 de 155'i arayıp arabayı hareket ettirmiş biriyim. Böyle bir hakkımız var vatandaş haklıyken haksız duruma düşmüş ki bunun kanunda yeri vardır. Mala kasten zarar vermek nedir?
    Her motorcu elbet kaldırıma park ediyor oldu o zaman herkes motorumuza zarar versin..

Yahu ordan atv geçer ya.

Motosikleti
    gsr 600
    bu tarz insanları anlayamıyorum. suç işliyor, işlediği suçun görüntüsünü çekip sosyal medyaya yüklüyor. büyük cesaret

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ara polisi direk gelip çekiyor.Aracı bir kere çektir 2 ciye bırakmaz.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Özrü kabahatinden büyük...
    Kırmızı ışıkta, hic bir etkilesimimiz olmadığı halde "tamamiyle durup dururken" -"Siz motorcular çok ukalasiniz, insanlar sizden nefret ediyor biliyomusunuz" diyen hanfendiyi suan anlıyorum.

Belki 5-10 dakika önce başka bir motorcunun terbiyesizliği yüzünden nefretini bana kustu bilemiyorum.
    Sadece, hepimiz öyle değiliz diyebildim, çünkü başka birşey denilmiyor.
    gibigibi1985 bunu beğendi.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her şeyi geçtim de o motosikleti oradan geçirememek gerçekten yetenek. Yumruk attığının onda biri kadar motosiklet kullanabilse oradan rahatça geçerdi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler