Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa Kawasaki Servis

Motovento
    REKLAM ALANI
    elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar arkadaşlar,

Kısmetsa Bursa'dan bir kawasaki motosiklet alıcaz. Haliyle motoru göstermek için bir servise ihtiyacımız var. Kawasaki sitesinde Bursa'da olan 3 adet servis görünüyor.

Nezir Batut
    Motosun
    Kocaman Oto

Bunlardan hangisi iyidir yada geçmişi olupta şu servis daha iyidir diyebilir? Yada bunların haricinde başka exper sağlayan yılların tecrübesi bir usta var mıdır Osmangazi çevresinde?

İyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Değerli kardeşim Abdullah, Nezir benim hem komşum , hem arkadaşım , çayını kahvesini çok içtik , biz de onun işini gördük v.s. Ancak Sen yine de Nezir dışında başka ustadan yardım iste. Hondacı Ali usta eski ve iyidir. Kocaman da
    eski tamircidir. Motosun ile hiç işim olmadı o yüzden bilmediğim konuda konuşmak
    istemem. Moto dinamik Gruger Mustafa'yı önerebilirim. Moto Gezer Mustafa iyidir.
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Daha başka aklıma gelirse yine yazarım.
    İşiniz rast gelsin.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler..

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Kocaman motor yılların kawasaki servisi ayrıca Bursa'da yüksek hacimli motoru olanların maddi durumlarında problem yoksa tercih ettiği servistir, Ne motoru alacaksınız bilmiyorum mesela 13liralık er6n için kocamana gitmeye gerek Yok, .adliye nin yanında gezer moto var, Mustafa çok iyi ustadır, tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)