Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Action cam aparatiyla yasadigim tehlikeli tecrube

Motovento
    REKLAM ALANI
    esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    dun ucmakdereye gittim. saat 1230 1300 gibi yola ciktim. e5i tercih ettim. hizim 80 90 arasi bisey. tam selimpasanin o dandik yolunu bitirip guzel asfalta baglanacagim. son virajdayim. onceki gun de arka lastik inmisti. patlak midir degil midir yok bu indi mi falan derken bi yandan gidiyorum bi yandan da kafami sagdan soldan indirip arka lastige bakiyorum. en son soldan kafami egip baktim ve kafami duzeltemedim. kafam solda kaldi ve motorla ben sol seritten gidiyoruz. noldugunu da anlamadim. kucuk bi panik oldu ama sakin kaldim. action camin aparati ceneye bagli. kafami sola egince montun sol kolundaki iplere girmis sikismis aparat. bi 5 saniye falan kafam solda gittim. baya eglenceliydi. neyseki yol bostu. sol elimle aparati cikarip saga cektim. bi nefes alip devam ettim.

ozet.

giderken onunuze bakin, benim gibi salakliklar yapmayin.
    VS60 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    kasktaki apartin bir fotosunu atar misin

Epey ilginç bir tecrübe olmuş

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasktaki apartin bir fotosunu atar misin
    yazmayi unutmusum. o sirada kamera bagli degildi. dolayisiyla o aparatin ucu bostaydi. o yuzden ipe takildi. fotograf ekleyecegim.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Ben daha ziyade montta nereye takıldı o kısmını merak ettim? Montun konunda nasıl bir ip vardı ki aparat takıldı yahu?

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha ziyade montta nereye takıldı o kısmını merak ettim? Montun konunda nasıl bir ip vardı ki aparat takıldı yahu?
    https://images-na.ssl-images-amazon....bL._SY300_.jpg bu aparat
    https://www.motardinn.com/f/11/11239...dry-jacket.jpg bu iplere girdi

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Gopro'nun kendi vidaları çok büyük onun yerine 5x20 lik vidalar var tam rakamını hatırlmıyorum. Hem ucuz hemde küçük ayrıca kameranın hareketini biraz daha serbest bırakıyor. Tavsiye ederim İstanbul civarındaysan sana eldende bu vidalardan teslim edebilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Çok geçmiş olsun soğuk kanlı olmasanız kaza kaçınılmaz olurdu diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun.
    Cekette, botta vs. böyle iplerin olmaması lazım. Aklınızın ucuna gelmez ama bir bakmışsınız çapariz olmuşsunuz.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    yuh! o aparat öyle kaskta birakilir mi yav, klipsli degilmi o? cikar onu kamera kullanmiyorsan.. cok sakat coook!
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dun ucmakdereye gittim. saat 1230 1300 gibi yola ciktim. e5i tercih ettim. hizim 80 90 arasi bisey. tam selimpasanin o dandik yolunu bitirip guzel asfalta baglanacagim. son virajdayim. onceki gun de arka lastik inmisti. patlak midir degil midir yok bu indi mi falan derken bi yandan gidiyorum bi yandan da kafami sagdan soldan indirip arka lastige bakiyorum. en son soldan kafami egip baktim ve kafami duzeltemedim. kafam solda kaldi ve motorla ben sol seritten gidiyoruz. noldugunu da anlamadim. kucuk bi panik oldu ama sakin kaldim. action camin aparati ceneye bagli. kafami sola egince montun sol kolundaki iplere girmis sikismis aparat. bi 5 saniye falan kafam solda gittim. baya eglenceliydi. neyseki yol bostu. sol elimle aparati cikarip saga cektim. bi nefes alip devam ettim.

ozet.

giderken onunuze bakin, benim gibi salakliklar yapmayin.

Hocam yazıyı okurken çayı ekrana püskürttüm, alacağın olsun :D Hayal etmesi bile komikti, geçmiş olsun.

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh! o aparat öyle kaskta birakilir mi yav, klipsli degilmi o? cikar onu kamera kullanmiyorsan.. cok sakat coook!
    kekoluk diyeliim iste...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

Alıntı VS60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yazıyı okurken çayı ekrana püskürttüm, alacağın olsun :D Hayal etmesi bile komikti, geçmiş olsun.
    dayi, guldurmek bizim isimiz. ayipsin

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Bursada alışveriş merkezinde kafama bariyer vurudğundan bu yana her şey normal geliyor :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)